Kalandok

Scooby

Vendég
Nem hiszem, h akkora lenne a baj, de megtudhatod, ha dobsz egy levelet a support felé, akik betudnak nézni hozzád, h mit rontottál el, és tudnak segíteni. Hatékonyabb, mint fórumon kérdezni... mostanában. :)
Mindenképp hatékonyabb, ha kaland kérdésekkel a Supportra írtok, mivel csak ott adhatunk ezekről információt :)

kidzsaf

New Member
Sziasztok,
'A kincs' kalanddal voltak gondjaim,a vége felé járok,de nincs Indián íjam,mert az 'Észak,dél és barna' kaland végén a tomahawkot választottam (mondjuk ez már elég rég volt). A szabályzat szerint (Indián szett) megvehetném boltban (nyilván fegyverkovácsnál),de sehol nem találok - vagy csak rossz helyen nézelődök?
Köszönöm a válaszokat,kidzsaf

Rega

New Member
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, 2 db füstölőt kellene vennem a kalandhoz, akinek van kérem jelentkezzen:)
Szép napot mindenkinek!

Harlekuin

New Member
Üdv!
Egy Maria-tól felvehető kaland befejezéséhez kérnék segítséget.
A kaland a következő: a jövő (új év előestéje)
"Nyom:
Vedd kézbe az ólmot és végezz egy olyan munkát, ahol valami fémet kell olvasztanod és ahol a munkásoknak egy pohár vízre van szükségük."

Mi lehet ez a munka?
Tisztelettel köszönöm a tapasztaltabbak válaszát: Harlekuin

Macaron

Well-Known Member
The West Csapat
Supporter
TW Times szerkesztő
Üdv!
Egy Maria-tól felvehető kaland befejezéséhez kérnék segítséget.
A kaland a következő: a jövő (új év előestéje)
"Nyom:
Vedd kézbe az ólmot és végezz egy olyan munkát, ahol valami fémet kell olvasztanod és ahol a munkásoknak egy pohár vízre van szükségük."

Mi lehet ez a munka?
Tisztelettel köszönöm a tapasztaltabbak válaszát: Harlekuin
Ólommal a kezedben, sínfektetés munka :)

Billy Fasthand

New Member
Kalandornak mi legyen a legfontosabb kepessegi tulajdonsaga? ugyesseg? Es a kepessegpontokat mire erdemes kolteni? Olvastam mar csapdaallitast , kezugyesseget.
A legjobban a munkara akarok raallni es szeretnek ritka targyakat talalni / eladni.

Praexas

New Member
Sziasztok! nekem a gyilkosság nevű kalanddal akad gondom. remélem tudtok segíteni. mindenhová elmentem. a szobalányrészt is lezártam és a következő rész az lenne ,hogy a seriffnek elmondom ezeket .de a seriffnél nem jelenik meg ez a feladat így nem tudok továbbmenni!
segítségetek előre is köszönöm.

Praexas

New Member
Sziasztok! nekem a gyilkosság nevű kalanddal akad gondom. remélem tudtok segíteni. mindenhová elmentem. a szobalányrészt is lezártam és a következő rész az lenne ,hogy a seriffnek elmondom ezeket .de a seriffnél nem jelenik meg ez a feladat így nem tudok továbbmenni!a kasland azonosítója, vagys ami nem jelenik meg:
ID487
Köszönöm a válaszokat,kidzsaf[/QUOTE]

Ulysses Grant

Well-Known Member
Sziasztok! nekem a gyilkosság nevű kalanddal akad gondom. remélem tudtok segíteni. mindenhová elmentem. a szobalányrészt is lezártam és a következő rész az lenne ,hogy a seriffnek elmondom ezeket .de a seriffnél nem jelenik meg ez a feladat így nem tudok továbbmenni!
https://wiki.the-west.hu/wiki/Gyilkosság
ID 487től tudod folytatni. Sorrendet tartsd be. Ha így sem megy, akkor dobj egy levelet a supportnak, ahol megtudják nézni, hogy hol is akadtál el.

Utoljára szerkesztve:

-Lótusz-

Member
Sziasztok.

Nekem a "Rab testvér" feladatsorral van gondom. A wikin nem találom a leírás, pedig nagy segítség lenne.

A másik kérdésem, mi ez a bónuszkód? Mire jó?

Köszönöm -Lótusz-

Jack Sparrow

Well-Known Member
Sziasztok.

Nekem a "Rab testvér" feladatsorral van gondom. A wikin nem találom a leírás, pedig nagy segítség lenne.
Nem hivatalos magyar kiadás, így garanciát nem vállalunk a pontosságra, de a link alapján megtudod csinálni a kalandot:
https://bhtoto2015.blogspot.hu/2017/08/a-bortontestverek.html

A másik kérdésem, mi ez a bónuszkód? Mire jó?

Köszönöm -Lótusz-
Opciókra/Beállítások/Bónusz kódok ide kattintva beválthatod a bónuszkódodat, amiért egy tárgyat/terméket fogsz kapni. Bónuszkódokat különleges eseményeken és versenyeken kaphatsz. A bónuszkódok tartalma lehet:
-Ritka tárgyak: szájharmonika; tütü stb.
-Gyakori termékek: mate tea; mézeskalács stb.

-Lótusz-

Member
Nem hivatalos magyar kiadás, így garanciát nem vállalunk a pontosságra, de a link alapján megtudod csinálni a kalandot:
https://bhtoto2015.blogspot.hu/2017/08/a-bortontestverek.html

Opciókra/Beállítások/Bónusz kódok ide kattintva beválthatod a bónuszkódodat, amiért egy tárgyat/terméket fogsz kapni. Bónuszkódokat különleges eseményeken és versenyeken kaphatsz. A bónuszkódok tartalma lehet:
-Ritka tárgyak: szájharmonika; tütü stb.
-Gyakori termékek: mate tea; mézeskalács stb.
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ.

További szép napot kívánok -Lótusz-

Patafizikus

New Member
Üdv! A "Karácsony" kalandot csinálom, de elakadtam. megcsináltam a "A karácsonyi csillag" feladatot, de a következő "Jack Frost"-t nem adja be. Az előfeltétel kaland megvan, szén van dögivel. Mi lehet a gond?

Jack Sparrow

Well-Known Member
Üdv! A "Karácsony" kalandot csinálom, de elakadtam. megcsináltam a "A karácsonyi csillag" feladatot, de a következő "Jack Frost"-t nem adja be. Az előfeltétel kaland megvan, szén van dögivel. Mi lehet a gond?
Valószínű, hogy már korábban lezártad a Jack Frost kalandrészt, a kalandkönyvben, a lezárt kalandoknál megtudod nézni. A kaland két részből áll. Egyik az erő tulajdonságig (ID 271) tart, míg a másik a kitartásig (ID 273). Ha eme kalandrészeket lezártad, akkor már csak December 24. kell megvárnod! :)
De, kérlek írj a Supportra, hogy ellenőrizni tudjuk a problémádat!

Utoljára szerkesztve:

Patafizikus

New Member
Valószínű, hogy már korábban lezártad a Jack Frost kalandrészt, a kalandkönyvben, a lezárt kalandoknál megtudod nézni. A kaland két részből áll. Egyik az erő tulajdonságig (ID 271) tart, míg a másik a kitartásig (ID 273). Ha eme kalandrészeket lezártad, akkor már csak December 24. kell megvárnod! :)
De, kérlek írj a Supportra, hogy ellenőrizni tudjuk a problémádat!
Á, köszi! Ez a megoldás!

Patafizikus

New Member
Sziasztok! A "Vándorcirkusz" kalandban akadtam el. Sunyi Ted-nél nem jelenik meg a "Egy maréknyi dollárért" feladat. Pénzem van, seriffcsillagot felvettem, ID: 632 megvolt. Mi lehet a gond?