2020 Kívánságlista!

Adam.d666

Member
Tulajdonképpen kalandból megszerezhető (számítson már eseménynek, naaaa!!! XD), az időkorlátba is belefér, nem is rögös, ... Erre lenne a legnagyobb szükség! :D
Screenshot_8.jpg

Viszont ha maradunk az eseményes szetteknél, a Riksa épp az adott szettből a hiányzó darabom, azt piacon sem találtam most. :D

Screenshot_6.jpg
 

DeletedUser17653

Vendég
Ém a kodiak medvét a skáládon 100 -as,meg a hozzávaló sas totemet is, áruld már el, hogy miért is lehetetlen ?.....az uniós szettel vagy darabjaival egyetértek, az esélytelen.

Rendes leszek és segítek.

* Azok a tárgyak amelyek megszerezhetőek voltak a 2012-2019 közötti eseményeinken (Valentin napi, Húsvéti, Függetlenség napi, Oktoberfest, Halottak napi, Karácsonyi), és nem egyedi eseményjutalmak, amelyek csak a győztesnek járnak. (A wikin elérhetitek az összes szettet.)

Rányomsz a "wikin" feliratra, átdob a wikire, és ott, ahol látod a CS kinézetű kis képet, azokból nem lehet választani. De mutatom, hogy értsd, jó?

Screenshot_24.png

Jelen esetben ami sárgával át van húzva, azt nem lehet kérni, minden más ami pirossal bekeretezve mezőben van és nincs áthúzva, abból kérhetsz 1 db valamit.
Nem egy szettet, nem 2 motyót, nem fél szettet, 1 ruhanemű, fegyver, állat, vagy nyereg (utóbbi kettő képlékeny).

Remélem tudtam segíteni neked az értelmezésben, hogy mit lehetett, és mit nem lehetett kérni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18016

Vendég
Szeretnék gratulálni minden nyertesnek, illetve jó szerencsét kívánni azoknak, akik jó holmikat kértek volna maguknak, de sajnos nem ők kerültek ki a kalapból. Illetve szeretnék köszönetet mondani minden olyan értelmiségnek, akiknek sikerült nem elolvasni a nyereményjátékhoz fűződő kritériumokat, vagy azt nem sikerült értelmezni, mivel a fél játékot, illetve szerintem még a csapatot is sikerült megröhögtetni, továbbá egy remek troll videó született ebből, ahol már nem csak a magyar közösség, hanem bárki röhöghet a tudatlanságon.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Rendes leszek és segítek.

Minden rendben van Veled?

Szeretnék gratulálni minden nyertesnek, illetve jó szerencsét kívánni azoknak, akik jó holmikat kértek volna maguknak, de sajnos nem ők kerültek ki a kalapból. Illetve szeretnék köszönetet mondani minden olyan értelmiségnek, akiknek sikerült nem elolvasni a nyereményjátékhoz fűződő kritériumokat, vagy azt nem sikerült értelmezni, mivel a fél játékot, illetve szerintem még a csapatot is sikerült megröhögtetni, továbbá egy remek troll videó született ebből, ahol már nem csak a magyar közösség, hanem bárki röhöghet a tudatlanságon.

Nézd a jó oldalát.. röhögtünk egy jót :) a többivel meg ne foglalkozz ;)

--

Gratulálok a nyerteseknek és köszönjük az admin csapatnak a lehetőséget :)
 

Szakadtgatya

Active Member
Rendes leszek és segítek.



Rányomsz a "wikin" feliratra, átdob a wikire, és ott, ahol látod a CS kinézetű kis képet, azokból nem lehet választani. De mutatom, hogy értsd, jó?

2235 bővítmény megtekintése

Jelen esetben ami sárgával át van húzva, azt nem lehet kérni, minden más ami pirossal bekeretezve mezőben van és nincs áthúzva, abból kérhetsz 1 db valamit.
Nem egy szettet, nem 2 motyót, nem fél szettet, 1 ruhanemű, fegyver, állat, vagy nyereg (utóbbi kettő képlékeny).

Remélem tudtam segíteni neked az értelmezésben, hogy mit lehetett, és mit nem lehetett kérni.
Ahha , értem már, hát őszintén, szólva valóban nem olvastam el részletesen az "apróbetüs" részt ezért kértem lehetetlent, de attól még ÉN kérek egy Kodiak medvét, Sas totemmel,hátha így utólag megsajnálnak :D ...valamint... ha én mégis, a Jézuskától, géppuskát kérek ??? :P , ....hátha elhozza nekem a karácsonyfa alá, a remény hal meg útóljára ;) , remélem az ide karácsonyi eventkor beteszik a megszerezhető fegyverek közé a Gatling-géppuskát, :D :D :D
 
Fent