Kérdések és válaszok

Deleted User - 779988

Vendég
Hali!
Ez a Benjamin Rush szett hasznalhato valamire? :D 45os szint kornyeken vagyok, csak vasarolni tudnam a szettet. Koszi!
Pénzt és találati esélyt ad. Egyikben sem topos. Helyette inkább hancock/halász szettet, illetve szeszcsempész/revere szettet keress.

Pontokat tekintve egy nagyon rossz szett.
 

DrDobos

Member
Pénzt és találati esélyt ad. Egyikben sem topos. Helyette inkább hancock/halász szettet, illetve szeszcsempész/revere szettet keress.

Pontokat tekintve egy nagyon rossz szett.
Értem :( Mexicon vagyok. Az altalad emlitett szettek borzalmas messze vannak szamomra sajnos, ezeket ahhoz kepest apropenzert tudnam megszerezni, persze igyis azert koltenem kene rajuk bőven. De akkor lehet elengedem..
 

Deleted User - 779988

Vendég
@Klar csak az extrém politika tiltott, vagy az alapvető, demokratikus jog is tiltott, mint a szólásszabadság, melybe a politikáról való eszmecsere is beletartozik?
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
@Klar csak az extrém politika tiltott, vagy az alapvető, demokratikus jog is tiltott, mint a szólásszabadság, melybe a politikáról való eszmecsere is beletartozik?
A játék nem az a felület ahol, az egyének a politikai nézeteiket/véleményüket megvitassák másokkal, valamint a napi/heti történéseket beszéljék ki egymás között.
 

DrDobos

Member
Utoljára szerkesztve:

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Köszönöm!

Még amiben szeretnék segítséget kérni: Ha a jobb és bal kezemben tartom a pl. Aratómunkás fegyvereket, megkapom a 2 itemért járó bónuszt. És ha megszerzem a 3. fegyvert is, annak ellenére hogy az persze nem lehet a kezemben a másik kettővel együtt, kapok több bónuszt, vagy ugyanannyit mint 2 fegyverrel? Köszi!:)
Ugyanannyit, mint két fegyverrel. :)
 
Fent