Kalandok

Kategória: 'Kérdések és segítségek', témanyitó: biggyett, téma nyitása: 28. Jún 2010.

Oldal megosztása

1. biggyett

biggyett Vendég

Hello.
    Régen volt egy olyan rész itt a fórumban,hogy kalandok leírása,külön-külön minden karakterre az összes kaland,(mit kell csinálni,mi jár érte,stb) és szerintem bazi jó volt.Most eltűnt,de miért?Hasznos dolog volt,vissza csinálhatná valaki.

2. Noszi

Noszi Member

Üzenetek:
    52
    Kapott kedvelések:
    0
    Visszacsinálni nem lehet. (Ha csak nincs adatbázis kimentés abból az időből... De a visszaállítása problémás lenne. Legalábbis a phpBB-ben így van. gondolom, hasonló elven működik a vBulletin.)
    Viszont ha akarod elkezdheted kiírni, majd (gondolom én) ha szépen megkéred a moderátorokat, engedélyezik a segítséget. :)

3. Biggieboy

Biggieboy Vendég

Megvan még, csak itt-ott már nem pontos, meg javítani kéne rajta. De ha kell visszaállíthatjuk.

4. norbesz

norbesz Vendég

Sziasztok! Ha már van egy ilyen topic megkérdezném nem tudja valaki Younger revolverének a megtalálási módját?

5. maanszon

maanszon Vendég

Még nem is halottam róla... :)

6. Kyrax

Kyrax Vendég

A lezsírozott erődharcon kívül nemigazán találtunk megoldást...:rolleyes:

7. Tom Hutter

Tom Hutter Vendég

melyik lezsírozott erődharc?priviben légyszi küldd

8. roli4ever

roli4ever Vendég

Amit lezsíroznak, lerendeznek. Ezért járnak a ruskik, meg a szomszédok úgy ahogy, és mi meg kukksolunk Hernandó Kardjával.

Mindenkinel 5-10 rongy, azzal elmegy az erődharcra, és akkor lehet találni fényes fegyókat. Egy katona a bétán pontos winchester-t talált, meg Whyett Earp Colt Buntline-ját.

Ez nem nagy cucc már az oroszoknál, nálunk meg ez lenne a ,, szent grál"

9. kolesz

kolesz Vendég

szóval ha ennyi pénzel megyunk lehet ilyeneket találni?? sakkor te mért nem csinálod??,,

10. Sheran

Sheran Vendég

Talán mert nem árt túlélni sem. 10k $/erődharc, ha eszméletet veszted 2-3x egymás után; még 70+ szinten is anyagi csőd :D

11. SAS SZEM 999

SAS SZEM 999 Member

Üzenetek:
    200
    Kapott kedvelések:
    0
    Elég túlélni az erődharcot vagy fel is kell mutatni valamit?

12. piraka0100

piraka0100 Member

Üzenetek:
    259
    Kapott kedvelések:
    0
    én megcsináltam aszem 3 fekete hegyek kalndot és nem ad többet.én úgy tudom hogy van még de akkor most mi van:confused:

13. kolesz

kolesz Vendég

én 71 es vagyok v6 on, megnézzük elmegyek 8k dolcsival egy harcba és próbálkozok, de regeltem az orosz szerverekbe ott pedig top 15 ből senkinek nincs különleges fegyvere :)

de hernandója és blléj van párnak

14. lovag tm

lovag tm Vendég

ne próbálkozz 8k dolcsival... ha lelőnek akkor elveszted... egyébként ez az amit már kivettek a magyar világokból...

15. Sheran

Sheran Vendég

Tegnap erődharcolni voltam 7k-val a zsebben, de csak egy kék csokornyakast kaptam

16. lovag tm

lovag tm Vendég

de ez nem így van... ha meghal az akinél sok pénz van akkor valaki más aki életben marad kap 1 olyan tárgyat ami egyenlő értékű az elvesztett pénzzel.
    de ez nincs nálunk...

17. piraka0100

piraka0100 Member

Üzenetek:
    259
    Kapott kedvelések:
    0
    halló segítsen valaki

18. Sheran

Sheran Vendég

Asszed megcsináltál 3 kalandot? Ha még magad sem tudod pontosan hol akadtál el, mit vársz a többiektől?
    javaslom nézd meg itt először: Fekete Hegyek. Majd ha ekkor sem tudod, (pontosan leírva az utolsó megcsinált küldi nevét), akkor "Halló segíteni fog valaki" :D

19. piraka0100

piraka0100 Member

Üzenetek:
    259
    Kapott kedvelések:
    0
    Bocs átszámoltam és most a 11. jön.Bocsi:(

20. Palyika

Palyika Vendég

Kaland kérdés:
    Megcsináltam a "Szent szar" kalandot, ami után az "Alku" -nak kellene jönni. De csak várom, hogy jöjjön, mert nem jön.

Van valami előfeltétele a kalandnak?