Karácsonyi Speed kibeszélő

LDuck

Veteran Member
Azért a WAO ismét bebizonyította, hogy a legjobb csapat a magyar szervereken! Sankó és Aston nagyon jól összetették a taktikát, a csapat pedig tette a dolgát. Most mehetünk V1-et is rendbe rakni.

We Are (Ernest) One!
khm.. lehet visszább kéne venni :D A többieknek gratuláltam, de így vissza fogom vonni. Szerintem nem így kéne viselkedni, aki megnyert 1 valamit :)
 

DeletedUser17845

Vendég
khm.. lehet visszább kéne venni :D A többieknek gratuláltam, de így vissza fogom vonni. Szerintem nem így kéne viselkedni, aki megnyert 1 valamit :)

Van egy stílusa Erninek, de vitathatatlan, hogy azért elég sok dolgot letettek már az asztalra (a játékban). Akár a szövit nézzük, akár a szervert, akár a mostani speedet. Elismerés a V1-es játékosoknak :).
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Az a 12 órás párbajvédelem egy nulla, nincs arányban azzal, amit pluszban kapunk, mire megyek az automatizállással, ha este kiütnek, reggel meg megint üthető vagyok ?
 

jaklee

Veteran Member
1 hónapig tart a szerver, párbaj sebzésbónnal... Ha több lenne a ko idő, eléggé lecsökkennének az ellenfelek, mert elég sok párbaj ko-val végződik. És még sokan el se kezdtek párbajozni :D
Sablonszöveg, de ha nem tetszik lépj ki városból, és 2 hét múlva lépj vissza, amikor mindenkinek elszáll a pb szintje, akkor már kevesebben fognak ütni :)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Azt én értem, amit nem értek, hogy miért nem egymással párbajoznak , akinek ez élvezet ? Miért a könnyű préda a menő ? Hm ?
 

LDuck

Veteran Member
Syntex, lehetne kérni hogy az Awe harc időpontjában legyen n valami admin, nézze a létszámot a két oldalon, és ha már pakolni nem akartok esetleges bugok miatt, akkor az erőd felépítettségén módosítsatok ha túl sok lenne a védő? Mivel ez nem normális világ, szerintem kb mindenki védeni fog állni...
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Syntex, lehetne kérni hogy az Awe harc időpontjában legyen n valami admin, nézze a létszámot a két oldalon, és ha már pakolni nem akartok esetleges bugok miatt, akkor az erőd felépítettségén módosítsatok ha túl sok lenne a védő? Mivel ez nem normális világ, szerintem kb mindenki védeni fog állni...

Igen, itt leszek este. Ha mindenki egy oldalra áll, következőkor hirdethetem úgy, hogy véletlenszerűen áthelyezek a másik oldalra is játékosokat hogy egyenlő legyen a harc. :D
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Nem tudom, mennyire volt magánál az, aki kitalálta a limitált darab számu kaktuszok össze vissza időpontban berakását, de elgondolkodtatott.
Még ha ez egy versenyszerver is, tényleg arról szól, hogy a WC-n is lesni kell a játékot, ha szeretnék venni egyet ? Ma kb. fél percig volt kapható ! Közbe meg a piacon kint vannak több 100 k ért meg licitre..
 
Fent