Kibeszélő

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Érdekesnek tűnik, én már várom! :) 3. napira kíváncsi vagyok majd mi lesz :D
Egyébként a valentin napi event melyik nap indul, holnap?

Szerk.: Wikin lévő kalandból kiindulva 13.ára tippelek
 
Utoljára szerkesztve:

Scaurus

Member
Beküldésnél nem volt téma, létrehoztam egyet. Mondjuk nem igazán értem, hogyha nyilvánosak a többiek a megoldásai akkor mi értelme az feladatokank :P Ha én ronottam el és máshogy kellen beküldeni a megoldást, akkor sorry, ez esetben kérlek a leírésban szereplő "megfelelő helyhez" kérnék egy kis magyarázatot
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Beküldésnél nem volt téma, létrehoztam egyet. Mondjuk nem igazán értem, hogyha nyilvánosak a többiek a megoldásai akkor mi értelme az feladatokank :p Ha én ronottam el és máshogy kellen beküldeni a megoldást, akkor sorry, ez esetben kérlek a leírésban szereplő "megfelelő helyhez" kérnék egy kis magyarázatot
Teljesen jó helyre küldted be a megoldásodat. Hogy érted, hogy nyilvánosak a többiek megoldásai? Nem látod a játékostársaid beküldéseit.
 

Gold77

Member
Sziasztok.
Egyetlen egy kérdésem van.Elég laikus vagyok a számitogéphez,de minek kell ennyi baromság,egy egyszerü játékhoz,Ezt generálj,azt generálj.Ezt nyomd meg,azt nyomd meg.Nem vagyok kocka,hogy értsek ezekhez a dolgokhoz.Elég bonyolult számomra,ez hogy vágolap ide teszi,oda rakom,amoda küldöm.Nem lehetet volna egyszerüen elküldöd az jo ejszakát. ?????
 

.RandomHero.

Veteran Member
Sziasztok.
Egyetlen egy kérdésem van.Elég laikus vagyok a számitogéphez,de minek kell ennyi baromság,egy egyszerü játékhoz,Ezt generálj,azt generálj.Ezt nyomd meg,azt nyomd meg.Nem vagyok kocka,hogy értsek ezekhez a dolgokhoz.Elég bonyolult számomra,ez hogy vágolap ide teszi,oda rakom,amoda küldöm.Nem lehetet volna egyszerüen elküldöd az jo ejszakát. ?????
IMÁDOM EZT!!!! :D
 
Fent