Kérdések és válaszok

Nationalelf

Well-Known Member
Üdv.

Szeretném a cuccaim a Tw-Calc oldalra feltölteni,de a rókás böngészővel nem megy......... :rolleyes: :mad: :D

Olyan írjon aki ismer vagy látott olyan személyt aki már ilyen tettet sikeresen végrehajtott. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Nem kell kikezdeni,nemrég kezdtem és nem értek ennyire hozzá :D
 

Nationalelf

Well-Known Member
FF-hez nem tamper kell, hanem greasemonkey. És műkszik vele a szkript, importál szépen, tehát nem a rókában van a hiba.

Üdv.

A script letöltés/telepítéssel van gondom...sajnos. De eddig akikkel beszéltem mindneki Chrome-ot használt és azzal nekik működött,ezért is írtam,hogy nekem a mozzillával nem megy....

Neked engedte telepíteni a scriptet?



van hozzá Tampermonkey-d? Greasemonkey-t?


amúgy.. miért a tw-calc-ot akarod használni? és miért firefox-ot?

edit: sose tudom megjegyezni, javítva.. köszi Avi :)

Üdv.

A greaseymonkey megvan évek óta és használom több script-el is!

Azt is tudom honnan kell letölteni a scriptet :D

De a letöltésre ezt adja be,de ezzel sajna nem tudok mit kezdeni, próbáltam "beépíteni" a monkey-ba,de nem működik....

Gondolom böngészőt mindenki olyat használ amilyet akar! Nekem a mozzilla megfelel évek óta.

A TW DB meg nem nagyon frissül.ezért akartam használni a TW Calcot........
xhdhdhd.JPG
 

Nationalelf

Well-Known Member
Nat, a kövivel lehet a baj. Sajna valamiért elrontották a tw-calc-on a script telepítési linkjét :) Nyisd meg, aztán az url-ben a kérdőjelet és az az után lévő számsort töröld ki, majd nyomj egy entert. Akkor jó és települ. Ezt kell törölni: 2079 bővítmény megtekintése
Utána működik szuperül.
Köszönöm Szépen

Tökéletesen működik! ;) :cool:
 

Kenneth G

Kroki-fan
Üdv.

A script letöltés/telepítéssel van gondom...sajnos. De eddig akikkel beszéltem mindneki Chrome-ot használt és azzal nekik működött,ezért is írtam,hogy nekem a mozzillával nem megy....

Neked engedte telepíteni a scriptet?




Üdv.

A greaseymonkey megvan évek óta és használom több script-el is!

Azt is tudom honnan kell letölteni a scriptet :D

De a letöltésre ezt adja be,de ezzel sajna nem tudok mit kezdeni, próbáltam "beépíteni" a monkey-ba,de nem működik....

Gondolom böngészőt mindenki olyat használ amilyet akar! Nekem a mozzilla megfelel évek óta.

A TW DB meg nem nagyon frissül.ezért akartam használni a TW Calcot........
2078 bővítmény megtekintése
Leprogramozhatod Visual Studioban.
 

DeletedUser17022

Vendég
Azt valaki tudja, hogy miért nem lehet kilépni városból, ha regisztráltam erődharcra? (kirúgatnám magam, de nem játszik a kalapos :D és amúgy csatlakozni például lehet városhoz ilyenkor is...)
Tényleg kíváncsi vagyok, mert ha nincs rá indok, akkor én örülnék, ha ez a korlátozás kikerülne a játékból :)
 

Thomas Lincoln

Well-Known Member
Azt valaki tudja, hogy miért nem lehet kilépni városból, ha regisztráltam erődharcra? (kirúgatnám magam, de nem játszik a kalapos :D és amúgy csatlakozni például lehet városhoz ilyenkor is...)
Tényleg kíváncsi vagyok, mert ha nincs rá indok, akkor én örülnék, ha ez a korlátozás kikerülne a játékból :)
Valóban manapság már nem sok célt szolgál, és a több nappal előre kihírdetett awe harcok esetében kissé zavaró is :D
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Hali!

Normális dolog,hogy a mozi csak 1 energiapontot ad El doradón??? (vagy csak engem szivat ?)

A régi jó Buffalon 3-at adott.... :(

V1-en és Floridán is 3at ad ;)
A moziban naponta pár rövid reklámot nézhetsz meg, amely után jutalmakat is kapsz: 1. szinten 1% életerő, 1 energiapont vagy 1% motiváció. Ez a jutalom a 3. szinten a duplájára nő, míg az 5. szinten 3-3 pont jár. Idegen városokban ez az érték mindig 1.

A kiépíthető maximális szint 5.
 

Nationalelf

Well-Known Member
A moziban naponta pár rövid reklámot nézhetsz meg, amely után jutalmakat is kapsz: 1. szinten 1% életerő, 1 energiapont vagy 1% motiváció. Ez a jutalom a 3. szinten a duplájára nő, míg az 5. szinten 3-3 pont jár. Idegen városokban ez az érték mindig 1.

A kiépíthető maximális szint 5.
Köszi,de buta vagyok :mad:
Ezt el is felejtettem :D
 
Fent