Kérdések és válaszok

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Email címnek adhatok a játékos karakteremtől különálló címet is vagy azt adjam meg, amelyikkel regisztrálva vagyok karakteremmel? :)
Csakmert van egy gmail-es fiókom is, amelyre hamarabb látom a beérkező leveleket, de nem az a karakterem emailje. :)
 

DeletedUser17920

Vendég
Howdy,

Pár év kihagyás után megint vissza tértem, nehéz elszakadni ettől a játéktól.
Kérdésem, hogy mellyik világra érdemes regisztrálnom?
Van amelyik még mindig viszonylag aktív és van egy jó közössége ?

Köszönöm előre is.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Howdy,

Pár év kihagyás után megint vissza tértem, nehéz elszakadni ettől a játéktól.
Kérdésem, hogy mellyik világra érdemes regisztrálnom?
Van amelyik még mindig viszonylag aktív és van egy jó közössége ?

Köszönöm előre is.
Ahoy!
V1, florida, jackson, vagy iowa ;)
Bár lassan nyílik egy új világ is szerintem. :D
De v1 és florida a legaktívabb!
Old
 

DeletedUser17920

Vendég
Végülis Floridát választottam, az eddigi hógolyókbol szerintem jól döntöttem a szerencsémet nézve haha
Lenne egy kérdésem lehet nem túl erkölcsös de...

Szóval a piacon van kint egy pár sárga hópehely 35.000$, én nem fogok rászálni erre a kalandsorra ugyhogy amit találtam hópelyheket vagy amit találni fogok felrakom piacra, na már most ez a 35k mennyire arányos ?

Ez egy álltalános ár az összes fajta hópehelyre vagy zöld értékesebb mint a kék stb. ?

Köszi előre is
 

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!

Úgy tudom, hogy Arizónán és Colorádón nincs Polgárháborús erődharc. Ez így is marad? Vagy majd utolsó 4 órában lesz ezzel valami?
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
"Ez a szett nem elérhető a bezárandó világokon és a speed szerveren."

A speedet, még csak-csak megértem, mert minek is lehetne megnyerhető ott, de abcd világokon nem mindegy, hogy meg lehet-e nyerni vagy sem, ha úgyis átköltöztethető az adott karakter?

Valamint ez most azt jelenti, hogy idén lesznek bezárandó világok? Csakmert tudom eddig is voltak, de ez konkrétan nem volt eddig kimondva, hogy mikor zárják be az adott abcd szervert...

hmm... mindenesetre érdekes lesz ez a dolog.
 

DeletedUser17605

Vendég
"Ez a szett nem elérhető a bezárandó világokon és a speed szerveren."

A speedet, még csak-csak megértem, mert minek is lehetne megnyerhető ott, de abcd világokon nem mindegy, hogy meg lehet-e nyerni vagy sem, ha úgyis átköltöztethető az adott karakter?

Valamint ez most azt jelenti, hogy idén lesznek bezárandó világok? Csakmert tudom eddig is voltak, de ez konkrétan nem volt eddig kimondva, hogy mikor zárják be az adott abcd szervert...

hmm... mindenesetre érdekes lesz ez a dolog.

Krisztoph, arról nem volt szó, hogy a magyar világok közül akár egyet is bezárnának. Bezárandó világ például német 'világ 5'. Szóval a-b-c-d világokon is meg lehet nyerni. :)
 
Fent