Kocsma

DeletedUser17845

Vendég
A vírus végett az egyház felfüggesztette a miséket/istentiszteleteket/esküvőket. Egyedül a temetéseket engedélyezik. Illetve tiltott minden 5 főnél nagyobb rendezvény. Ezt mondta a West chaten valaki... Bocsi, hogy tőlem tudod meg. Azért jöhet a torta. Floridán kérem erre a névre.

George
 

The West Lady

Active Member
E kocsma kentuckyn van és az a fő szerverem ahogy írtam,továbbá ez nem levél hanem hozzászóllás, tehát oda vonatkozott a tortaküldésem.
Nem írtam hogy egyházi esküvőt tartunk és azt sem hogy Magyarországon.
De azért köszönöm szépen a jókívánságaid! Jókívánság? Hm.. Hát biztos az is van a hozzászólásodba, csak teljesen szétszórt vagyok mióta közölted velem a hírt... Hihi...
 
Utoljára szerkesztve:

Törölt tag 18099

Vendég
E kocsma kentuckyn van és az a fő szerverem ahogy írtam,továbbá ez nem levél hanem hozzászóllás, tehát oda vonatkozott a tortaküldésem.
Nem írtam hogy egyházi esküvőt tartunk és azt sem hogy Magyarországon.
De azért köszönöm szépen a jókívánságaid! Jókívánság? Hm.. Hát biztos az is van a hozzászólásodba, csak teljesen szétszórt vagyok mióta közölted velem a hírt... Hihi...
Nem, ez a kocsma a fórumon van, és mindenki látja. #minyonsegit
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Sziasztok!

Azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy mikortól lehet majd költözni Kentuckyról? Ha esetleg bárkinek bármilyen információja, tippje van kérlek ossza meg velem.
Üdv,
Sanders
 

Mr. T.

THE DEVIL
Sziasztok!

Azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy mikortól lehet majd költözni Kentuckyról? Ha esetleg bárkinek bármilyen információja, tippje van kérlek ossza meg velem.
Üdv,
Sanders

üdv,

mivel Kentucky nem olyan régen nyílt és továbbra is folyamatosan lehet rá regisztrálni, gyanítom két év múlva már lehetséges lesz..

üdv, T.
 
Fent