2022 Keresztrejtvény - október

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Kedves Játékosok,

örömmel tölt el, hogy több mint 115 játékos vett rész a nyereményjátékunkban. Igyekeztem nem túl egyszerűre se bonyolultra összeállítani, melyik kérdés okozta a legnagyobb fejtörést?

A nyertes játékosok listája a következő:

400 aranyrög üti a markukat:
200 kötvény illeti meg ezen játékosokat:
1 régi avatarra jogosult:
A többiek se búslakodjanak, ne feledjétek, hogy mindenki jogosult egy guaranara vigaszdíj gyanánt!

A nyereményeiteket a Support rendszeren keresztül kérelmezzétek a Versenyek kategóriában, amelyet 2022.12.12. 23:59-ig tehettek meg.
Gratulálunk minden játékosnak és köszönjük, hogy ilyen sokan részt vettetek a játékban!

Üdvözlettel,
A The West Csapata
:cool:
 

bananfa123

Member
Kedves Játékosok,

örömmel tölt el, hogy több mint 115 játékos vett rész a nyereményjátékunkban. Igyekeztem nem túl egyszerűre se bonyolultra összeállítani, melyik kérdés okozta a legnagyobb fejtörést?

A nyertes játékosok listája a következő:

400 aranyrög üti a markukat:
200 kötvény illeti meg ezen játékosokat:
1 régi avatarra jogosult:
A többiek se búslakodjanak, ne feledjétek, hogy mindenki jogosult egy guaranara vigaszdíj gyanánt!

A nyereményeiteket a Support rendszeren keresztül kérelmezzétek a Versenyek kategóriában, amelyet 2022.12.12. 23:59-ig tehettek meg.
Gratulálunk minden játékosnak és köszönjük, hogy ilyen sokan részt vettetek a játékban!

Üdvözlettel,
A The West Csapata
:cool:
Mi köszönjük a játékot, szórakoztató volt!
Nekem őszintén munka után a legnagyobb fejfájást az 1-es oszlop válaszának a helyes leírása adta, kétszer biztos elrontottam mire siekrült értelmesen leírni :D
 
Fent