Kalandok

Angelsue

New Member
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni: több olyan kalandom maradt a kalandkönyvben, amit nem teljesítettem. Ezek főleg ismételhető kalandok. Hogyan tudom törölni úgy, hogy ne csak a kalandkönyvből tűnjön el, hanem teljesen? Előre is köszi!

Jack Sparrow

Well-Known Member
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni: több olyan kalandom maradt a kalandkönyvben, amit nem teljesítettem. Ezek főleg ismételhető kalandok. Hogyan tudom törölni úgy, hogy ne csak a kalandkönyvből tűnjön el, hanem teljesen? Előre is köszi!
Screenshot_2.jpg

Kalandkönyvet megnyitod, az aktuális kalandot megkeresed, és megszakítod.

rotyogo

New Member
Szép napot mindenkinek!

Szeretnék érdeklődni a The West titkai kalandsorozat Csak egy álom? c. kalandjáról. Ezt a kalandot lezártam ahogy van, nyakkendőstől, mindenestől és a narancsszedés során nem jutok hozzá a második arany kulcshoz. Lehet nem kellett volna lezárnom, amíg a kulcsom nincs meg? Esetleg az Elegáns nyakkendő viselése valamiféle rejtett felvétel lenne?

Lucifer

Active Member
Szép napot mindenkinek!

Szeretnék érdeklődni a The West titkai kalandsorozat Csak egy álom? c. kalandjáról. Ezt a kalandot lezártam ahogy van, nyakkendőstől, mindenestől és a narancsszedés során nem jutok hozzá a második arany kulcshoz. Lehet nem kellett volna lezárnom, amíg a kulcsom nincs meg? Esetleg az Elegáns nyakkendő viselése valamiféle rejtett felvétel lenne?
Kedves rotyogo!

A kulcs megszerzése időbe telik, kitartás és meglesz az :)

maguska

New Member
Kizárva küldetést csinálnám a 3. kulcsért. Megcsináltam a portya és a műkincsrablás megfelelő küldetését , mégse adja be a küldetést. Miért van ez?

LDuck

Active Member
Kizárva küldetést csinálnám a 3. kulcsért. Megcsináltam a portya és a műkincsrablás megfelelő küldetését , mégse adja be a küldetést. Miért van ez?
A kizárva küldetéssel nem tudod megszerezni a 3-s kulcsot, mivel a küldetés elkezdéséhez rendelkezned kell a 3-s kulccsal :) https://wiki.the-west.hu/wiki/Kizárva
A kulcsot munkával tudod megszerezni, a feltételeket itt találod: https://wiki.the-west.hu/wiki/A_kincs_-_Aranypuska 15mp-es melókat érdemes csinálni, és abbólis jóóóóóó sokat (persze van aki mákos és megkapja 10-20 melóval) E mellett a középső Kereskedőiroda munkával is található, de annak a feltételéről nem tudok biztosat (hátha más igen)

-Lótusz-

Member
Sziasztok!

Bocsánat, de megint csak panaszkodni tudok. Beadtok egy kalandot minden leírás elérhetősége nélkül. Miért?
Ez a kaland "Az eltűnt levelek"
Nagyon jó lenne, ha megtalálhatnám a leírását, hogy mikor mire számítsak.
Köszönöm -Lótusz-