Kérdések és válaszok

Mr. T.

THE DEVIL
A forráskód az InnoGames szellemi tulajdona, a pontos adatokat (vagy azokat a tényezőket ami alapján eldől) természetesen nem nyilvánosak sem a játékosoknak sem pedig a Support csapatnak.

Nem érdekelt az Inno forráskódja, sem a tényezők. Az előző válaszod után ott volt a kérdőjel, h ha az idő nem tényező, akkor mi az, ami igen.. valamint, ha "legjobb tudomásod szerint nem az idő", akkor felveti azt, h valamilyen elmélet van rá, h miből/mi által tevődik össze..

de oké, megértettem, köszönöm.
 

krcsirke

el pollo diablo
Valószínűbb egy előre legenerált véletlen számsorozat x egységig, mint állandóan generálni egy új random számot.
Szóval simán eltudom képzelni hogy 256 szám legenerálva és minden akciódhoz rendel egy számot és szerintem előfordul, hogy néha egymásután két közeli érték legyen benne.

Feltevésem onnan ered, hogy néha keri is ha hosszútávon tolod a 15 másodpercesen néha ugyanazt visszadobja azután, hogy előtte 5-10 perccel találtad.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Valószínűbb egy előre legenerált véletlen számsorozat x egységig, mint állandóan generálni egy új random számot.
Szóval simán eltudom képzelni hogy 256 szám legenerálva és minden akciódhoz rendel egy számot és szerintem előfordul, hogy néha egymásután két közeli érték legyen benne.

Feltevésem onnan ered, hogy néha keri is ha hosszútávon tolod a 15 másodpercesen néha ugyanazt visszadobja azután, hogy előtte 5-10 perccel találtad.

hmm.. de ha ez két külön világra vonatkozik, akkor mi alapján generálja? pl egymás után két világon is 48k-ból zöld lötyit nyitottam.. ez világhoz vagy névhez mérten generálódhat? :) ( azóta volt még egy ilyen nyitás, nagyon boldoggá tett :D )
 

krcsirke

el pollo diablo
hmm.. de ha ez két külön világra vonatkozik, akkor mi alapján generálja? pl egymás után két világon is 48k-ból zöld lötyit nyitottam.. ez világhoz vagy névhez mérten generálódhat? :) ( azóta volt még egy ilyen nyitás, nagyon boldoggá tett :D )

Nagy eséllyel világonként, de kérdem, belépés után rögtön első cselekedett ez volt? Tehát a számodra a "rossz" szerencseszámot nem használtad el másra?
 
Fent