Kaland németül

  • Témaindító DeletedUser11264
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11264

Vendég
Sziasztok!

A karácsonyi kalandsor mellé idén úgy tűnik hogy német nyelvtanfolyamot is betervezett az Inno. Mivel sokan nem szeretnének élni ezzel a lehetőséggel, így a kalandok szövegét most ide bemásolom, holnapi napon pedig javítják a hibát (legalábbis úgy tervezik...) és a helyes - magyar - szövegek fognak megjelenni már. A kellemetlenségért elnézésetek kérjük!


Henry Walker-nél kezdődik a kaland

Ó, üdv, már az egész várost átjárja az ünnep szelleme. Kivéve engem, én mindig búskomor leszek ilyenkor. Ülj le, elmondom miért...

A bátyám, Rupert, favágóként dolgozott az erdőkben, innen nyugatra. Bátor fickó volt, családszerető. Több mint 12 évvel ezelőtt meg akartam látogatni őt Karácsony reggelén, de csak egy kiégett kunyhót találtam. A tűz biztos éjszaka keletkezett, senki sem élhette túl. Kérlek, bocsásd meg, hogy nem vagyok túl jókedvű az évnek ebben a szakában.

A kalandosztónál

A csend a kunyhóban majdnem kibírhatatlan, minden amit nem pusztított el a tűz, azt már benőtte a növényzet. Csak a nagy faasztal áll még a kunyhó közepén. Amint megérinted az asztalt kísérteties köd vesz körül és halk éneket hallasz:
Karácsony első napján, egy angyal hozott hozzám...
Egy ízletes pulykacombot.

A kaland lezárásánál:

Miután lerakod a pulykacombot az asztalra a kunyhó teljesen elsötétül és még a szőr is feláll a hátadon. Pár perc múlva minden ismét a régi lesz, kivéve, hogy a pulykacomb eltűnik az asztalról és a helyén némi cukrot találsz.



Ha holnap nem kerül fel a kaland szövege helyesen magyarul, akkor itt megjelenítjük a folytatását.

U.i. És ha minden igaz, holnap a frissítés után már a kalandosztó képe is helyesen jelenik majd meg...
 

DeletedUser11264

Vendég
Kezdő nyelvtanfolyam

Sziasztok,

a fordítások többségében felkerültek, DE persze nem mindegyik.

Jövő héten is érkezik egy új frissítés, majd azzal talán mindet sikerül felpakolni :whistle:

A kalanddal kapcsolatban pedig semmi pánik, csak minden második napon érkezik a következő rész.

Jó kalandozást!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent