Költözési kérdőív

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17977

Vendég
még mindig probléma, hogy erről a tele amperkodott topicról az emberek zöme nem tud


Sokan úgy vannak vele hogy inkább kimaradnak az ilyesmiből.
Sokáig énis úgy voltam vele hogy döntsönek mások,én pedig sodródok az árral,és úgy gondolom hogy talán igazam is volt.
Már bánom hogy itt is véleményt nyilvánítottam,mert ezzel ellenségeket szereztem.
Néhol durva voltam a hozzászólásokban,ezért bocsánatot kérek tőletek,értelmetlen itt marakodni amikor úgysem mi döntjük el hogy mi hogy legyen.
Én megértem hogy mindenki mentené a menthetőt,énis azt teszem.
És mint már említettem,azoknak akik pénzeket öltek a játékba,és a többi számára is az INNO-nak biztosítania kellene a szórakoztató játékfelületet!
Én ezzel tényleg lezárom a hozzászólásaimat!
üdw: Rip


Még hozzáfűznék egy mondatot!
Talán lehetőségnek jó lenne ha nyitnának egy új világot ahová bárki beköltözhetne 1 karijával egyszeri alkalommal,ott ösze tudnának jönni azok akik halott világokon vannak szétszóródva,és persze mivel új világ lenne,mások is beregiznének!
De azt hogy bárki bármelyik világra átvihesse a nagykariját,továbbra sem támogatom,bocsi!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kenneth G

Kroki-fan
Még hozzáfűznék egy mondatot!
Talán lehetőségnek jó lenne ha nyitnának egy új világot ahová bárki beköltözhetne 1 karijával egyszeri alkalommal,ott ösze tudnának jönni azok akik halott világokon vannak szétszóródva,és persze mivel új világ lenne,mások is beregiznének!
De azt hogy bárki bármelyik világra átvihesse a nagykariját,továbbra sem támogatom,bocsi!

Aha, tehát, ha 10 évet beleöltem és egy luxusnyaralás útját költöttem el ez idő alatt, akkor biztos azon kezdjek el gondolkodni, hogy törlöm és máshol kezdek újat.
Teljesen logikus és felépített érv.
Értem.
 

DeletedUser18016

Vendég
Aki nem akar elmenni a halott világokról, mégis milyen terve lehet?

- Erődharcok - Nincs megfelelő létszám, kár elsétálni az erődökig.
- Párbaj - Nincs normális ellenfél, mindig ugyan azokkal kell viaskodni
- Piac - Nem lehet találni jóformán semmit, ha mégis akkor méreg drágán
- Kocsmai aktivitás - 1-2 hetente felbukkan egy pénzcserés, cucc cserés hirdetés azzal körülbelül elmondtam mindent.
- MPI ? - Azt bármely más világról is tudja játszani, ha meg a halott világos karakterével szeretne értelmét veszíti az, hogy miért maradna hawaiin, hiszen bárhonnan megteheti.

- Az érvek amikkel védekeztek a költözés ellen nevetséges kedves társaim.
U.I.: Elveszítik a még aktív játékosok azt a csöpp motivációt is, ami még megmaradt ezen böngészős játék irányába.
 

DeletedUser18016

Vendég
Még egy dolgot kifelejtettem.:

- Kedves lokál patrióták és ragaszkodó emberpalánták. Mégis hol voltatok, amikor a szerver aktivitását próbáltuk feljavítani és buzdítottuk az embereket? Miért nem csatlakoztatok ? :) (Hawaii)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kedves Közösségünk! :)

Alapvetően támogatom én is a kezdeményezést és meg sem változik a véleményem, ahogy itt valakinek, de azért egy kellően fontos problémára azért felhívnám a figyelmedet kedves Lyrinx barátom, amit egyetlen kérdéssel le lehet írni:

Mi gátol meg abban, hogy, ha tegyük fel sikerül a terv (Lyrinx terv) akkor te nem csupán az egyik oldalt árasztod el a Hawaii menekültekkel El Doradora menet? Csakmert, már láthattuk ennek mintázatát ezáltal és hát mi lenne, ha, még költözni is tudnátok...

Ne érts félre nem a költözés ellen vagyok én aztán végképp, csak hát nagyon Jó lett volna egy igazságosabb elosztás!

Köszönöm a figyelmet, csak ennyit kellett írnom mostan. Csak, már kikívánkozott belőlem a szó... :)


Krisz :)
 

DeletedUser17653

Vendég
Krisz, eldon akik ott vannak, azok a fő karaktert építik, egyedül én nem, s a nagy karakterüket v1 florida között akarják elvinni. Most ennél többet ha nem baj nem akarok válaszolni mert sok narancslevet ittam és nem vagyok beszámítható állapotban
 

DeletedUser17653

Vendég
Amugy meg pusze és csordás ott van nálatok, a WU-t át lehetne vinni akár hozzátok is. Ezt majd velük kell megbeszélni
 

DeletedUser17977

Vendég
Üdw!
Bocsi hogy megint írok,de felcsigázott ez a téma,és nem birom ki hogy ne ugassak!
Az forog az agyamban hogy,bármit veszel a pénzedért az múlandó.
Az ennivaló elfogy,a nyaralás elmúlik,ha autót veszel az pusztul,stb...
Szerintem az INNO sem ígérte meg sehol senkinek,hogy a pénzért vett játékélmény örökös lessz,és nem is kötelezett senkit hogy pénzt rakjon bele!
Mindenkinek saját döntése volt hogy autót vesz,elmegy nyaralni,vagy belerakja a játékba!

Amúgy aki élelmes,észreveszi hogy mikor jön el az ideje elkezdeni költözni egy világról!
Lassan el kell kezdeni kiskarit nevelni egy másikon,játékpénzt,holmikat áthordozgatni,és ezt nem akkor kell elkezdeni amikor már nem lehet átvinni szinte semmit!
És még ígyis örüljünk hogy ez a lehetőség is adott.
Az INNO egyetlen szabályal elvehetné ezt is tőlünk!
És úgy látom hogy aki él ezzel a lehetőséggel,nem is panaszkodik itt.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Amúgy aki élelmes,észreveszi hogy mikor jön el az ideje elkezdeni költözni egy világról!

Aztán azt hogyan, ha NEM LEHET KÖLTÖZNI? pont ez lenne a változtatás célja.. :)
Ők költözni akarnak és nem egy új karaktert létrehozni. Amúgy pedig.. hogyan tudna bármit is átvinni, ha egyszer nincs cserepartnere..? Ha pedig lenne is, akkor az adott világon hányan jönnének panaszkodni, h 10-es szinten miért van meg minden szettje, amit még meg se kaphatott volna? hm..?

És úgy látom hogy aki él ezzel a lehetőséggel,nem is panaszkodik itt.

De. Én pl panaszkodom úgy, h Kentucky kivételével mindenhol van karakterem. S azt támogatom, h lehessen költözni.
 

jaklee

Veteran Member
Én is támogatom a költözést. Bár sokat nem számít nekem, a napi belépési bónuszomat úgyse zavarja semmi... :)

Lehetséges ilyet indítani, erről beszéltem az imént, hogyha eljutunk több visszajelzéshez, akkor lehetséges hogy csinálunk egy ilyent.
Őőőő izé... Mennyi a "több visszajelzés"? Csak mert ebben a topicban több visszajelzés született, mint bármivel kapcsolatban itt a külsős fórumon az elmúlt 5 évben.



Illetve van egy javaslatom, lehet inkább az "Ötletek és javaslatok" topicba lenne való, de többen is írtak már ötletet, illetve ígyse-úgyse lesz megvalósítva. Szóval:

Összefoglalva: Lenne egy fő szerver, ami folyamatosan működik. És 1-2-3-fene tudja hány havonta pedig indulna 1-1 "verseny" szerver. Olyanok, mint a mostani eventes szerverek, tárgynyereménnyel, kötvény-nyereménnyel, rög nyereménnyel, stb. Bár olyan sok fejlesztéssel nem jár, inkább a mostani szerverek kissé átalakításával, ettől függetlenül ez már inkább egy 3.0-s verzó ötlet, mert eléggé átalakítja az egész mostani rendszert...

Részletek:
  • Nyeremények: a szokásos tárgy-köti-rögön kívül lennének bónuszok amik a fő szerveren lépnének érvénybe, például: +10% sebesség, +1% fizetség munkából, +5 sebzés erődharcon. Minden ilyen bónusz halmozható, de maximalizálva lenne (max 5 egy bónuszból, tehát max +5% fizetség munkából)
  • "Verseny" szerverek
    • Cél: erődös, párbajos, kereskedős szerverek, meg bármi amit ki lehet találni.
    • Lehetne pár héttől az akár 1 évig tartó időtartamű szerver
    • Szerver változatok:
      • 0-ról: mint a mostani új szerverek, 0-ról indul mindenki és adott cél van (legtöbb pb tapasztalat, legtöbb erődöt birtokló szövi, ... )
      • fő karival: A fő szerveres kari lenne elmásolva, és azzal indulna mindenki a szerveren.
      • mindenki egyenlő: 150-es karit kap mindenki, fix tul/képességpontokkal.
Az alap ötlet a lényeg, a számokat-bónuszokat csak hasraütésre írtam bele, nyilván át kéne gondolni normálisan.


Ez az egész költözősdi sokkal mélyebb problémára vezet vissza, és azt is mindenki láthatja hogy ez már rég nem a "west fénykora". Nekem van több elképzelésem is, amik eléggé felélesztenék a játékosokat. Persze ezek eléggé megváltoztatják az eddigi "gyűjtsünk 10 szerón cuccokat és cseréljük a fő karinkhoz" játékmenetet, viszont a változás méretéhez képest a fejlesztői munka nem túl sok. Valahogy újra élvezhetővé kell tenni a játékot :)

Ui.: Ugyanitt fejlesztőket keresek, a fenti ötlet megvalósítására :D
 

DeletedUser17653

Vendég
Jelenleg is aktívak a Georgián és/vagy Hawaiin és/vagy Iowán és/vagy Jacksonville-n és/vagy Kentucky világon levő karakterek? Máshogy kérdezem, töröltétek már ezeket a karaktereket? Illetve, ha nem töröltétek, játszotok velük egyáltalán, vagy csak úgy léteznek?


Nagyon sokónknak az a fő karaktere, ami ott van. Az egész Last Voyage szövetség tagjai akkor kezdték el frissen a játékot, mikor az a szerver nyílt, s mikor Walkerrel elkezdtük csinálni, ez volt a célunk: olyan brigádot létrehozni, akiket eddig senki nem ismert, és csinálunk egy jó kis csapatot.

Ettől függetlenül a srácok 60%-a átment más világra aktívkodni, nagyjából csak harcok miatt (mert kötvény kell) és termékezni járunk fel Hawaiira. Viszont, aktívan már senki nem foglalkozik azzal a világgal. A maradék 40% meg eddig se volt aktív hawaiin.

(Egyébként most józanodtam ki teljesen, azért válaszolok későn... meg egy órája keltem fel)
 

DeletedUser17653

Vendég
Egyébként még mindig két dolog miatt van ez a fórum poszt:

1: Felmérni előzetesen mennyien támogatnák ezt a költözést
2: Mivel így is többen írtak már ide, mint amugy alapjáraton aki használja ezt a fórumot, ezért egy olyan kérdőívet szerenénk, ami játékba való belépéskor megkérdezné a többi játékosokat erről
(mint az awesomiás harcoknál, hogy mikor legyen a harc, meg egyáltalán legyen-e).

Mellesleg még mindig jók az ötletek. :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Aztán azt hogyan, ha NEM LEHET KÖLTÖZNI? pont ez lenne a változtatás célja.. :)
Ők költözni akarnak és nem egy új karaktert létrehozni. Amúgy pedig.. hogyan tudna bármit is átvinni, ha egyszer nincs cserepartnere..? Ha pedig lenne is, akkor az adott világon hányan jönnének panaszkodni, h 10-es szinten miért van meg minden szettje, amit még meg se kaphatott volna? hm..?



De. Én pl panaszkodom úgy, h Kentucky kivételével mindenhol van karakterem. S azt támogatom, h lehessen költözni.
Elvesztettem már a fonalat.
 

.RandomHero.

Veteran Member

Kenneth G

Kroki-fan
ezeket most csak ugy itt hagyom..


nem értek külfüldiül
 

jaklee

Veteran Member
ezeket most csak ugy itt hagyom..



Ehhez érdemes a játékosszámokat is tanulmányozni, az "innos stat" alapján:
https://www.the-west.de/?page=register&mode=choose_world
https://www.the-west.com.pt/?page=register&mode=choose_world

És a magyar: https://www.the-west.hu/?page=register&mode=choose_world

Sajnos túl jól állunk ebben a statisztikában...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent