Kocsma

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
bg8.jpg


Kedves Játékosaink,

Hamarosan elkezdődik az új világ! Mindenkit szeretettel várunk. Első helyre törsz a tapasztalat/párbaj/erődharc rangsorban? Vagy ezek közül mind a három helyre pályázol? Oszd meg velünk a terveidet!

Várost keresel vagy épp tagokat a városodhoz? Itt a lehetőség!

Üdvözlettel,
A The West Csapata
 
Míg Mexico ki nem nevezi új demokratikus vezetőjét, addig El Dorado kormányzata fogja irányítani Mexico szerveződéseit. Ez ideiglenes, nemesi, részben mexikói származásom révén én vagyok a helytartó, köszönöm Mexico népének a lojalitását. A jövőben egy felvirágzott kartellek nélküli világot fogunk építeni együtt.
 

Ariden

Member
Sziasztok. Termékbeszerzést, pénzcserét vállalok én is. Floridára illetve Világ 1 re is lehet fizetni.
Floridán meg találtok üzenetben.
Üdv: Ariden
 

Riley Freeman

Active Member
Míg Mexico ki nem nevezi új demokratikus vezetőjét, addig El Dorado kormányzata fogja irányítani Mexico szerveződéseit. Ez ideiglenes, nemesi, részben mexikói származásom révén én vagyok a helytartó, köszönöm Mexico népének a lojalitását. A jövőben egy felvirágzott kartellek nélküli világot fogunk építeni együtt.
hagyd csak :D
 

John W. Hardin

Active Member
bg8.jpg


Kedves Játékosaink,

Hamarosan elkezdődik az új világ! Mindenkit szeretettel várunk. Első helyre törsz a tapasztalat/párbaj/erődharc rangsorban? Vagy ezek közül mind a három helyre pályázol? Oszd meg velünk a terveidet!

Várost keresel vagy épp tagokat a városodhoz? Itt a lehetőség!

Üdvözlettel,
A The West Csapata
Jómagam már Mexicóban kezdtem újra a játékot .
 
Fent