2023 Keresd a kincset!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Kedves Játékosaink!
Új játékkal készültünk számotokra. Keresd a kincset!
A születésnapi buli fergetegesre sikerült, a kocsma vendégei rengeteget táncoltak, és Henry whiskey készlete is erősen megcsappant.
A másnapi takarítás közben Maria egy összehajtogatott papírcetlit talált a földön. Első ránézésre egy kincses térképnek tűnt, de a készítőjét megzavarhatták, szemmel láthatóan hiányoznak róla részletek.


térkép3.png

A feladat:

1.Rajzold be a térképen az útvonalat, ami a kincshez vezet.
2.Egészítsd ki a számokkal jelölt állomások meghatározásait, majd írd le a pontos nevüket.
3.Nevezd meg a kincset.


Meghatározások:

1.-Kalandosztó-Seriff: Isten hozott ...... én vagyok a helyi seriff.
2.-A város lakói a ....... tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt.
3.-A törvényen kívülieket el kell ......, az ártatlanokat pedig felmenteni. Sokszor nehéz eldönteni, mi a jó és a rossz.
4.-A polgármester megkért, hogy tanulmányozd a Vadnyugat ............ A régi könyvek és kéziratok közt kutakodhatsz.
5.-Segíts egy ....... feltárni a városod történelmét.
X.-Egy varázslatos ......, amely megvalósítja az álmokat.

Nyom:

kép.png jobs.png


Beküldési határidő: 2023.06.16. 23:59 óra
A választ erre a témára való válaszként kell beküldeni.
Amennyiben csatolmányként szeretnéd beküldeni a válaszodat (például: képernyőkép a válaszaidról), akkor használd a "Fájlok csatolása" opciót a válaszod során vagy bármely más lehetőséget, amellyel válaszod úgy is látható. hogy ne kelljen megnyitni egy külsős weboldalt. Beküldést link formában, ami külsős oldalra mutat, nem tudunk elfogadni, mint választ.

Díjazás:

  • A helyes megfejtést beküldők közt kisorsolunk 5 X 200 aranyrögöt, valamint 5 X 200 kötvényt.
  • Ezen kívül minden, a játékban értékelhető beküldéssel résztvevő játékos garantált nyereményként egy guaranát kap, valamint kisorsolunk egy régi avatart is.

Szabályok:
  • Mindegyik játékos csak egy beküldést küldhet, ha több érkezik akkor ezek közül csak a legelső számít. A beküldésed szerkesztésére vagy törlésére nincs lehetőség.
  • Minden játékos csak egy felhasználói fiókról játszhat, még akkor is ha különböző fiókokkal rendelkezik különböző világokon.
  • Az összes beküldés a játék ideje alatt nem látható. Csupán a beküldő és az Admin csapat látja a hozzászólásokat.
  • A játékon érvényesek a versenyszabályok.

Jó fejtörést, sok sikert kíván:
A The West Csapata

:lovetw:
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
1685642383181.png

1. Shadyland :: A shadyland-i seriff: Isten hozott SHADYLANDBEN én vagyok a helyi seriff.
2. Munkavállalás bankárként :: A város lakói a BANKBAN tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt.
3. Munkavállalás bíróként :: A törvényen kívülieket el kell ÍTÉLNI, az ártatlanokat pedig felmenteni. Sokszor nehéz eldönteni, mi a jó és a rossz.
4. Munkavállalás történészként :: A polgármester megkért, hogy tanulmányozd a Vadnyugat TÖRTÉNELMÉT. A régi könyvek és kéziratok közt kutakodhatsz.
5. Munkavállalás régészként :: Segíts egy RÉGÉSZCSAPATNAK feltárni a városod történelmét.
x. Unikornis :: Egy varázslatos LÉNY, amely megvalósítja az álmokat.
 

Blor

New Member
1; A shadyland-i seriff
2; Munkavállalás Bankárként (bankban)
3; Munkavállalás Bíróként (el kell ítélni)
4; Munkavállalás történészként (történelmét)
5; Munkavállalűs régészként (régésznek)
x ; Szivárványos póni / unikornis.
 

Csatolmányok

  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    466,6 KB · Megtekintések: 1

ElServigo

Active Member
Meghatározások:

1.-Kalandosztó-Seriff: Isten hozott ...itt... én vagyok a helyi seriff. A shadyland-i seriff, shadyland
2.-A város lakói a ....bankban... tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt. munkavállalás bankárként
3.-A törvényen kívülieket el kell ...ítélni..., az ártatlanokat pedig felmenteni. Sokszor nehéz eldönteni, mi a jó és a rossz. munkavállalás bíróként
4.-A polgármester megkért, hogy tanulmányozd a Vadnyugat ...történetét......... A régi könyvek és kéziratok közt kutakodhatsz. munkavállalás történészként
5.-Segíts egy régésznek....... feltárni a városod történelmét. munkavállalás régészként
X.-Egy varázslatos ..sziget...., amely megvalósítja az álmokat. csillámpóniland a kincs helye a kincses sziget

a kincs: arany

térkép3.png
 

Killer B

New Member
1.-Kalandosztó-Seriff: Isten hozott Shadyland-ben, én vagyok a helyi seriff. - ,,A shadyland-i seriff" kalandosztó
2.-A város lakói a bankban tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt. - Munkavállalás bankárként
3.-A törvényen kívülieket el kell ítélni, az ártatlanokat pedig felmenteni. Sokszor nehéz eldönteni, mi a jó és a rossz. - Munkavállalás bíróként
4.-A polgármester megkért, hogy tanulmányozd a Vadnyugat történelmét. A régi könyvek és kéziratok közt kutakodhatsz. - Munkavállalás történészként
5.-Segíts egy régésznek feltárni a városod történelmét. - Munkavállalás régészként
X.-Egy varázslatos rózsaszín ló, amely megvalósítja az álmokat.

A kincs egy különleges nyerges állat
 

Csatolmányok

  • térkép3.png
    térkép3.png
    256,2 KB · Megtekintések: 0

Zaszi

Veteran Member
1. Shadyland
1.jpg
2. bank - Munkavállalás bankárként
3. ítélni - Munkavállalás bíróként
4. történelmének atlasza - Munkavállalás történésznént
5. régész - Munkavállalás régészként
X. unikornis
 

czegaa

Member
Sziasztok!

A megfejtésem:

1.-Kalandosztó-Seriff: Isten hozott Shadyland-on, én vagyok a helyi seriff. (Shadyland-i Seriff)
2.-A város lakói a Bankban tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt. (Munkavállalás bankárként)
3.-A törvényen kívülieket el kell Ítélni az ártatlanokat pedig felmenteni. Sokszor nehéz eldönteni, mi a jó és a rossz. (Munkavállalás bÍróként)
4.-A polgármester megkért, hogy tanulmányozd a Vadnyugat Történelmét A régi könyvek és kéziratok közt kutakodhatsz. (Munkavállalás történészként)
5.-Segíts egy Régésznek feltárni a városod történelmét. (Munkavállalás régészként)
X.-
Egy varázslatos Sziget, amely megvalósítja az álmokat.

Kincs: Egy varázslatos egyszarvú

térkép3kész.png

Üdv.: czegaa/Mexico
 

Csatolmányok

  • térkép3kész.png
    térkép3kész.png
    260 KB · Megtekintések: 0

Titanilla

Veteran Member
térkép3.png

1. a városban - Shadyland
2. bankban - Munkavállalás bankárként
3. ítélni - Munkavállalás bíróként
4. történetét - Munkavállalás történészként
5. régésznek - Munkavállalás régészként
x egyszarvú (bár szerintem Csillámpóni)
summer_event_2.png
 
1.-Kalandosztó-Seriff: Isten hozott Shadyland-ben, én vagyok a helyi seriff.
2.-A város lakói a bankban tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt.
3.-A törvényen kívülieket el kell ítélni, az ártatlanokat pedig felmenteni. Sokszor nehéz eldönteni, mi a jó és a rossz.
4.-A polgármester megkért, hogy tanulmányozd a Vadnyugat történelmét. A régi könyvek és kéziratok közt kutakodhatsz.
5.-Segíts egy régészcsapatnak feltárni a városod történelmét.
X.-Egy varázslatos unikornis, amely megvalósítja az álmokat.

A kincs egy unikornis.
 

Csatolmányok

  • térkép3 (1).png
    térkép3 (1).png
    257,2 KB · Megtekintések: 1

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
1.-Kalandosztó-Seriff: Isten hozott SHADYLAND-ben én vagyok a helyi seriff.
2.-A város lakói a bankban ( munkavállalás bankárként) tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt.
3.-A törvényen kívülieket el kell ítélni ( munkavállalás bíróként), az ártatlanokat pedig felmenteni. Sokszor nehéz eldönteni, mi a jó és a rossz.
4.-A polgármester megkért, hogy tanulmányozd a Vadnyugat Történelmének Atlaszát ( munkavállalás történészként). A régi könyvek és kéziratok közt kutakodhatsz.
5.-Segíts egy archeológusnak ( munkavállalás régészként) feltárni a városod történelmét.
X.-Egy varázslatos unikornis, amely megvalósítja az álmokat.

1686515641681.png
Screenshot_4.png
 

Óriásfej

Active Member
1.-Kalandosztó-Seriff: Isten hozott Shadyland-ben én vagyok a helyi seriff.
(Felszabadítva, A shadyland-i seriff)

2.-A város lakói a bankban tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt.
(Munkavállalás bankárként)

3.-A törvényen kívülieket el kell ítélni, az ártatlanokat pedig felmenteni. Sokszor nehéz eldönteni, mi a jó és a rossz.
(Munkavállalás bíróként)

4.-A polgármester megkért, hogy tanulmányozd a Vadnyugat történelmét. A régi könyvek és kéziratok közt kutakodhatsz.
(Munkavállalás történészként)

5.-Segíts egy régészcsapatnak feltárni a városod történelmét.
(Munkavállalás régészként)

X.-Egy varázslatos lény, amely megvalósítja az álmokat.
(Unikornis)

Névtelen.jpg
 

Tigris

Member
1.-Kalandosztó-Seriff: Isten hozott Shadyland-ben, én vagyok a helyi seriff. - Shadyland - A shadyland-i seriff
2.-A város lakói a bankban tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt. - Munkavállalás bankárként
3.-A törvényen kívülieket el kell ítélni az ártatlanokat pedig felmenteni. Sokszor nehéz eldönteni, mi a jó és a rossz. - Munkavállalás bíróként
4.-A polgármester megkért, hogy tanulmányozd a Vadnyugat történetét. A régi könyvek és kéziratok közt kutakodhatsz. - Munkavállalás történészként
5.-Segíts egy régésznek feltárni a városod történelmét. - Munkavállalás régészként
X.-
Egy varázslatos lény, amely megvalósítja az álmokat. - Unikornis a felhők felett

Unikornis
 

Csatolmányok

  • w.jpg
    w.jpg
    38 KB · Megtekintések: 0

retekretk

Member
1.- Shadyland-ben
2.-bankban Munkavállalás bankárként
3.- ítélni Munkavállalás bíróként
4.- történelmét Munkavállalás történészként
5.- régészcsapatnak Munkavállalás régészként
X.- csillámpóni
 

Csatolmányok

  • térkép3.png
    térkép3.png
    254,6 KB · Megtekintések: 0

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
A nyertesek a következők:

200 aranyrögöt nyert:

Etheryon

Titanilla

Óriásfej

czegaa

Szorgos Szalamandra


200 kötvényt nyert:

retekretk

ElServigo

Tigris

Killer B

Lacx


A régi avatart Blor nyerte.
Ezenkívül minden beküldő jogosult egy guaranára, amit bónuszkód formájában kap meg.

A nyereményeiteket a Support rendszeren keresztül kérelmezzétek a Versenyek kategóriában, amelyet 2023.07.17. 23:59-ig tehettek meg.
Gratulálunk minden játékosnak, és köszönjük, hogy velünk játszottatok.

A The West Csapata
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent