Kérdések és válaszok

Mikor várható a szintnövelés?
Mert annyira unalmas a játék és semmi új nincs benne, hogy kínlódás fellépni is rá. Szóval örülnénk már valami újnak az eventeken kívül.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Buffalo meg a speed szerver meddig van karbantartva? :)
Bocsi a késői válaszért, Buffalo szerver azért nincs még archiválva mert nem szeretnénk hogy olyan játékos karaktere vesszen el, aki amúgy szeretne játszani de kisebb kihagyás miatt hanyagolta a játékot és mire visszatérne már nem tudunk neki segíteni a karaktere helyreállításában. A Speed szervert(hu15) az aktuális verseny után mindig reseteljük, hogy visszaálljon vanilla állapotba. Remélem sikerült érdemi választ adnom.

Mikor várható a szintnövelés?
Sajnos nincs még semmilyen információm ezzel kapcsolatban, amit meg tudnék osztani. De reménykedjünk, hogy előbb mint utóbb :D
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Szerintem már az eventes tárgyaknál számolnak az emeléssel. Érdekes, hogy a mostanában bejött fegyverek sebzése gyengébb. Lehetséges, hogy azt akarják majd a jövőben, hogy döntsünk a régebbi kevesebb bónuszt adó de nagyobbat sebző vagy az újabb több pontot adó de kisebb sebzésű fegyverek között.
 

Dór férfi

Active Member
Szerintem már az eventes tárgyaknál számolnak az emeléssel. Érdekes, hogy a mostanában bejött fegyverek sebzése gyengébb. Lehetséges, hogy azt akarják majd a jövőben, hogy döntsünk a régebbi kevesebb bónuszt adó de nagyobbat sebző vagy az újabb több pontot adó de kisebb sebzésű fegyverek között.
Ez egy érdekes felvetés :) Szerintem ez egy jó megközelítés is lehetne INNO részéről.
 

Dór férfi

Active Member
Sziasztok!

Segítséget kérnék! A hálaadás ismételhető kalandnál a Hálaadás 3-at Henrynél lezártam és kaptam egy karizmát, de a következő kaland (Henry bulija) nem jelent meg.
Ezen kívül elvileg már meg kéne jelennie az Adventi naptár ismételhető kalandnak is, de az sem jelent meg.
 
Fent