Kérdések és válaszok

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!

Van valami lehetőség (akár scriptes) arra, hogy egyes emberek ajánlatát ne lássam a piacon? Minden világon van 1-2 ember, aki
a. el van varázsolva az árakat illetően
b. képes kirakni 120 terméket egyesével
c. a. és b. együtt :D
Köszi!
Nem tudok ilyenről, de név alapján lehet sorrendet állítani
 

DeletedUser18058

Vendég
A "Fűnyírás a legelőn" munka megnevezés csak nekem erős egy kicsit? Ennek a munkának nem valami más volt régen a neve?
Ki a fene akar füvet vágni egy legelőn? Neki esik benzinessel? Vagy rángatja maga után a vezetéket? Esetleg kaszálni, az talán illik ide.
 

Mr. T.

THE DEVIL
A "Fűnyírás a legelőn" munka megnevezés csak nekem erős egy kicsit? Ennek a munkának nem valami más volt régen a neve?
Ki a fene akar füvet vágni egy legelőn? Neki esik benzinessel? Vagy rángatja maga után a vezetéket? Esetleg kaszálni, az talán illik ide.

Hm.. és még vannak olyanok, akik logikát keresnek 1-1 kalandsor (magyar) fordításában.. :)

egyébként.. benzinessel? napelemes.. vagy hosszabbítóval is meg lehet oldani.. használd a fantáziádat.. ;)
 

Deleted User - 779988

Vendég
Tisztelt Support!

Az elmúlt hetek főtémája a koronavírus. Kaptam egy olyan üzenetet, hogy az ezzel való viccelődést büntetik. Kapunk erről valami tájékoztatást?

Előre is köszönöm a választ.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Tisztelt Support!

Az elmúlt hetek főtémája a koronavírus. Kaptam egy olyan üzenetet, hogy az ezzel való viccelődést büntetik. Kapunk erről valami tájékoztatást?

Előre is köszönöm a választ.
Szia,
A témát ki lehet beszélni, de akik a helyzetet arra használják, hogy trollkodjanak, gúnyolódjanak, kötekedjenek vagy más módon zaklassák az áldozatokat, az érintett játékosokat vagy bizonyos közösségeket, azok a hozzászólások törlésre kerülhetnek vagy akár büntetést is vonhat maga után, ha ez sérti a kommunikációs szabályokat is.
Szóval arra kérünk mindenkit, hogy ebben a helyzetben legyünk tekintettel egymásra és egymást támogassuk!
 

Nationalelf

Well-Known Member
Cs
Van egy olyan kérdésem,hogy az event alatt szeretnék több munkát sorba rakni aranyröggel(amit az évek alatt felhalmoztam :D ),de valahogy eltűnt az a funkció jobbra alul a munkák alatt volt az aranyrög.... :( mell ékelek képet is: sffsf.JPG


Illetve most meglett mind az 5 gyűjtőkártyám,de az eredményeknél nem látszik.... másnak is így van? :mad::mad::mad:
 
Fent