Költözési kérdőív

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Mr. T.

THE DEVIL
De ha továbbgondolják, akkor megérné. Egy állandó szerver (vagy 2: 1 full prémes, 1 "félig"prémes), és 1hétig / pár hónapig / bizonyos cél eléréséig tartó verseny szerverek lennének, ahol a fő világra lehetne nyerni menő dolgokat.

De amit Te felvázolsz, az hosszú távú befektetés lenne.. az viszont alapjáraton nem éri meg.. az már inkább, h pistike vesz v1-en és Floridán prémet.. esetleg még Kentucky-n.. meg az indulón, mer' ő első akar lenni.. ha csak egy szerver van ( vagy kettő ), akkor csak egy bevétel jön a 3-4 helyett..
 

freedgess

Active Member
aki változást szeretne,az miért nem töröl a haldokló szerverekről?az admin is írta,hogy mérik az aktivitást,és ha sokan törlünk,akkor talán lenne változás
én tegnap elindítottam a törlést georól és hawaiiról,piac nincs,pár ember párbajozik,erődharcokon talán 15 vs 15 van,tárgyakat nem lehet elcserélni más szeróra,pénzt is 1:3ban sikerül nagy nehezen,azért meg nincs értelme gyűjtögetni..
iowaról azért nem törlök,mert onnan mennék v1re..
 

Törölt tag 18099

Vendég
Ahogy nézem 2019.12.02 18:47-kor állapodtam meg valakivel az akkori bandából arról, hogy ezt a fórum topicon bezárják, mert ki van vágva innen 2 fiókom is, meg nem fog eltűnni minden nem fő karakter (vagy akár azok akik egyáltalán nem játszanak ott, csak megtartanak egy karaktert hogy ne tudjanak pénzt elhozni onnan) az itt említett 3 szerverről, és ezt azóta se sikerült abszolválnia senkinek. Tetű nagy munka van a 100.000-ig való számolásban, virtuális munkaidőn belül.

Mondjuk ahogy nézem van ennél nagyobb baj is, megint senki nem csinál semmit :D Wiki nem friss, fórum romokban, a játékosok meg végre tűnnek elfele, csupán minden szerverről. Olyan leszek most, mint Nostradamus: szóltam előre hogy ez lesz.

No, majd egyszer visszanézek.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Ahogy nézem 2019.12.02 18:47-kor állapodtam meg valakivel az akkori bandából arról, hogy ezt a fórum topicon bezárják, mert ki van vágva innen 2 fiókom is, meg nem fog eltűnni minden nem fő karakter (vagy akár azok akik egyáltalán nem játszanak ott, csak megtartanak egy karaktert hogy ne tudjanak pénzt elhozni onnan) az itt említett 3 szerverről, és ezt azóta se sikerült abszolválnia senkinek. Tetű nagy munka van a 100.000-ig való számolásban, virtuális munkaidőn belül.

Mondjuk ahogy nézem van ennél nagyobb baj is, megint senki nem csinál semmit :D Wiki nem friss, fórum romokban, a játékosok meg végre tűnnek elfele, csupán minden szerverről. Olyan leszek most, mint Nostradamus: szóltam előre hogy ez lesz.

No, majd egyszer visszanézek.
Egyébként mióta várom már, hogy véget érjen a játék. (nem, nem fogok törölni akkor sem, hadd röhögjek egyet, mikor megszűnik)
 

freedgess

Active Member
freedgess, nyugodtan törölj iowáról is, mert v1-re buffaló óta nem lehet költözni. amit művelsz az már lázítás, és ezt a topicot nyugodtan belehetne zárni.
én csak szeretném kipróbálni a legerősebb karakteremet a legerősebb világon,de akinek jó a szürkeség,az maradjon csak ott,ahol van..
nem kell mindenkinek törölni,csak azoknak kéne,akik már be se lépnek igh-ra,csak úgy vannak,de látom nem sikerült felfogni,amit írtam..
a topic indítóba le van írva,hogy miért lenne jó a költözés
de tudom,hogy neked nem ezzel van bajod,hanem azzal,hogy én csinálom ezt..
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Ahogy nézem 2019.12.02 18:47-kor állapodtam meg valakivel az akkori bandából arról, hogy ezt a fórum topicon bezárják, mert ki van vágva innen 2 fiókom is, meg nem fog eltűnni minden nem fő karakter (vagy akár azok akik egyáltalán nem játszanak ott, csak megtartanak egy karaktert hogy ne tudjanak pénzt elhozni onnan) az itt említett 3 szerverről, és ezt azóta se sikerült abszolválnia senkinek. Tetű nagy munka van a 100.000-ig való számolásban, virtuális munkaidőn belül.

Mondjuk ahogy nézem van ennél nagyobb baj is, megint senki nem csinál semmit :D Wiki nem friss, fórum romokban, a játékosok meg végre tűnnek elfele, csupán minden szerverről. Olyan leszek most, mint Nostradamus: szóltam előre hogy ez lesz.

No, majd egyszer visszanézek.
Annyira azért vissza nézhetnél, hogy kifejtsd, mit értesz azon, hogy senki nem csinál semmit ? Nem kaptok választ a support rendszeren keresztül küldött levelekre ? Vagy nincs a fórumon kint időben minden információ az eseményekről, frissítésekről ? A wiki nem friss, mert ha bejön egy új kalandsor, nincs fent azonnal ?

A játékosok tűnnek el, ez tény, de ennek ezer meg egy oka van, és nem most kezdődött el, hanem évekkel ezelőtt.
 

freedgess

Active Member
akik be sem lépnek azok automatikusan pár hét után törlődnek. nem értem hogyan gondoltad iowáról v1-re a költözést, mikor már colorádóról sem lehetett oda költözni. szóval ha véletlen lehetne egyszer költözni, utána meg azért hisztiznél, hogy miért nem lehet v1-re. soha véget nem érő történet....
jóó,akkor nem be se lépnek,belépnek,de csak néha elküldik dolgozni a karit
most 40en vannak fent iowan,v1en 125en,szóval háromszor annyian,este van,hogy 200an is vannak v1en,iowan akkor is max 50en
akkor nem v1re költözök,hanem eldora vagy flora,az is jó,csak történjen már valami
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent