Kérdések és válaszok

krcsirke

el pollo diablo
Elérhető az idén mindkét kaland is, csak jelenleg megszerezni a lasztit és a krétákat igazán szerencsefaktor. Hogy idén speciel eseményt nem szerveztek rá, mert tavaly letudták (vagy Oktoberfest esetén itt volt, valós életben meg nem) az is lehet a háttérben a döntésnek. Persze még az első napon járunk (mármint most indultak a kalandok), ha netalán változtatnának kb egy héten belül, még mindenkinek jutna idő lezárni őket.
Lényegében szerintem most mindenki vár, biztos adnak hírt magukról bármi legyen a döntés, addig türelmesen várunk.
 

abaaba2

New Member
Elérhető az idén mindkét kaland is, csak jelenleg megszerezni a lasztit és a krétákat igazán szerencsefaktor
Azért nyugodtan lehet mondani hogy az új világban kb lehetetlen.
A kaland 10 napig elérhető, ha egy hétig még gondolkodnak 3 nap marad. okés régi szerókon ahol ott vannak a szettek, labdák esetleg kréták nagy szintű mesterséggel rendelkező játékosok egyáltalán nem gond 3 nap alatt lezárni a dolgokat de egy új szerón azért ez valjuk be megint csak kicsit mission impossible.
Egyébként a legegyszerűbb megoldás már elhangzott de akkor kiemelem hátha eljut az illetékesekig is: up shopba be kell tenni a krétákat meg a labdát, lehetőleg kötiért és akkor legalább mindenkinek megvan az esélye hogy letudja a kalandokat. Sőt mexikón nem ártana elgondolkozni a halászlé/sültpulyka up shopba történő betételén, mondjuk karakterenként 1-2 db-ra limitálva. Úgy gondolom azért a mostani metában a kaland adta ruha egyáltalán nem op szóval ezt a megoldást mindenféleképpen bármely nehézség nélkül ki lehetne vitelezni.
Azért az meg elvárható lenne hogy az eventeket előre megtervezik és nem az event alatt gondolkodnak hogy akkor mi is legyen. Azért ez más játéknál nem így van. És itt se így kéne lennie.
 
Utoljára szerkesztve:

krcsirke

el pollo diablo
mostani metában a kaland adta ruha egyáltalán nem op

Mikor a függetlenségi szett is csak 5% tp bónt ad, valahogy op hozzáhasonlítva a jutalmak :D

Sőt mexikón nem ártana elgondolkozni a halászlé/sültpulyka up shopba történő betételén
Valószínűtlenek tartom, mivel nem volt precedens rá, lehet pár játékos viszont kimondottan erre gyúrt, hogy ebből majd meggazdagszik.

eventeket előre megtervezik

Ha nincs tervezve event, ami jelenleg látszódik, akkor jól csinálják, de azért írhatnak, hogy idén nem lesz.

Lényeg, vagy marad így minden ahogy most van (Mexikói példával élve, jó ha 5-10 játékos eljut a kaland végéig a kréták korlátozott mennyisége miatt, de lehet ez még kevesebb lesz), vagy shopos kréta út, de jelenleg nem nagyon látok róla hírt többi fórumon.
 

abaaba2

New Member
Értem tehát akkor már tavaly sem volt kártya gyűjtés?
Illetve gondolom a szerók már jó régóta kb egységesen májusban nyílnak a foci esemény előtt, mikor bejött ez a kaland akkor esetleg ebből nem volt gond?
 

Figura

(Kizárva)
Speed győztes 2022
Elég szomorú, hogy megjelenik egy olyan kaland amit nem lehet lezárni, mert elérhetetlen a követelmény.
Remélem a kék kártyák hamarosan elérhetőek lesznek.
 

senki600

Egy vasútbarát
Sziasztok!
Gyors kérdés: a megyei vásárban a lóversenynél miért nem írja ki, hogy mit lehetett volna nyerni? Többinél kiírja, csak a lóversenynél nem.
Az első képen a nyeremény (5. ló beérése után), második képen miután leokéztam a a jutalmat.
Ha nem értelmezhető mit írtam akkor bocánat, agyba nem vagyok jelen, de szerintem látható, hogy írni se tudok
 

Csatolmányok

  • 1624011237477.png
    1624011237477.png
    586,8 KB · Megtekintések: 11
  • 1624011264354.png
    1624011264354.png
    560,6 KB · Megtekintések: 11

Hallr

New Member
Sziasztok!

Most szeretnék elkezdeni játszani, és olyan kérdésem lenne, hogy melyik a legnépesebb világ és melyik a legújabb?:)
Köszönöm szépen a válaszokat előre is!
 

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!

Most szeretnék elkezdeni játszani, és olyan kérdésem lenne, hogy melyik a legnépesebb világ és melyik a legújabb?:)
Köszönöm szépen a válaszokat előre is!
Világ 1-Florida megosztottan első hely, utána még El Dorádónak van vállalható aktivitása.

A újabb pedig az, amit a rendszer is arcodba nyom. Miskolc. Jaj, nem, Mexikó. Folyton keverem.
 

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok, még 1 olyan kérdésem lenne, hogy ugyan arról az ipről ugyanabba a világba lehet 2 karakter? vagy valahogyan meglehet oldani?:)

Minden felhasználónak egy karakterje lehet világonként. Ha netalán valamit nagyon elrontottál pl véletlenül rossz karakterosztályt választottál vagy rosszul pontoztál és nem tudsz haladni, akkor még mindig ott a lehetőség a törlésre, ami után ha véget ért, tudsz újra játszani az adott világon.

Több karakter adott világon egy felhasználótól multizásnak minősül itt, amiért kizárnak, így ne tedd.
 

Benjamni20

Active Member
Valaki elmagyarázná nekem, légyszi, hogy mit jelentenek a zöld kalapácsok alul? Jelenleg 14 kalapácsom van, és ha jól értem, az első egyet ad, a második kettőt, a harmadik 150 rögös hármat, a 800 rögös négyet. De miért különböznek alul azok a kalapácsok mellett lévő számok?
hm.png
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Valaki elmagyarázná nekem, légyszi, hogy mit jelentenek a zöld kalapácsok alul? Jelenleg 14 kalapácsom van, és ha jól értem, az első egyet ad, a második kettőt, a harmadik 150 rögös hármat, a 800 rögös négyet. De miért különböznek alul azok a kalapácsok mellett lévő számok?
2788 bővítmény megtekintése
Szia

Alul a kalapácsok azt mutatják, hogy az előtted és a mögötted lévő játékosnak hány építése pontja (kalapácsa) van. Vagyis a szerveren jelenleg a 11. helyezettnek 15 kalapácsa van, eggyel több mint neked. Az utánad következő játékos (aki 13. a szerveren) 13 kalapáccsal rendelkezik, vagyis eggyel kevesebbel mint te.

Csak a közvetlenül előtted és utánad lévő játékos értékét látod.
 

Benjamni20

Active Member
Szia

Alul a kalapácsok azt mutatják, hogy az előtted és a mögötted lévő játékosnak hány építése pontja (kalapácsa) van. Vagyis a szerveren jelenleg a 11. helyezettnek 15 kalapácsa van, eggyel több mint neked. Az utánad következő játékos (aki 13. a szerveren) 13 kalapáccsal rendelkezik, vagyis eggyel kevesebbel mint te.

Csak a közvetlenül előtted és utánad lévő játékos értékét látod.
Ó, így máris érthető. Köszönöm válaszodat.
 
Fent