Kérdések és válaszok

DeletedUser17845

Vendég
Egy szokásos bug, amit eddig nem tudtak "feldolgozni" a fejlesztők. Gyanítom, hogy ebben az évben nem is fogják. :)
 

DeletedUser17845

Vendég
Előre kijelentem, hogy semmi sértő/negatív töltete nincs ennek a posztnak, csupán az észrevételeteket szeretném felhívni, nehogy rossz konzekvenciát vonjanak le egyesek.
Olyan égető észrevétellel fordulnék hozzátok ( supportokhoz ), hogy, ha jól olvastam anno a jelentkezési lapokat (akár community manager, supporter), egy olyan feltétel ki volt emelve, hogy a magyar nyelv magas szintű használata és helyesírás. Teljesen megértem, emberek vagyunk, de egy csomó borzasztó helyesírási hibával találkozok mostanság a részetekről.
Lehet ez nem fontos sok embernek, de én abba a rétegbe tartozok, akik szeretik, ha flottul megy egy nagy céget képviselő személynek a helyesírása. Manapság már nem nagy dolog, hiszen állandóan fut mindenhol a helyesírás elemző program.
letöltés.png
1577577899881.png
 

DeletedUser17845

Vendég
Hol tudok panaszt tenni, ha bizonyos visszaéléseket/helytelen munkavégzést tapasztalok a támogató csapat részéről, esetleg hozzak létre egy topicot a support rendszeren, mi van, ha éppen az a személy/személyek foglalkozna(k) az ügyemmel akit/akiket érintene? Az esetben ugye sajnos nem tudna(k) biztosan tisztán ítélkezni.
 

DeletedUser16573

Vendég
Hol tudok panaszt tenni, ha bizonyos visszaéléseket/helytelen munkavégzést tapasztalok a támogató csapat részéről, esetleg hozzak létre egy topicot a support rendszeren, mi van, ha éppen az a személy/személyek foglalkozna(k) az ügyemmel akit/akiket érintene? Az esetben ugye sajnos nem tudna(k) biztosan tisztán ítélkezni.
Sajnos ilyen esetben marad a kuss szabály. :/
 
Fent