Ki lesz a következő hozzászóló ?

senki600

Egy vasútbarát
Normális helyzetben nem okoz, de a Dombóvár előtti, 300 méteres Dombóvár-alsó nem képes tehervonatok tárolására (kivéve Kaposvár felől Pécs/Bátaszék felé és vissza). Kaposváron pénteken a sokat álló személy a 4-re ment, áthaladó meg az 5-ön ment, 2-re alapból nem viszünk Dombóvár felé vonatot, 1 meg éppen felszabadult egy másik személyvonat után, 5-re meg szintén nem viszünk vonatot, peron hiányában (sk+00-ás szükségperon van csak ott).
Gyere aki akarsz
 

krcsirke

el pollo diablo
Itt egész sokáig hasonló peron volt, mint egyetlen peron, azóta javult a helyzet többszörösen (míg javult, a régi, szinte semmilyen peron majdnem mínuszos), szóval megértem, hogy sokak nem akarnak új élménnyel gazdagodni.

Jöjjön aki még nem alszik!
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Szimtén (vagy szintén?) nem alszok.
Jöjjön az, akinél esik az eső.
 

senki600

Egy vasútbarát
Eredetileg egy régebbi képpel jelentkeztem volna, de mivel nem sikerült, inkább hozok vmi nem hétköznapit.
Kilyukadt a cipőm és vhogy meg kellett kókanyolnom, hogy hazáig eljussak vele. Egyébként meglepően jó lett, másnap délelőttig nem szaladt el, és a szakadás is csak a kötelező táncikálás miatt történt meg.
Mit szólsz, jó ötlet volt ez?
 

Csatolmányok

  • 20210909_160633.jpg
    20210909_160633.jpg
    1,5 MB · Megtekintések: 5

krcsirke

el pollo diablo
Ha nem csúszik a talpa miért is ne, igaz amint jön az első esős nap akkor nem sokat fog érni így, amennyiért ragasztóval foltoznád majdnem egy másik cipőt is vehetsz.

Jöjjön aki van párbajos speeden!
 

senki600

Egy vasútbarát
Van, nagyon is: Különvonatozok+az egyik segédember én leszek ott
Gyere aki majd várni fogja a beszámolót, ha készülni fog (bár eddig 3-ról készült magáncélú, de idén se lesz máshogy)
 

krcsirke

el pollo diablo
Jól hangzik, ha hozol fotókat is, várom a színes beszámolókat!

Addig is, szabad foglalkozás! Jöjjön aki betér ide!
 

senki600

Egy vasútbarát
Lesz minden, csak várok egy rakás képet, meg egy szöveget kell írjak, idén kölcsöneszközzel, egyesületi néven fotóztam
Gyere bárki
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Benéztem.
Jöjjön az, aki szintén utálja a vasárnap estét a hétfő reggel miatt.
 
Fent