Küldetés a Westre :)

Kategória: 'Javaslatok', témanyitó: Captain Destiny, téma nyitása: 15. Nov 2017.

Oldal megosztása

1. Captain Destiny

Captain Destiny New Member

Üzenetek:
    9
    Kapott kedvelések:
    23
    Sziasztok! Ez valahogy kipattant a fejemből, olyan ötlettel állnék elő, hogy belehetne vezetni a játékba ilyen küldetéseket. Nem a kocsmára gondolok, mert igen tudom hogy ott is vannak. Hanem pl. összeszedsz 100.000 Tapasztalati pontot, s kapsz 20k-t. Vagy fejlődsz 5 szintet s kapsz 40k-t. Én, eltudnám képzelni a játékba, ide várom hogy ti mit gondoltok róla :) Lehet hogy hülyeség, de nekem tetszik :) Mindenképpen írd meg, ha nem tetszik vagy esetleg tetszik neked ez az ötlet, s szeretnéd hogy megvalósuljon. Valaki már megkérdezte, hogy "mi legyen a 150-es szintűekkel", erre lenne ott a Tapasztalati pontos dolog.

Üdv: Captain Destiny :)

2. Max Murray

Max Murray New Member

Üzenetek:
    12
    Kapott kedvelések:
    17
    Ez gyakorlatilag már benne van a játékban Eredmények név alatt, tehát akkor csak ezeket kellene kibővíteni, újakat beletenni.

akkor nem költene senki rögre, mindenki ezekre menne rá.

Krisztoph Snow kedveli.
  3. Max Murray

Max Murray New Member

Üzenetek:
    12
    Kapott kedvelések:
    17
    itt nem az a lényeg, hogy nekünk legyen jó, hanem hogy minél több bevételt hozzon az innonak a játék. és ha egy ingyenes szett jobb, mint egy eventes, akkor nem fogy a rög, ergó nincs bevétel.

Krisztoph Snow kedveli.
  4. Handrix

Handrix New Member

Üzenetek:
    8
    Kapott kedvelések:
    14
    Én támogatnám, ha elérted a 700-as szintet mesterségben, akkor kitanulhass egy másik mesterséget is, persze dollár meg termékek ellenében.

vaimo és Krisztoph Snow kedveli.