Kérdések és válaszok

DeletedUser17653

Vendég
Azt ne mond, hogy random :) Ezt az INNO csinálja :) Akkor NE 2 alkalom legyen az event alatt, hanem az elején egy, hogy nekik is igazán megérje. Amúgy meg nagy butaság lenne ha az INNO nem az eventre rakná ezt az 1 alkalmat :)
Mert ugye ha nem a "központ" állítaná be, akkor hülyén venné ki magát ha november 30-án lenne a novemberi, a decemberi meg 1-én. Ezt ugye te sem gondolod komolyan? :-D Bízom benne(d), hogy nem :D
Akkor írj egy levelet nekik, hogy állítsák be a rög akciót neked, meg húzzák feljebb a karaktered drop / szerencse / minden értékét, hogy neked jó legyen.
(nem fogják megcsinálni, mert nincs rá lehetőség, csak mondom)
 

Sagrada

Active Member
Látom azért vannak gondok Nálad fejben :)
Írtam én ilyet, hogy nekem nincs szerencsém vagy bármi ilyesmit? Annyit írtam, hogy egy ilyen "rögzabáló" eventél benyomhatnának egy akciós rögvásárlást.
De lehet, hogy nekem sincs erre lehetőségem, hogy leírjam, akárcsak az INNO-nak semmire.....
 

Simple

Well-Known Member
Ex-Csapattag
Lyrinx.-nek igaza van, mi nem tudunk neked akciót kezdeményezni, erre nincs lehetőség.
Nem értem a 'rögzabáló' event kifejezést, ugyanis egy F2P játékról lévén szó senki nem kötelez arra, hogy pénzt költsél, amennyiben pedig te úgy érzed, hogy mégis kellene, úgy az a saját, egyéni döntésed.
 

DeletedUser17653

Vendég
Látom azért vannak gondok Nálad fejben :)
Írtam én ilyet, hogy nekem nincs szerencsém vagy bármi ilyesmit? Annyit írtam, hogy egy ilyen "rögzabáló" eventél benyomhatnának egy akciós rögvásárlást.
De lehet, hogy nekem sincs erre lehetőségem, hogy leírjam, akárcsak az INNO-nak semmire.....
Lyrinx.-nek igaza van, mi nem tudunk neked akciót kezdeményezni, erre nincs lehetőség.
Nem értem a 'rögzabáló' event kifejezést, ugyanis egy F2P játékról lévén szó senki nem kötelez arra, hogy pénzt költsél, amennyiben pedig te úgy érzed, hogy mégis kellene, úgy az a saját, egyéni döntésed.
Ba dum tssss
 

Sagrada

Active Member
Lyrinx.-nek igaza van, mi nem tudunk neked akciót kezdeményezni, erre nincs lehetőség.
Nem értem a 'rögzabáló' event kifejezést, ugyanis egy F2P játékról lévén szó senki nem kötelez arra, hogy pénzt költsél, amennyiben pedig te úgy érzed, hogy mégis kellene, úgy az a saját, egyéni döntésed.


Mr.T.-vel értek egyet, hogy az INNO is akkor járna jól ha ilyen helyzetben nyomná be a rögvásárlási akciót. Ti pedig max annyit tehetnétek, hogy ilyet javasoltok nekik a jövőre nézve..... :cool:
 

DeletedUser17653

Vendég
Mr.T.-vel értek egyet, hogy az INNO is akkor járna jól ha ilyen helyzetben nyomná be a rögvásárlási akciót. Ti pedig max annyit tehetnétek, hogy ilyet javasoltok nekik a jövőre nézve..... :cool:
Az egy másik kérdés, hogy jól járna vele a cég. Aláírom, ha nem minden hónap 29.-én kapnám meg az akciókat, hanem mondjuk fizetés után (és igen, idegesítő), akkor elgondolkodnék hogy veszek nagyobb mennyiségben rögöt. S az megint másik dolog, hogy verik sokan az asztalt (köztük te is toporzékolsz ezen, magad részéről feleslegesen) hogy most azonnal állítsanak be egy leárazást vagy bónuszt hozzá, és mi az hogy nem. Azt éred el vele, hogy én röhögök rajtad, más meg fogja a fejét. :) Végül is, nekem megéri.

A kettőt nem szabad összekeverni, mert az egyik igen bosszantó dolog, a másikkal meg csak a brigádot bosszantod, akik meg semmit nem tudnak ezzel mit kezdeni azon kívül, hogy a 26. üzenetet visszaírják ezzel kapcsolatban (hogy ők nem tudnak ezzel mit csinálni, jelezik a központnak). Nem haladunk előre egy lépést sem, ha itt hisztizünk meg hülyének nézzük az embert, és ezen dolgok tovább ragozva 25 millió példával együtt.

Az, hogy mi lesz és mi nem... szerintem most nem ez a prioritásuk. Nagyobb problémák is vannak, mint az, hogy nincs rög akszió. Vannak dolgok amikről szót kell ejteni, viszont ha egy elég nyílvánvaló, erősen indokolt nemet kaptok, akkor vegyétek azt tudomásul, s kész. Nem nehéz.
 

Sagrada

Active Member
Lyrinx!
Elnézésed kérem, hogy mertem ebben a témába bármit is írni, mert úgy érzem ez a te érzékeny lelkivilágod nagyon megzavarta, hogy szerinted itt "toporzékolok" egy gondolatommal :-)
Bocsánat!
Halljunk csak Téged innentől és nyomd a kreatívabbnál kreatívabb ötleteid, ami abszolút nem lenne hasznos számodra!

Köszönöm! :)
 

DeletedUser17653

Vendég
Lyrinx!
Elnézésed kérem, hogy mertem ebben a témába bármit is írni, mert úgy érzem ez a te érzékeny lelkivilágod nagyon megzavarta, hogy szerinted itt "toporzékolok" egy gondolatommal :-)
Bocsánat!
Halljunk csak Téged innentől és nyomd a kreatívabbnál kreatívabb ötleteid, ami abszolút nem lenne hasznos számodra!

Köszönöm! :)
Semmi gond, el van nézve.
 

deakcsaba

Well-Known Member
Sziasztok. Van egy olyan feladat, hogy kaptam egy 3 arany kulccsal nyítható ládát de erre sehol se kapok infókat, hogy honnan tudom megszerezni a ládához a kulcsokat. Ha ebben tudnátok segíteni az nagyon szépen meg köszönném.,
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok. Van egy olyan feladat, hogy kaptam egy 3 arany kulccsal nyítható ládát de erre sehol se kapok infókat, hogy honnan tudom megszerezni a ládához a kulcsokat. Ha ebben tudnátok segíteni az nagyon szépen meg köszönném.,
Szia! Az egyik lehetséges küldetés az a The West titkai a másik pedig A kincs - aranypuska. Ha segítségre van szükséged vagy további kérdéseid vannak bátran keress fel minket a Support felületen.
 

Kasza1987

Veteran Member
Kérdésem lenni és kicsit zavaró tud lenni már. Nem tudom, hogy csak nálam van ez így vagy pedig másnál is.
Mindig mikor bezárom a fórumot, kiléptet és nem fogadja el a jelszót.
Ilyenkor mindig jelszó vissza állítás kell csinálnom, ha szeretnék írni fórumra.
Nem nem rontom el a jelszót sokadik alkalommal is.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Kérdésem lenni és kicsit zavaró tud lenni már. Nem tudom, hogy csak nálam van ez így vagy pedig másnál is.
Mindig mikor bezárom a fórumot, kiléptet és nem fogadja el a jelszót.
Ilyenkor mindig jelszó vissza állítás kell csinálnom, ha szeretnék írni fórumra.
Nem nem rontom el a jelszót sokadik alkalommal is.
Nálam minden rendben, mobilról meg gépről se kéri sohasem.
 

Vaimo

Veteran Member
Kérdésem lenni és kicsit zavaró tud lenni már. Nem tudom, hogy csak nálam van ez így vagy pedig másnál is.
Mindig mikor bezárom a fórumot, kiléptet és nem fogadja el a jelszót.
Ilyenkor mindig jelszó vissza állítás kell csinálnom, ha szeretnék írni fórumra.
Nem nem rontom el a jelszót sokadik alkalommal is.



Szia.

Én biztos vagyok benne teljesen, hogy ez is a tök miatt van. :D
 
sziasztok lehet tudni hogy miért nem én nyertem a tökfaragó versenyt?
az lehetséges hogy azért nem én nyertem, mert nem küldtem be képet? segitsetek pl s
 
Fent