Kérdések és válaszok

teuton

New Member
Sziasztok!
Keresőben nem találtam meg, vagy csak én vagyok a vak, de lenne egy kérdésem a 2021-es október feszt kalanddal kapcsolatban.
Igényel:
  • - Vedd fel ezt: Csomag ruhákkal 0/1
  • -
    finished_shape.png
    compass.png
    Plakátok felragasztása (2 óra)
  • -
    finished_shape.png
    compass.png
    Újságárulás (2 óra)

A csomag ruhákkal kalandtárgyat hogyan tudom megszerezni? (neten a kalandleírásnál nem találtam...)
Előre is köszi a segítséget!
t
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok!
Keresőben nem találtam meg, vagy csak én vagyok a vak, de lenne egy kérdésem a 2021-es október feszt kalanddal kapcsolatban.
Igényel:
  • - Vedd fel ezt: Csomag ruhákkal 0/1
  • -
    finished_shape.png
    compass.png
    Plakátok felragasztása (2 óra)
  • -
    finished_shape.png
    compass.png
    Újságárulás (2 óra)

A csomag ruhákkal kalandtárgyat hogyan tudom megszerezni? (neten a kalandleírásnál nem találtam...)
Előre is köszi a segítséget!
t

Ajánlom a figyelmedbe a magyar nyelvű súgót, ahol megtalálod az összes kalandsort, ami jelenleg elérhető a játékban! (A kalandtárgyak megszerzése is ott van ;) ) Az említett kalandsor leírását például IDE kattintva érheted el.
 

teuton

New Member
Ajánlom a figyelmedbe a magyar nyelvű súgót, ahol megtalálod az összes kalandsort, ami jelenleg elérhető a játékban! (A kalandtárgyak megszerzése is ott van ;) ) Az említett kalandsor leírását például IDE kattintva érheted el.

Nagyon köszi! :) Ezt a kalandot le is zártam.
A ruha ügybenmég kutakodok. Maria nem adott semmilyen kalandot és továbbra sem tudom, hogy a "Hagyományos ruha" kaland résznél a csomag ruhákkal kalandtárgyat honnan tudom megszerezni. :( (böngésztem a fórumot, ugyanoda jutottam mint a google keresésnél - ez persze nem zárja ki azt, hogy vak vagyok és azért nem találom :) )

Hagyományos ruha (ismételhető ünnepi kalandok)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Nagyon köszi! :) Ezt a kalandot le is zártam.
A ruha ügybenmég kutakodok. Maria nem adott semmilyen kalandot és továbbra sem tudom, hogy a "Hagyományos ruha" kaland résznél a csomag ruhákkal kalandtárgyat honnan tudom megszerezni. :( (böngésztem a fórumot, ugyanoda jutottam mint a google keresésnél - ez persze nem zárja ki azt, hogy vak vagyok és azért nem találom :) )

Hagyományos ruha (ismételhető ünnepi kalandok)
ID 2579 - itt adja a csomagot
 
Fent