Ki lesz a következő hozzászóló ?

senki600

Egy vasútbarát
Osztályfőnököt nem érdekli semmi, de ha érdekelné, akkor se fogja, mert megegyeznek a szakjuk (mindegyik matek-fizikás, és a matek a szar a nőnél), eldón a bábu templomozik még mindig, én meg eleve nem járok templomnál
Gyere aki szintúgy nem volt ma templomba
 

krcsirke

el pollo diablo
Ma nem, de vasárnap voltam egy másfél óráson, még torta is sütemények is voltak.

Jöjjön aki ma élvezte a hóesést!
 

senki600

Egy vasútbarát
pihenni? végülis aktívan megvolt, de már fáradt vagyok, 5:30 korán volt, 3-mal több ismerőssel találkoztam mint a tervezett (kolléga volt tervezett, esetleg mv-k, forgalmisták, egyéb forgalmi vagy műszaki személyzet), de legalább megküzdöttünk a kosszal a barlangunkban
gyere aki rendesen (az aktív pihenést nem szeretem pihenésnek hívni, fárasztó az) pihent
 

krcsirke

el pollo diablo
Jelen, ma nem sok mindent csináltam, de most estére rövid ideig felfüggesztem a pihenésemet.

Jöjjön aki ma erődharcra megy!
 

senki600

Egy vasútbarát
Azt se tudom még jövő héttől hogyan leszek csütörtöktől, és hogy a hónap többi része hogy alakul, és hogy élek túl kedden egymás után 2 matekot egy románnal, és csütörtökön a 8. Órát, meg hogy mit teszek péntek 3. Órába, ami lyuk
A Mit tennél ha topicba egy nagyon hosszú és bonyulult kérdést írtam, tele hely és időadattal, figyelmesen olvasd el
Jöjjön aki kapott valaha osztályfőnökit (és nem dicséretet)
 

Jane Foxx

Active Member
Kaptam, de már nem tudom pontosan miért, az osztályunkból 5-en kaptunk akkor, valamit csinált valaki és nem mondtuk el ki volt.

Jöjjön aki holnap tanul
 

senki600

Egy vasútbarát
elvileg kéne, de csak vasútból írok
gyere akinek ma (március 14) bent maradt az ébresztője vmilyen ok miatt
 

senki600

Egy vasútbarát
március 25-27 lesz az én időm, csak elég feszített nappal indítok, legalább jól fog esni az alvás, kár hogy az se otthon, de utána egy Keleti-Győr-Veszprémvarsány-Pápa-Veszprémvarsány-Győr-Celldömölk-Veszprém-Székesfehérvár-Déli köröm lesz, ami 6 perc híján élfélkor fejeződik be, az alvóhely a Délitől legalább fél óra még, azaz közel hajnali egyre "haza" fogunk érni, a 27 meg a hazaút, egy óraátállítás átalvása vagy ébrenléte(?) közben
 

senki600

Egy vasútbarát
képek lesznek, mennyiségét nem tudom
azzal hogy készítsék képet, elsőre azt hittem mutatni kell
gyere vki
 

krcsirke

el pollo diablo
Akkor eme jeles alkalomból ismételten megjelennek, hogy a boldogságod sosem hagyjon alább!

Jöjjön, akire mindig lehet számítani!
 

senki600

Egy vasútbarát
engem mindenki elér, ha akar és tudja hogy hol ér el, legyen facebook, west, telefon, discord, snapchat, akár az éjszaka közepén is, max mormogok egyet
gyere akinek lesz még valamilyen jóféle eseménye ebben a hónapban
 
Fent