Kérdések és válaszok

Deleted User - 779988

Vendég
Új világ első hónapban okés.

V1, bár most kicsit nyári szünet hangulat van.
Eldo, bár Mordor földje...
Flo a legaktívabb.
 

DrDobos

Member
Igen, arra gondoltam. Meg ha sok kaland van ami időkorlátos, szerintem azokat zárd le először, amelyikek adnak képesség pontot, vagy valamilyen használható tárgyat. Persze az a legjobb ha mindet sikerül teljesíteni :D

Köszi. :) Igen gondoltam az ismételhetőre is, csak kíváncsi vagyok van-e értelme vesződni a Pásztor kulacsával. Vagy egy lószettel jobb szintet lehet elérni (bár az nincs..:D akkor még nem játszottam, amikor azokat meg lehetett szerezni) ?!
 

Trawers

Well-Known Member
Ebben az évben miért nem jön(tt) használható szett? Az oktoberfesten is csak olyan ikonokat lehet majd szerezni, amik csak a kereskedőnek jók. Így még a madár sem fog költeni.
 

Deleted User - 779988

Vendég
A nagy frissítés, amelyen nagyon dolgozik a csapat, eredménye az is, hogy néhány játék mechanika meg fog változni. Ezt hamarosan láthatjuk.

A fejlesztők pedig szeretnék, hogy ne költsetek feleslegesen túl sokat. Így, ha a jelenlegi rendszerben rosszakat hoznak, akkor nem fog senkit se kárt érni.

Amúgy meg menj már a bétára sírni.
Bétán van még csak az event, változhatnak az értékek. De ha nem is, legalább várd már meg, míg megjön a kiírás ide.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Trawers

Well-Known Member
Melyik szett nem tetszik? Komolyan érdekelne.
Azt várnám, hogy az új szettek legyenek jobbak valamiben az előzőtől. Cortina, cortez, revere, halász ... ezekkel kell együtt élni. Rögért pláne, éreznem kéne, hogy fejlődik a karim. A munkákhoz a legjobb ruhák, se az 1000 évesek legyenek. Már rég rá kellett volna jönnie az innonak, hogy nem él meg 18 kalóz ruha eladásából.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Azt várnám, hogy az új szettek legyenek jobbak valamiben az előzőtől. Cortina, cortez, revere, halász ... ezekkel kell együtt élni. Rögért pláne, éreznem kéne, hogy fejlődik a karim. A munkákhoz a legjobb ruhák, se az 1000 évesek legyenek. Már rég rá kellett volna jönnie az innonak, hogy nem él meg 18 kalóz ruha eladásából.
De megél. Hiszen még nem ment csődbe.

Mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy egyáltalán nem a the-west az, ami a pénzt csinálja. Abl west a család leégett tagja, akit támogatnak, mert még is csak rokon.
 

DrDobos

Member
Csak a félreértés elkerülése végett: 3. kulcsot, ha megvan a munkapont lehet találni, nem kell hozzá bármilyen termék, az első két kulcs, stb.? már kb 200 utazókerit eltoltam, egyelore semmi :D
 

Deleted User - 779988

Vendég
Csak a félreértés elkerülése végett: 3. kulcsot, ha megvan a munkapont lehet találni, nem kell hozzá bármilyen termék, az első két kulcs, stb.? már kb 200 utazókerit eltoltam, egyelore semmi :D
Ha mindent a leírás szerint csinálsz, akkor a 2000. után írj a supportra.

Amit laciksz írt, az csak átlag. Olyan 1-1000 a tartomány, amiben adhatja.
 
Fent