Költözés - kibeszélő

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
én visszavontam már tegnap mert mikor még januárban nem volt jó akkor azt írták, hogy akinek nem ér át egy éjszaka alatt a karaktere az vonja vissza és csak a javitás után nyomja be ujra a költözést, igaz most meg kell várni ezt a két napot, mert visszavonás után 2 napig nem költözhet senki.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Emlékezet.

Ha A Többiek El Is... Én Még Mindig Nem Felejtettem El A Colo-V1 Bakit .

:)
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
Georgiás út biztos nem lesz egyhamar. Hiába gyenge a szerver (az hát), de ettől még relative új világ.

persze szint korláttal

kiegészítve: Ez csak akkor lenne jó ha elkezdenék bezárni Arit buffot Colót meg dakotát
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser15763

Vendég
Hmm pedig előbb vagy utóbb kell egy Georgiás út is, mert szerintem az a szerver finoman szólva gyenge....de javítsatok ki :)

Colo-V1 közötti útvonalra reagált Dan, nem pedig Geora.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Cherrug

Well-Known Member
Csapból is ez folyik... Mindenki azért költözködik, mert egy nap v5 stb. sorsára jutnak a világok...

Azért ez így nem teljesen igaz. Egyrészt ha nem költözne senki, akkor nem zárna be a világ. Másrészt meg amíg valamiről nincs hivatalos infó, addig felesleges kelteni a hangulatot. :)
 

DeletedUser7479

Vendég
Azért az a különös, hogy amikor v5-ről kellett költözni egyik ismerősöm - név szerint Szissy, többen ismerik is - költözés után, alig játszott, már coloradon, ahova átköltözött, mert inaktív lett, most nézzük csak, próbáljuk meg az ő bőrébe képzelni magunkat vajon milyen érzés neki, egy újabb költözés?! Azért, ha én inaktív lennék 3-4 évet és azt mondanák, hogy bocsi haver költöznöd kell mélységesen fel lennék háborodva, hiszen nem erről volt szó azt hittem az új világon "örökké" lehetek.. most meg olyan, mintha időkapszulából rángatták volna elő a karakterét és azt látja, hogy mindenki sorra hagyja el a világokat... Sőt mi a fene van akkor, HA: Tudniillik Szissy mai napig vakáció-módban van.. és nem hiszem, hogy csak azért, mert a valóságban több a dolga én szerintem az is benne lehet, hogy csalódott a játékban és/vagy nem szokta meg coloradot v5 után teljesen, így inkább vakációba lépeget.. ÉS ugyanez a helyzet Csingával is..és még kitudja kivel, akik csalódtak valami módon hány meg hány ember van, aki ilyen cipőben jár a west meg csak költöztet, mi van akkor, ha ezek a karakterek nem költöznek át, mert vakáció lévén nem tudnak a dolgokról, így a játékosszám is csökken, kérlek inno vedd észre magad és többször ne játszd el ezt az esetet floridával is, hogy egy napon onnan is költözni kelljen... bár, van egy mondás, miszerint minden, ami egyszer megtörténik lehet soha többé nem történik meg, de minden ami kétszer megtörténik bizonyosan megtörténik harmadszorra is... nos, a west történetének 2. alkalmának vagyunk tanui, hogy költözni KELL.. Már csak az a kérdés, hogy vajon mikor lesz a következő ? :)

Bocsi a hosszú monológért :shootout::laugh::bajusz:

Légy nyugodt,hogy Szissy nem a költözés miatt nem játszik már aktívan :no: .Sajnos Bierrel kell egyetértenem...:blink:
 

Kanyim

Veteran Member
Nincs semmiféle kötelező költözés, csak annyi történt hogy amint lehetővé tették a költözést az emberek elkezdtek elvándorolni. Semmi sem kötelező, ha olyan jó lett volna coloradon a világ (vagy anno V5-n) akkor nem vándoroltak volna el az emberek.
Az meg ennek a következménye, hogy ha túl sokan elvándorolnak akkor az elnéptelenedett világokat be fogják zárni.
Ha valamelyik világon lett volna élet, kitartanak, ellenállnak a költözésnek és csak minimális ember vándorol el, az a világ megmaradna...

Elismerem hogy fura lehet egy új világot megszokni, de ha egyszer florida elnéptelenedne, én minden bizonnyal a költözést választanám a kihalt világ helyett.

Aki meg 3éve offolja a játékot, az nem biztos hogy egy újabb költözés miatt nem tér vissza......
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser15763

Vendég
Nincs semmiféle kötelező költözés, csak annyi történt hogy amint lehetővé tették a költözést az emberek elkezdtek elvándorolni. Semmi sem kötelező, ha olyan jó lett volna coloradon a világ (vagy anno V5-n) akkor nem vándoroltak volna el az emberek.
Az meg ennek a következménye, hogy ha túl sokan elvándorolnak akkor az elnéptelenedett világokat be fogják zárni.
Ha valamelyik világon lett volna élet, kitartanak, ellenállnak a költözésnek és csak minimális ember vándorol el, az a világ megmaradna...

Elismerem hogy fura lehet egy új világot megszokni, de ha egyszer florida elnéptelenedne, én minden bizonnyal a költözést választanám a kihalt világ helyett.

Aki meg 3éve offolja a játékot, az nem biztos hogy egy újabb költözés miatt nem tér vissza......

Mi ebbe a nehéz? Inkább megkönnyebbülés volt számomra. 10perc alatt megszoktam Floridát, Eldorádót, V1-et is. :D
-Nem piszkálnak tovább, h nincs normális erődharc... Ne tudd meg, h naponta hányszor vágták a fejemhez, h így szar úgy szar az erődharc, ahol azelőtt toltam aktívan, és hiába próbáltál bármit tenni, akkor sem volt jó semmi se, inkább még jobban panaszkodtak. :észak:
-Vannak párbajos ellenfelek, akik nem hisztiznek, ha párbajozok, sőt visszamernek jönni is, ami már nagyon tetszik. :shootout:
-Nagyobb piac, olcsóbb élet, jobb játék lehetőség van most Floridán, ellenben Arizonával. Arin pl.: Natty2 tuti nem lenne még most se meg, sőt a Feldert sem tudtam tunningolni a nemzetire, hiába volt rengeteg pénzem már akkor is, most meg már über faxa lett hála Floridának.
Szóval inkább megváltás, hogy újra egy aktív világba játszhassak, és élvezzem a játékot, mint h templomot építve szopni egy kihalt világba, mert más fejlődési lehetőség azokon nincs.
És élvezem a kalandoromat, amit évek óta nem tudtam élvezni. :kalandor:
Ha a barátok is jönnek, akkor még jobb egy új világ, nem kell ide hatalom, politika, sokkal jobb úgy játszani, hogy nincs felelősség érzet rajtad, hanem vígan vidáman játszhatsz. :censored:
Monológomnak vége. Reagálni nem kell, de már jó volt leírni a pozitív élményeket. :rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nekem is sokkal jobban tetszik Florida, mint amilyen Ari volt. Itt vannak a barátaim is, semmi kötelező szarság, építek nyugisan. (szerencsére csak egyszer-egyszer talál meg valami majom)

Piac széleskörű kínálatának köszönhetően, sikerült minden keris/építős/párbajos cuccot minimum egyesre, de inkább kettesre, hármasra fejleszteni, fegyókat is.

Erődharc láthatóan jobb, többen vannak, biztos élvezik azt is. :D

Párbajban sokkal több ellenfél van, és ez a tendencia folyamatosan nő az ide költözésekkel. Ezért is csökkentem a pb szintem, jó lesz majd 0-ról újra 450-re felmenni. :P

Asszem ennyi. Jöjjön mindenki Flora, népesedjünk még. :szénaboglya:
 

DeletedUser14268

Vendég
Szerintetek számíthatunk a közeljövőben arra, hogy El Doradoról is ellehessen költözni pl v1-re? :)
Szeretném a jól kidolgozott karim egy aktív világon tudni :D
 
Fent