Kalandok

Macaron

Well-Known Member
The West Csapat
Supporter
TW Times szerkesztő
Sziasztok!

Bocsánat, de megint csak panaszkodni tudok. Beadtok egy kalandot minden leírás elérhetősége nélkül. Miért?
Ez a kaland "Az eltűnt levelek"
Nagyon jó lenne, ha megtalálhatnám a leírását, hogy mikor mire számítsak.
Köszönöm -Lótusz-
A kaland leírás a wikiben azért nem jelent még meg, mert a régi CM már nincs - aki idáig szerkesztette - az új CM meg még nem érkezett meg. A csapat jelenlegi tagjainak nincs jogosultsága a szerkesztéshez. Mellékelem a német súgót, ez használható addig is, illetve ha supportra írsz, akkor bármilyen kalanddal kapcsolatos kérdésre választ kaphatsz. Elnézésedet kérjük a kellemetlenségért.
https://wiki.the-west.de/wiki/Die_versteckten_Briefe

jaklee

Active Member
Sziasztok!

Bocsánat, de megint csak panaszkodni tudok. Beadtok egy kalandot minden leírás elérhetősége nélkül. Miért?
Ez a kaland "Az eltűnt levelek"
Nagyon jó lenne, ha megtalálhatnám a leírását, hogy mikor mire számítsak.
Köszönöm -Lótusz-
Szerintem jobb és hangulatosabb, ha nincs kalandleírás - mint pl a The West titkai kalandsor volt az elején :) Így talán olvasunk is kalandszöveget :p

Amúgy tuti van leírás valahol.

LDuck

Active Member
sírrablás
munkapont 538
próbálkozom akkor evvel
Szerintem keveri a másik kulccsal :) Gondolom a West titkai kulcsot keresed. Én ott nem tudok róla, hogy más meló is beadhatná. Viszont ne órázz :) Soha semmilyen kalandtermékre nem éri meg az órás. 15mp-ezz, és igen, van hogy sokára adja be. MP nem számít, elvileg pozitív kell, de csak ennyi.

Mr. T.

Active Member

Ramir3z

New Member
a harmadik aranykulcs még nincs meg :( elvileg utazókereskedőként adja de lenyomtam már vagy 8 órát és semmi
Sziasztok. Nekem a 2. aranykulcsot nem adja, hiába nyomom a narancsszedést. Kell még valamit tenni? a Csak egy álom kalandot elfogadtam és meg is csináltam már. Lehet hogy ez a gyond?

Kacsa

New Member
The West Csapat
Moderátor
Én olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy lezártam az új kalandsort (Paul a lovag), de nem kaptam eredményt, s semmilyen visszajelzést róla.
Kedves Dór férfi!

Sajnos igen, ehhez a kalandhoz nem érkezett meg az eredmény. Remélhetőleg a következő 1-2 frissítésben benne lesz :) Figyeld a frissítés leírásait, ott látni fogod ha lesz.

Üdvözlettel
Kacsa

Nessy

New Member
Sziasztok.
A próba ideje (A fej nélküli lovas) kalandnál meg kell vásárolni egy fehér ló tárgyat. Tudja valaki, hogy ezt hol tudom megtenni, mert nem találtam róla leírást. Előre is köszönöm :)