Kérdések és válaszok

@Simple @Syntex @Klar
FONTOS KÉRDÉSEM VAN! Engedélyezett politikusokat, politikához köthető személyeket kirakni profilképnek?
És ha én vagyok az egyik ismert politikus, szabad magamat használnom profilképként?
(Természetesen nem politikai dolgok terjesztésére, népszerűsítésére.)
Dehát jelenleg is egy olyan személy a profilképed!
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
@Simple @Syntex @Klar
FONTOS KÉRDÉSEM VAN! Engedélyezett politikusokat, politikához köthető személyeket kirakni profilképnek?
És ha én vagyok az egyik ismert politikus, szabad magamat használnom profilképként?
(Természetesen nem politikai dolgok terjesztésére, népszerűsítésére.)
A játék és kapcsolt felületei nem alkalmas politikai tartalmak elhelyezésére és kivitatására. Nem javasolnám az általad felvetettek megvalósítását.
 

Kasza1987

Veteran Member
Hájj,

Hármas szinten 15 vagy 16%-ot ad? Ha 16-ot, akkor kéretik javítani, mert azt írja 14+1, a 14+2 helyett. Ha pedig fordítva, akkor azt javítani.2276 bővítmény megtekintése


Tört számokkal is dolgozik a rendszer. Az alap 12% mindig hozzáadunk 1,2%
1. 13,2
2, 14.4
3. 15,6

Ami kerekítési szabály miatt van 1,2 % helyett 1% mutat de 1,2% ad hozzá mindig, de mivel 3 as szinten már 15,6 az felfelé van kerítve ezért lett 16%.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Fekete-erdei népviseleti borjú és piknik kosár szett 104 lovaglást és 40% sebességet ad. Maga a piknik kosár emellé ad 89 lovaglást.
193 + 40% a wiki szerint egy pont a lovagláson az 1% ---> (193+40)% 233%
A helyettes szakácskönyve 120% mellé 51 lovaglást ad. (171%)
Mégis lassabb vagyok a szett-tel, mint a szakácskönyvvel. A %-os sebességet máshogy mérik? Vagy, hogy van ez?

Köszönöm!
 

gameR29

Veterán
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogyha az eredmények fülön belül követek egy eredményt, akkor azt hogyan tudom vissza állítani? A visszaállítást úgy értem, hogy a TP mutató visszakerüljön a helyére, és ne azt mutassa, hogy mit kell még csináljak az eredmény eléréséhez. :) (már megpróbáltam azt, hogy kivettem a ✔-át , de nem észleltem semmi változást :( )

ui: elnézést a kicsi betűméretért, de egyszer átállítottam, és már nem tudtam vissza állítani az alapra.

Üdv:
gamer
 
Fent