Kocsma

DeletedUser17843

Vendég
59781231_450169942401739_570599603708100608_n.png
Hé Cowboyok és Cowgirlök!

Itt az új világ! Szeretettel várunk mindenkit! Már formálódik egy város gondolatban? Már tudod is, hogy kik lesznek az első tagok? Vagy éppen toborozni szeretnél?

Akkor itt a lehetőség! Használd a fórumunk topicját és hirdess bátran! :)

Üdvözlettel,
A The West Csapata
 

Lazapepus

Member
sziasztok én nem értem mi történt ebben a világban! hihetetlen szetteket lehet látni embereken! be szintezve is! Luszile lasszója kalandot kerestem nem találtam valakik nagyon ügyesek voltak mert 1 szintre tudta fejleszteni! Hol van ez a kaland? A helyettes szettet se találom sehol! Pedig már be van pár embernek szintezve! Gyöngy fegyber szett életemben nem találkoztam vele! Hol lehetet ezt meg szerezni? Mi miért nem láttuk az elején a világnak hogy már 10 szinten ilyen szettek vannak?
 

DeletedUser17948

Vendég
sziasztok én nem értem mi történt ebben a világban! hihetetlen szetteket lehet látni embereken! be szintezve is! Luszile lasszója kalandot kerestem nem találtam valakik nagyon ügyesek voltak mert 1 szintre tudta fejleszteni! Hol van ez a kaland? A helyettes szettet se találom sehol! Pedig már be van pár embernek szintezve! Gyöngy fegyber szett életemben nem találkoztam vele! Hol lehetet ezt meg szerezni? Mi miért nem láttuk az elején a világnak hogy már 10 szinten ilyen szettek vannak?

Kedves csonthule2!
A Lucille lasszója és A helyettes szettje rögért vásárolható szett, amit május végén egy kiárusítás alatt lehetett megvásárolni. A Gyöngy fegyverszett pedig a Függetlenség napja esemény győztes szettje, így világonként 1 játékosnál láthatod.

Üdv:
Kacsa
 

Deleted User - 779988

Vendég
Kedves szomszédék!

Elsősorban üdvözlök mindenkit a dimenziónkban! De térjünk is rá, amiért itt vagyok. Megkérnék egy tisztes állampolgárt, hogy segítsen nekem. Az államotokról szeretnék egy kis információt gyűjteni elemzés céljából.

Ezekre az adatokra vagyok kíváncsi:
A ranglistában nyilvántartott emberek száma.
Átlagos chaten jelenlévő emberek száma.
Átlagos erődharc létszám.


A válaszokat előre is köszönöm!

Tisztelettel maradva Olb, alias Old Bear Hunter, büntetett előélettel rendelkező Floridai állampolgár.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Kedves szomszédék!

Elsősorban üdvözlök mindenkit a dimenziónkban! De térjünk is rá, amiért itt vagyok. Megkérnék egy tisztes állampolgárt, hogy segítsen nekem. Az államotokról szeretnék egy kis információt gyűjteni elemzés céljából.

Ezekre az adatokra vagyok kíváncsi:
A ranglistában nyilvántartott emberek száma.
Átlagos chaten jelenlévő emberek száma.
Átlagos erődharc létszám.


A válaszokat előre is köszönöm!

Tisztelettel maradva Olb, alias Old Bear Hunter, büntetett előélettel rendelkező Floridai állampolgár.

melyik világ..? :D

büntetett előélet..?
 

Törölt tag 18099

Vendég
Kedves szomszédék!

Elsősorban üdvözlök mindenkit a dimenziónkban! De térjünk is rá, amiért itt vagyok. Megkérnék egy tisztes állampolgárt, hogy segítsen nekem. Az államotokról szeretnék egy kis információt gyűjteni elemzés céljából.

Ezekre az adatokra vagyok kíváncsi:
A ranglistában nyilvántartott emberek száma.
Átlagos chaten jelenlévő emberek száma.
Átlagos erődharc létszám.


A válaszokat előre is köszönöm!

Tisztelettel maradva Olb, alias Old Bear Hunter, büntetett előélettel rendelkező Floridai állampolgár.
617 fő
Kb 30 átlagos online karakter
Nincs erődharc.

Puszi hawaiiról
 

The West Lady

Active Member
Régi városlakóknak!
Sziasztok, mivel a fórum nyitottan olvasható lehet van pár régi tag aki itt is bekukkant időnként.
Nekik írom, szeretném újra behozni az évvégi összeröffenéseket szilveszterre.
Mercenari lánya vagyok Kriszta.
A régen használt fater telószámára várok sms ekben javaslatokat ötleteket a szilveszteri buli helyszinére.
A facebookon és egyéb közösségi fórumokon bővebb infó. :cool:
 

The West Lady

Active Member
Kedves játékos társaim!
A jövőhéten tartjuk párommal az esküvőnket akit itt ismertem meg a játék során.
Mivel ez a játék a szívem legjobban szeretett játéka így eme játékot játszók állnak legközelebb hozzám.
Ezért úgydöntöttem akik a fő szerveremen játszanak, az az itt minek e kocsma a része és küldenek egy levelet jókívánságukkal házasságomra azoknak kiteszek egy egy tortát a piacra nevükre a piacon kitehető legolcsóbb áron. ;)
Ha már élőben nem is, de legalább így jussonak egy képletes esküvői tortához. :)
 
Fent