Költözés - kibeszélő

DeletedUser16745

Vendég
Sziasztok!

Mikortól lehet költözni Eldora ? Aki tud valamit az szóljon. :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
http://prntscr.com/9xl0c0

rákérdeztem egyik ismerősömnél mivel floridán karija van eldot választhatta költözés gyanánt de ismerősöm elmondta még ő se ért át eldora dakotárol... fura, a jelzést kiirja a játék hogy xy abbahagyja a játékot ( másszoval átköltözik) de a költözés maga nem valosul meg, egyre jobban várom a frissitést de ezt muszáj volt megosztanom veletek

ja és kyrának üzenet ha tudja vki adja át neki:

ha tényleg nem ért át a karaktered eldora mert költöztél és nem töröltél akkor vond vissza a költözést és csak a javitás után költözz ujra.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
érdeklődnék hogy az esetleges colo => v1 útvonalról bármi infó lett azóta ?

Tisztelt Support,

Nagyon örülök, hogy a legtöbb hibát végre sikerül kijavítani.
De ↑ ez ↑ a kérdés mikor kerül megválaszolásra?

Köszönettel: Krisz ~ és sokan mások a nevemben.

:cool:
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Egyelőre csak Buffról lehet V1-re költözni, Őket az érdekli, hogy ez Colos viszonylatban megvalósul-e egyszer.

Lehet olvasni kéne, mielőtt beszólsz. :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
23 óra után. Gondolod ez lenne a hibája? Mert legutóbb is kb akkor indítottam.

De vajon ezzel összefüggene? :O

Csakmert azt hittem, az a lényeg, hogy este, de nem hittem, hogy volt megkötése, hogy mikortól nem lehet, már költözést indítani, vagy akkor mégis van efféle megkötés?

De akkor most mit tegyünk? Vonjuk vissza és két nap múlva 20 óra előtt már nyomjuk be a költözést biztos ami biztos alapon? vagy mi a tanácsa a supportnak?
 

DeletedUser

Vendég
Amiben végre megnyithatnák a költözést v1-re...:szénaboglya:
 

DeletedUser15763

Vendég
Holnapra van ütemezve egy frissítés, de konkrét tartalmat nem látok. "Néhány probléma javítása" néven fut.

Visszavonjuk a költözési szándékot? Vagy a holnapi frissítés után átrak a rendszer minket automatán? Azaz 2016.02.12. 02:00 körül?
Talán lett mostanra valami információd erről kapcsolatba, ha nem ez van. :shootout:
 
Fent