Kibeszélő

Biersack

Well-Known Member
Sziasztok,

Köszönöm a lehetőséget és a nyereményt, illetve gratulálok mindenkinek az elért eredményekhez.

Annyit szeretnék megosztani a support csapattal, vagyis az észrevételem az lenne, hogy 1 játékos csak 1 kategóriában nyerhessen. Legyen szó bármilyen játékról, bármilyen nyereményről, hogyha az egyikben már nyert valaki valamit, akkor többet ne nyerjen. Esélyt adva ezzel +1 embernek, aki nem nyert semmit, hátha ezzel megnőne az esélye a nyereményre. Nyilván, amelyik kategóriában először ki lett sorsolva a support csapat által az illető, azt a nyereményt kapja meg.

Így mindenki egy kategóriában egyszer nyerhet, de több játékos kerülhet nyereményhez, amely összességében javítaná a játékos tömeg össz morálját. :)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok,

Köszönöm a lehetőséget és a nyereményt, illetve gratulálok mindenkinek az elért eredményekhez.

Annyit szeretnék megosztani a support csapattal, vagyis az észrevételem az lenne, hogy 1 játékos csak 1 kategóriában nyerhessen. Legyen szó bármilyen játékról, bármilyen nyereményről, hogyha az egyikben már nyert valaki valamit, akkor többet ne nyerjen. Esélyt adva ezzel +1 embernek, aki nem nyert semmit, hátha ezzel megnőne az esélye a nyereményre. Nyilván, amelyik kategóriában először ki lett sorsolva a support csapat által az illető, azt a nyereményt kapja meg.

Így mindenki egy kategóriában egyszer nyerhet, de több játékos kerülhet nyereményhez, amely összességében javítaná a játékos tömeg össz morálját. :)
Szia! Örülünk, hogy tetszett a nyereményjáték és hogy részt vettél benne. Köszönjük a javaslatodat és, hogy megosztottad a véleményedet, valóban amit leírtál teljesen észszerű és jó ötlet. Hasonló szabály most is volt érvényben: §3 Nyeremények: Egy játékos több jutalomra is jogosult lehet a különböző játékokban, de csak egyben részesülhet egy játékon belül.
 

Joeworld

Well-Known Member
Sziasztok!

Gratulálok minden nyertesnek és minden résztvevőnek. Én sajna nem nyertem semmit de a részvétel a fontos nem a győzelem :)

További jó játékot mindenkinek és remélem lesznek újabb ehhez hasonló nyereményjátékok amelyen lehet nyerni jó dolgokat. Csak azért hogy egyszer hátha nekem is illetve több hozzám hasonló játékosnak összejön egy ilyen játékban nyerni valamit.

+1 Nagyon egyet tudok érteni Biersack javaslatával.
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Sziasztok!

Én is köszönöm szépen a lehetőséget és a nyereményt!

Annyit hozzáfűznék, hogy ebben a játékban több olyan nyeremény is volt, amelyet rögért nem lehet megvenni és szerintem ez a jó irányvonal. Speeden most pl. nem értem, miért nincs egy régi karakterkép, mint nyeremény vagy egy/több ritka tárgy (pl. Gringo).
 
Fent