Kérdések és válaszok

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mikor lesznek felvíve az új eventes cuccok Wiki-re.
Elég megmosolyogtató, hogy egy külsős platformon, nevezetesen westcalcon, előbb elérhetőek ezek az információk, mint a játék hivatalos tudástárjában.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Angol wikin fent van.
De amúgy felesleges lenne felrakni ide a magyarra is, keris marad a Revere, a Brooks dísznek jó lesz, másra nem. A Bull állítólag jobb mint az eddigi, szóval felesleges számolgatni, ha jobb akkor úgyis azt kell használni.
 
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mikor lesznek felvíve az új eventes cuccok Wiki-re.
Elég megmosolyogtató, hogy egy külsős platformon, nevezetesen westcalcon, előbb elérhetőek ezek az információk, mint a játék hivatalos tudástárjában.

Sziasztok!

Feldobtam az új szetteket, ha hibát találnátok benne, ebben a témában jelezzétek! :)
 

gameR29

Veterán
Bandit sem tagja már a magyar csapatnak, így jelenleg wiki szerkesztő nélkül maradtunk. Gerry eltökéltsége pedig példaértékű. :lovetw:
Abban az esetben, hogyha a wiki szerkesztése mindössze a játékba érkező új kalandok, illetve szettek (és egyéb ehhez hasonló apróságokból) wikire való "feltevéséből" áll, szívesen besegítek/besegítenék, feltéve, hogy jelenleg van lehetőség új csapattagok felvételére, jelentkezésére.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
3421 bővítmény megtekintése
A The West titkai kaland során kellett használni, hogy megtud melyik munka+termék kombó segítségével találod meg John bilincsét. Kódot
" Az Ezer Igazság Kardja" segítségével fejthetted meg, rajta lévő képességek alapján. 3422 bővítmény megtekintése
Köszi, ezt nem is tudtam, mikor bejött a kaland akkor nem voltam aktív.. mikor meg lezártam akkor meg már wikiről néztem :D
Jól kitalálták azt a részt a kalandban, lehetne több ilyen.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok! Az Uniós ruhaszett megvehető lesz még valamikor??? És mennyibe is kerűlt???

Kedves Szani!

Az Uniós tiszt szettje nem lesz elérhető mostanában, mivel a bejövetelekor annyira gusztustalanul erős volt, hogy kipusztította a The West erődharcos állományának minimum a harmadát.
Így érthető szerintem, hogy többet nem akarják behozni semmilyen sale keretein belül, jelenlegi ismereteim alapján.
 
Fent