Írások A Közösségünk Javára !

Robert117

Legendary player (Retired)
Robert117 - A remény harcosa

Csak szépen lassan mész előre,

Alig jutsz egyről a kettőre.
A hited nem veheti el semmi!
Egyetlen dolog a fókusz: menni.

Nem láttad mi vár rád az elején,
De még nem vagy túl a harc nehezén.
Amikor már nincs előtted fedezék,
A régi társak hiánya felemészt.

Tudod, hogy ennek így nem lehet vége,
Benned a remény harcosának vére.
Igaz emberként jutsz majdan az égbe; dicsőségben érkezel a fénybe;

A szeretet szárnyán szabadon száguldva sziporkázol a végtelenbe.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Robert117 - A remény harcosa

Csak szépen lassan mész előre,

Alig jutsz egyről a kettőre.
A hited nem veheti el semmi!
Egyetlen dolog a fókusz: menni.

Nem láttad mi vár rád az elején,
De még nem vagy túl a harc nehezén.
Amikor már nincs előtted fedezék,
A régi társak hiánya felemészt.

Tudod, hogy ennek így nem lehet vége,
Benned a remény harcosának vére.
Igaz emberként jutsz majdan az égbe; dicsőségben érkezel a fénybe;

A szeretet szárnyán szabadon száguldva sziporkázol a végtelenbe.


Ilyenkor érzem azt, hogy megérte elindítanom ezt a versenykét. :) Gratulálok! Szép lett :)

Owen, olyan sokan írjatok, hogy ne kelljen többet hosszabbítanom... :D

De szerintem többet, már nem hosszabbítok, aztán, hogy mit mutat a valóság, az majd kiderül. :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
- Úristen! Nem találom, amúgy ezt a mémet sehol sem...
:O


/- hát na, vigye el a nátha
:/
!/


Viszont pont ide illett volna, mert rettentő gyorsan elrepült az idő és attól tartok a nyertese(i)m, már -nem is kicsit, de- zabos(ak) rám, alig várja('k) a jussá(ká)t....


Szóval én most kihirdetném a nyertes kilétét... épp elég ideig húztam az időt:


......................dobpergetés.............................















A Nyertesünk nem más, mint:



















































































ROBERT117 (Nyereménye: 1.000.000 $ El Dorado világában!!!)














De ne fussunk sehová se, hiszen a korábbiakkal ellentétben van mi nekünk egy különdíjas versenyzőnk is, akinek másodsorban, de ugyanígy kedveltem az alkotását:

ENZO DI ROSETTI (JUTALMA: 500.000 $ El Dorado kincsekkel teli szerverén...)







Viszont ne búsuljon a többi versenyzőnk se, hiszen mindenki, aki részt vett és igényli nálam kap suttogást követően 20 darab RÓZSAVIZET, HOGY ÁRADOZZON !

Köszönöm, hogy velem játszottatok, még jelentkezem az nem is vitás...

Én szóltam !

Krisz !









UFF !
 

Robert117

Legendary player (Retired)
A mai napon megérkezett a nyeremény. Innen is még köszönöm Krisztoph-nak a lehetőséget! Kiváló verseny volt, de sajnálom, hogy csak kevés vers született.

Köszönet a gratulációkért!
Nagyon mély gondolatokat írtam ki magamból, amik nekem sokat jelentenek. Azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy nyerni is fogok vele.
Remélem, hogy sokak tetszését elnyerte/elnyeri még! :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Sziasztok!

Ismét megjelentem vadiújan íródott legfrissebb irományommal.

Hiszek a túlvilágban... Higgy velem Te is a mennyországban!

Hiszek abban, hogy lelkünk nem pusztán erre a valóságra adatott, hiszek benne, hogy nem csupán fizikális ez a test és nem csak pillanatnyi ideig szárnyal lelkünk tova... Hiszem a csodát, mely elvezet pont oda, hol megismerhető ténylegesen is egymás valódi arca. Szeretném biztosan tudni, hogy van egy hely, honnan nem kényszerülök távozni soha... Mert azért hiszek az Úrban, különben testem azonnal összerogyna. Mindannyian vesztettünk el valakit életünk folyamán, személy szerint én magam is ez év alatt elvesztettem a nagymamám... Elrebbent a lelke hinnem kell, hogy egy oly világba ment, ahova nem férkőzik a halál s a vég soha sem, már. S lehet, hogy te efféle dolgokban nem is hiszel, de nekem nem csak hinnem, de tudnom is kell, hogy a csodát nem holmi tőlünk független dolgokban kell keresni... Mert a csoda bennünk van és ez a csoda teremtett meg mindannyiunkat, amit úgy neveztek el anno, hogy Isten. Ha ő nem létezne és ha J. K. nem térne vissza 2020 esztendő óta egy olyan szép napon, mikor, már minden mindegy lesz, akkor bizony az én életem is értelmetlen sajnálatos módon. Mert én csak 1 hitben bízom: Mégpedig, hogy anno volt egy időpont, mikor Ő az élet ura eljött és végül is megváltott téged is meg engem is. Ezért van esélyünk a jövőre nézve és ezért tekinthetünk vissza a múltunkra érzelmektől túlfűtve s bizony mondom neked kedves olvasó ezért is van az, hogy van esélyünk minden egyes, még szürke napon is a jelen időre. Most búcsút intek részemről számodra, de legbelül te is jól tudod, hogy benned ott maradok, mert barátodként lelkedben, elmédben lakozok. Kívánok kellemes ünnepeket ezzel a kis egypercessel, kívánom, hogy élj te is ugyanolyan egészséggel, mivel a többség is él boldogan, míg a vég elválaszt tőlünk oly rohamosan, hogy belőled az ego megszűnjön és helyét váltsa fel egy szerény érzés, ami mindenkibe csak élete végén köszön. Én pedig, hogy meghallgattál azt meg is köszönöm: Szóval köszönöm!

Üdvözlettel.

Krisztoph
:)
 

sipinova001

New Member
Minden nap jön. És minden nap hoz magával valamit. Hol rosszat, hol jót. De sosem érkezik üres kézzel. Van, hogy tőled függ, elfogadod-e, amit hoz, de van, hogy nincs döntési lehetőséged. Aztán jön egy nap, szokás szerint bekopogtat, és elakad a lélegzet. A dobozra az van írva: Élet. Izgatottam nyitom ki. És valóban. Élet van benne. és Valóban Rengeteg Szív és egy Nagyon jó Erődharcos Szett van benne :D :-)

Üdvözlettel sipinova001
 
Fent