Ki lesz a következő hozzászóló ?

krcsirke

el pollo diablo
Jelen, talán geon lett meg eddig leghamarabb, de többi helyen évek, sőt még nem vagyok 150 pár helyen.

Erről eszembe jutott, kinek tartott majdnem egy évig, összegyűjteni egy milliót a bankszámlájára?
 

senki600

Egy vasútbarát
Otthoniakat zártam már ki, jó is az
Csirke vigyázz a Rossz válasz játék topicnál, nehéz a kérdés (kacsinós szmájli)
Gyere aki tud mesélni valamit
 

krcsirke

el pollo diablo
Mesélni valóm játékkal kapcsolatban annyi, bétán már bent a tök, ki is szedtem mind a 100at kb két és fél óra alatt, aránylag szapora.
Rossz válasz játékban meglepő fordulat történt ;)
Jöjjön aki várja a tököt!
 

krcsirke

el pollo diablo
Pár száz köti volt a tökökben, remélem nyitok belőlük valami szépet karácsonykor, ezen felül most nem tudok mit hozni.

Jöjjön, aki tud hozni valami képet!
 

Jane Foxx

Active Member
Én is várom a tököket, ezek a hópelyhek nagyon szépek. :)

Jöjjön akinek szintén tetszik ez a fórumos hóesés.
 

senki600

Egy vasútbarát
Most nem vasút lesz, de számunkra cuki esemény volt.
Iskolai élet az őszi szünet után, egy szerdai napon. 6. Óra alatt egy macska bejutott az iskolába, egy nyitott ablakon át. Ezen óra közepén hozzánk is be akart jönni az ablakon, de nem sikerült neki, mert zárva voltak. Valahogy bejutott, majd a 028-as teremből bejutott a "Postagyakorló" nevű, 030-as számú terembe. Onnan pár osztálytársam befogadta, behoztuk magunkhoz a termünkbe, hadd örüljön a kimerült magyartanárunk (aki aznap aludt is a suliba, mindenki szeme láttára). Ez a macsek eléggé öntörvényű volt, mindent csinált, csak azt nem amit kellett volna: nyugton lenni és nem karmolni. Elkezdődött a magyaróránk, tanár lejött, majd annyira megtetszett neki a cica, hogy le is fotózta magának. Egy macskával együtt jobban is telt az alapból mindig jóhangulatú magyarunk. Óra alatt a gazdi is megkerült, így a délután utolsó részébe a szerető gazdijukhoz került, és senki se értette, hogy hogyan került át egy faluval (igaz, hogy papíron a városba jött, de nekem falu) odébb a sosem szökős cica, de legalább a szerető családdal él együtt.
A fórumos havazást utálom, gépen ki is van kapcsolva, telón nem sikerült sajnos.
Jöjjön akinek van cicája
 

Csatolmányok

  • 20211103_133209.jpg
    20211103_133209.jpg
    2,5 MB · Megtekintések: 5

krcsirke

el pollo diablo
Cuki macsek, remélem Hómancs a neve.
Mint egy boldog macskatulajdonos (?!) jelen. Valóban némelyik eléggé öntörvényűnek tűnhet elsőre, illetve idegenek előtt, de házias macska szereti az állandóságot is, kiszámítható ütemtervet (etetés-játék-nyugalmi idő), szóval lehet ő a szokott napi rutinját élte, miközben ti beleszóltatok ebbe :)

Jöjjön aki nyitott valami jót a kalendáriumból!
 

senki600

Egy vasútbarát
Eddig semmi hasznos, ennek a macskának a neve Leó volt, nekem saját cicám nincs, majd később leszek macskás öregasszony pasi kiadásban.
Jöjjön aki ezt a Westes adventi naptárat (nem) szereti
 

krcsirke

el pollo diablo
Leó? Nem rossz név, kis oroszlán viselkedés illik is rá. Macskás néni/bácsi miért akarsz lenni? Elég sok hal van még a tengerben. Kalendáriumot kedvelem, némelyik buff eléggé hasznos még mindig, persze nyithatsz zsákot is, ami nem biztos hasznos.

Jöjjön akinek jött valami jó láda belőle!
 

krcsirke

el pollo diablo
Jövök, éjszaka leple alatt felnéztem ide is. Holnap mond erre egy kis havazást, remélhetőleg egyben hazaérek, ha netalán mégsem, @senki600 tartsd a frontot!
 

krcsirke

el pollo diablo
Visszatértem, de ahogy olvastam neked majdnem nem sikerült, remélem nem lett nagyobb gond.

Jöjjön aki teázik!
 
Fent