• Vegyél részt nyereményjátékunkban, mely folyamán fejtörőket kell megoldanod értékes jutalmakért cserébe!

Kocsma

Klar

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
bg8.jpg

Kedves Játékosaink,

Hamarosan elkezdődik az új világ! Mindenkit szeretettel várunk. Első helyre törsz a tapasztalat/párbaj/erődharc rangsorban? Vagy ezek közül mind a három helyre pályázol? Oszd meg velünk a terveidet!

Várost keresel vagy épp tagokat a városodhoz? Itt a lehetőség!

Üdvözlettel,
A The West Csapata

Míg Mexico ki nem nevezi új demokratikus vezetőjét, addig El Dorado kormányzata fogja irányítani Mexico szerveződéseit. Ez ideiglenes, nemesi, részben mexikói származásom révén én vagyok a helytartó, köszönöm Mexico népének a lojalitását. A jövőben egy felvirágzott kartellek nélküli világot fogunk építeni együtt.

Ariden

Member
Sziasztok. Termékbeszerzést, pénzcserét vállalok én is. Floridára illetve Világ 1 re is lehet fizetni.
Floridán meg találtok üzenetben.
Üdv: Ariden

Riley Freeman

Active Member
Míg Mexico ki nem nevezi új demokratikus vezetőjét, addig El Dorado kormányzata fogja irányítani Mexico szerveződéseit. Ez ideiglenes, nemesi, részben mexikói származásom révén én vagyok a helytartó, köszönöm Mexico népének a lojalitását. A jövőben egy felvirágzott kartellek nélküli világot fogunk építeni együtt.
hagyd csak :D

bg8.jpg

Kedves Játékosaink,

Hamarosan elkezdődik az új világ! Mindenkit szeretettel várunk. Első helyre törsz a tapasztalat/párbaj/erődharc rangsorban? Vagy ezek közül mind a három helyre pályázol? Oszd meg velünk a terveidet!

Várost keresel vagy épp tagokat a városodhoz? Itt a lehetőség!

Üdvözlettel,
A The West Csapata
Jómagam már Mexicóban kezdtem újra a játékot .

Fent