Továbbítva Kaland összefoglaló

Goldberger

Member
Az lenne a javaslatom, hogy mivel a TW DB és a TW Calc frissítése nem tartozik a The West irányítása alá ezért hozzatok létre egy saját súgót. Jó lenne ha láthatóak lennének a tulajdonság/képességet adó kalandok sora. Ezen kívül számos olyan kaland van ami a keresőbe meg sem jelenik ezért is jó lenne ha lenne ilyen fajta segítség.
 

Deleted User - 779988

Vendég

Deleted User - 779988

Vendég
Kicsit konkretizálnád, h mire gondolsz? példa..
Pontokat adó kalandokat nem lehet kiszűrni a wikin. Szomoru. Talán egyszer a wikiszerkesztők csinálnak ilyet. De addig van a másik két említett oldal.

Régen volt egy ilyen oldal, csak törölve lett. Akár vissza is lehetne hozni. Idejét mult lenne? Lehet. De lenne.)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
A súgóban minden fent van, ez igaz, a játékos egy javaslatot tett a wiki szerkesztő felé, hogy hasznos lenne egy olyan oldal, ami összegyüjtené a pontokat adó kalandokat, hasonlóan ahhoz , mint az ideiglenes, ünnepi kalandok gyüjtő oldala.
Mi ezzel a problémátok?
Hogy megvalósítható e vagy sem, ezt bizzuk a wiki szerkesztőre.
A TW-DB-t meg jó ideje nem frissitik, szinte már használhatatlan, A TW Calc sem tökéletes, és én nem is szeretem, másrészt miért használjunk külső oldalt, mikor van sajátunk is?
 

Titanilla

Veteran Member
Úgy vettem észre, hogy a súgóban sokkal jobbak a kalandleírások, mivel pontosabban le vannak írva az elfogadáshoz, lezáráshoz illetve a kalandtárgyak megtalálásához szükséges feltételek.
Számomra a TW-Calc előnye, hogy mutatja a lezárt kalandokat, így pontosan látom, hogy milyen feladatok vannak még hátra.
Újabb kérés a fejlesztők felé :)
 
Fent