Továbbítva Kizárva-Bezárva

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

podw

Member
Sziasztok!

Csak 1 kis ötlet, sokszor látom, hogy "kizárva". Kicsit talán westesebb lenne a "bezárva", "prisoned", "jailed", "busted" kifejezés. Talán a karakter képére is lehetne egy börtönrácsot tenni, vagy egy feliratot, miszerint bezárták, mert rosszalkodott.

Podw
 

Biersack

Well-Known Member
Szia,

Javaslom, hogy a károgás helyett foglalkozz a saját dolgoddal. Biztos vagyok benne, hogy találsz jobb elfoglaltságot, hiába is élvezed másnak a kárát. 10 év után pont most fogalmazódik meg benned egy ilyen ötlet, kicsit sem átlátszó. :)
Én elhiszem, hogy jó dolog a káröröm, de ne alacsonyodj le még ennél is jobban. És kérlek, ne nézz hülyének se engem, se senki mást, mert nincs kedvem még egy hsz-ben kifejteni az igazságot részletesebben.
Lazulj el és szégyelld magad.

Üdv
 

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!

Csak 1 kis ötlet, sokszor látom, hogy "kizárva". Kicsit talán westesebb lenne a "bezárva", "prisoned", "jailed", "busted" kifejezés. Talán a karakter képére is lehetne egy börtönrácsot tenni, vagy egy feliratot, miszerint bezárták, mert rosszalkodott.

Podw
Az angol elnevezéseket mindenképpen kerülném. mAgYaR nYeLvŰ jÁtÉkBaN Ne LeGyEn AnGoL sZó!
 

.RandomHero.

Veteran Member
Szia,

Javaslom, hogy a károgás helyett foglalkozz a saját dolgoddal. Biztos vagyok benne, hogy találsz jobb elfoglaltságot, hiába is élvezed másnak a kárát. 10 év után pont most fogalmazódik meg benned egy ilyen ötlet, kicsit sem átlátszó. :)
Én elhiszem, hogy jó dolog a káröröm, de ne alacsonyodj le még ennél is jobban. És kérlek, ne nézz hülyének se engem, se senki mást, mert nincs kedvem még egy hsz-ben kifejteni az igazságot részletesebben.
Lazulj el és szégyelld magad.

Üdv
ne mondj ilyet, mert felveszi a hardint és berakja magát vakácioba :(
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok!

Csak 1 kis ötlet, sokszor látom, hogy "kizárva". Kicsit talán westesebb lenne a "bezárva", "prisoned", "jailed", "busted" kifejezés. Talán a karakter képére is lehetne egy börtönrácsot tenni, vagy egy feliratot, miszerint bezárták, mert rosszalkodott.

Podw
Nekem nagyon tetszik az ötlet, mindenképpen át fogjuk beszélni.
 

podw

Member
Kedves Bier, és Enzo és Random!

Semmilyen kár öröm nincs bennem, az a ti reszortotok, és egy kérés, ne irkáljatok már rólam balfék dolgokat, ne lássatok olyat bele ami nincs ott. ez maximum a ti fejetekben van, talán elkéne nektek gondolkodnotok, hogy mi is lakozik bennetek....

Bennem semmi ilyen nincs.

Podw

Old Bear: Azért írtam angol megfelelőket is, mivel a játék több nyelven is van, és egy fejlesztés nem csak itt valósulna meg, hanem azokon is, tehát az angolt oda szántam.
 
Utoljára szerkesztve:

Ghost of Red James

Well-Known Member
Szia,

Javaslom, hogy a károgás helyett foglalkozz a saját dolgoddal. Biztos vagyok benne, hogy találsz jobb elfoglaltságot, hiába is élvezed másnak a kárát. 10 év után pont most fogalmazódik meg benned egy ilyen ötlet, kicsit sem átlátszó. :)
Én elhiszem, hogy jó dolog a káröröm, de ne alacsonyodj le még ennél is jobban. És kérlek, ne nézz hülyének se engem, se senki mást, mert nincs kedvem még egy hsz-ben kifejteni az igazságot részletesebben.
Lazulj el és szégyelld magad.

Üdv

Én sem érzek kárörömöt a kiírásban, de azért amit írsz, az bődületes hülyeség. :D
Milyen másnak a káráról beszélsz? Valóban, így ezek a multik nem termelik tovább a pénzt és a termékeket, de szerintem felesleges aggódnod, ahogy hozzászokhattunk, heteken belül legkésőbb visszaszivárognak a fontosabb rendszerelemek. :)
Az időközben kieső veszteséget meg be kell nyelni, ha már a szabályok be nem tartásával toltátok az ipart.

Hozzáteszem, talán a multik korlátok között történő engedélyezése adott esetben jót tehetne a játéknak, kicsit másabb irányba terelné a játékot, sőt talán jót is tenne neki, de ettől függetlenül a jelenlegi helyzetben előbb meg kellene próbálni tisztességesen játszani és utána verni a melleteket, hogy mit és mennyit értetek el.
 

-*CuBe*-

Cube Bonaparte
Én sem érzek kárörömöt a kiírásban, de azért amit írsz, az bődületes hülyeség. :D
Milyen másnak a káráról beszélsz? Valóban, így ezek a multik nem termelik tovább a pénzt és a termékeket, de szerintem felesleges aggódnod, ahogy hozzászokhattunk, heteken belül legkésőbb visszaszivárognak a fontosabb rendszerelemek. :)
Az időközben kieső veszteséget meg be kell nyelni, ha már a szabályok be nem tartásával toltátok az ipart.

Hozzáteszem, talán a multik korlátok között történő engedélyezése adott esetben jót tehetne a játéknak, kicsit másabb irányba terelné a játékot, sőt talán jót is tenne neki, de ettől függetlenül a jelenlegi helyzetben előbb meg kellene próbálni tisztességesen játszani és utána verni a melleteket, hogy mit és mennyit értetek el.
Nyugi pirosdzsémsz,holnap mar en iranyitok
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Amúgy...

Nekem tetszik az ötlet. Esetleg valami speciális achivment is jöhetne mellé. :D

Red szavaira csak annyiban reagálnék, hogy ameddig a másik csapat jellemzően jobb teljesítményére, csak annyi ellenreakció történik, hogy mindennek el vannak hordva chaten, és egy egész estén keresztül fejelitek a jelentés gombot. . Hát nagy változást nem kell várni.
Ha fele annyi energia lenne a csapatra fordítva, mint ezekre, nem lenne probléma. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent