Kalandok

biggyett

Vendég
Hello.
Régen volt egy olyan rész itt a fórumban,hogy kalandok leírása,külön-külön minden karakterre az összes kaland,(mit kell csinálni,mi jár érte,stb) és szerintem bazi jó volt.Most eltűnt,de miért?Hasznos dolog volt,vissza csinálhatná valaki.

Noszi

Member
Visszacsinálni nem lehet. (Ha csak nincs adatbázis kimentés abból az időből... De a visszaállítása problémás lenne. Legalábbis a phpBB-ben így van. gondolom, hasonló elven működik a vBulletin.)
Viszont ha akarod elkezdheted kiírni, majd (gondolom én) ha szépen megkéred a moderátorokat, engedélyezik a segítséget. :)

Biggieboy

Vendég
Megvan még, csak itt-ott már nem pontos, meg javítani kéne rajta. De ha kell visszaállíthatjuk.

norbesz

Vendég
Sziasztok! Ha már van egy ilyen topic megkérdezném nem tudja valaki Younger revolverének a megtalálási módját?

roli4ever

Vendég
melyik lezsírozott erődharc?priviben légyszi küldd
Amit lezsíroznak, lerendeznek. Ezért járnak a ruskik, meg a szomszédok úgy ahogy, és mi meg kukksolunk Hernandó Kardjával.

Mindenkinel 5-10 rongy, azzal elmegy az erődharcra, és akkor lehet találni fényes fegyókat. Egy katona a bétán pontos winchester-t talált, meg Whyett Earp Colt Buntline-ját.

Ez nem nagy cucc már az oroszoknál, nálunk meg ez lenne a ,, szent grál"

kolesz

Vendég
szóval ha ennyi pénzel megyunk lehet ilyeneket találni?? sakkor te mért nem csinálod??,,

piraka0100

Member
én megcsináltam aszem 3 fekete hegyek kalndot és nem ad többet.én úgy tudom hogy van még de akkor most mi van:confused:

kolesz

Vendég
én 71 es vagyok v6 on, megnézzük elmegyek 8k dolcsival egy harcba és próbálkozok, de regeltem az orosz szerverekbe ott pedig top 15 ből senkinek nincs különleges fegyvere :)

de hernandója és blléj van párnak

lovag tm

Vendég
én 71 es vagyok v6 on, megnézzük elmegyek 8k dolcsival egy harcba és próbálkozok, de regeltem az orosz szerverekbe ott pedig top 15 ből senkinek nincs különleges fegyvere :)

de hernandója és blléj van párnak
ne próbálkozz 8k dolcsival... ha lelőnek akkor elveszted... egyébként ez az amit már kivettek a magyar világokból...

lovag tm

Vendég
de ez nem így van... ha meghal az akinél sok pénz van akkor valaki más aki életben marad kap 1 olyan tárgyat ami egyenlő értékű az elvesztett pénzzel.
de ez nincs nálunk...

Sheran

Vendég
én megcsináltam aszem 3 fekete hegyek kalndot és nem ad többet.én úgy tudom hogy van még de akkor most mi van:confused:
halló segítsen valaki
Asszed megcsináltál 3 kalandot? Ha még magad sem tudod pontosan hol akadtál el, mit vársz a többiektől?
javaslom nézd meg itt először: Fekete Hegyek. Majd ha ekkor sem tudod, (pontosan leírva az utolsó megcsinált küldi nevét), akkor "Halló segíteni fog valaki" :D

Palyika

Vendég
Kaland kérdés:
Megcsináltam a "Szent szar" kalandot, ami után az "Alku" -nak kellene jönni. De csak várom, hogy jöjjön, mert nem jön.

Van valami előfeltétele a kalandnak?