Kérdések és válaszok

krcsirke

el pollo diablo
Speeden is így működött: lényegében a szorzó most 200%, ami azt jelenti van 200% motid, így normális körülmények közt 25db munkát tudnál végrehajtani legmagasabb jutalommal, de 200% esetén ez 63db munka, ha így nézzük akkor viszont nem is rossz. Motiváció töltőkre is ugyanúgy vonatkozik a bónusz és egészen 200%ig töltenek vissza.
 

krcsirke

el pollo diablo
És dupla annyit mint ami rájuk van írva (rágó esetén 25% helyett 50%-ot pl) viszont mivel 2 motit vesz le egy munka így ugyan úgy anyira elég mint ami rá van írva (megintcsak rágó esetén 25% az 25 munkára lesz elég).

Igen, bár nem néztem, építésnek a motivációját hogy töltik most vissza a buffok.
 

-Lótusz-

Active Member
Sziasztok!
Nekem ezzel a karácsony c. feladattal van problémám, amit állítólag 2019.jan.12. lehet befejezni, de nem tudom. Az egyik feladvány 3 üveggolyót kér, de én csak 1 kaptam. Hogyan tudok még 2 megszerezni, vásárolni nem lehet. Kérdésem, milyen munka adja a hiányzó golyókat.
Köszönöm a választ, -Lótusz-
 

DeletedUser17843

Vendég
Sziasztok!
Nekem ezzel a karácsony c. feladattal van problémám, amit állítólag 2019.jan.12. lehet befejezni, de nem tudom. Az egyik feladvány 3 üveggolyót kér, de én csak 1 kaptam. Hogyan tudok még 2 megszerezni, vásárolni nem lehet. Kérdésem, milyen munka adja a hiányzó golyókat.
Köszönöm a választ, -Lótusz-
Kedves -Lótusz-!

Az üveggolyókat az adventi naptárból nyithatod, amennyiben később nyitsz ki egy ablakot. Ha ez egyszer is megtörténik, akkor megjelenik a 3 üveggolyót igénylő kaland. Ha nincsen annyi, akkor hagyd úgy, majd el fog tűnni.
 

Mr. T.

THE DEVIL
mi a helyzet azzal a várossal, ahol csak Polgár rangú játékosok vannak és a vezetők "kihaltak"? A support át tudja állítani ilyen esetekben az egyes tagok rangját vagy sem?
 

DeletedUser17878

Vendég
Sziasztok!
Én teljesen kezdő vagyok a játékban és itt is.
A piacon vettem 2 tárgyat (azonnali kifizetés, nem licit). A naplóban ez meg is jelent. mikor a bejegyzésre kattintok, megnyílik 1 ablak, ami leírja, hogy mit és mennyiért vettem, meg azt írja, hogy az eladó városában a piacon tudom átvenni a tárgyat.
Odamentem a városba, katt a piacra, de nem jelenik meg olyan opció, ahol a megvásárolt tárgyat át tudnám venni. Ezt az átvétel módját le tudnátok írni?
Keresőben nem találtam. Ma 19 órakor vásároltam, most is a városnál vagyok, de nem találom......
Előre is köszönöm a segítséget!
 

Joeworld

Well-Known Member
Sziasztok!
Én teljesen kezdő vagyok a játékban és itt is.
A piacon vettem 2 tárgyat (azonnali kifizetés, nem licit). A naplóban ez meg is jelent. mikor a bejegyzésre kattintok, megnyílik 1 ablak, ami leírja, hogy mit és mennyiért vettem, meg azt írja, hogy az eladó városában a piacon tudom átvenni a tárgyat.
Odamentem a városba, katt a piacra, de nem jelenik meg olyan opció, ahol a megvásárolt tárgyat át tudnám venni. Ezt az átvétel módját le tudnátok írni?
Keresőben nem találtam. Ma 19 órakor vásároltam, most is a városnál vagyok, de nem találom......
Előre is köszönöm a segítséget!

Szia,
Ha a városnál vagy katt a piacra és megjelenik a piac ablak. Ott felül van 6 db fül (Hamarosan lejár, vétel, eladás .... stb.) Ezek közül balról a negyedik a "Jelenlegi ajánlat", ha arra kattintasz akkor megjelenik azon termékek listája amit piacon vásároltál. Átvenni pedig úgy tudod hogy a sor végén baloldalon van a termék mellett egy kis cilinder ikon és arra kattintva a termék a zsákodba kerül. Át lehet venni úgy is a terméket hogy nem vagy városban de akkor az sajna rögbe kerül.
 

DeletedUser17878

Vendég
Szia,
Ha a városnál vagy katt a piacra és megjelenik a piac ablak. Ott felül van 6 db fül (Hamarosan lejár, vétel, eladás .... stb.) Ezek közül balról a negyedik a "Jelenlegi ajánlat", ha arra kattintasz akkor megjelenik azon termékek listája amit piacon vásároltál. Átvenni pedig úgy tudod hogy a sor végén baloldalon van a termék mellett egy kis cilinder ikon és arra kattintva a termék a zsákodba kerül. Át lehet venni úgy is a terméket hogy nem vagy városban de akkor az sajna rögbe kerül.

Nagyon köszönöm!
 

DeletedUser17880

Vendég
sziasztok valaki tudna segíteni nekem ?:) Az lenne a kérdésem h a " Kate jeggyűrűje feladatott hogy tudom megcsinálni ? minden nap 200 dollárral a kocsmába vagyok fegyver nélkül 19:00 utántól de semmi se történik :S
 

DeletedUser17478

Vendég
sziasztok valaki tudna segíteni nekem ?:) Az lenne a kérdésem h a " Kate jeggyűrűje feladatott hogy tudom megcsinálni ? minden nap 200 dollárral a kocsmába vagyok fegyver nélkül 19:00 utántól de semmi se történik :S

Szerdán, fegyver nélkül 5 ezüsttel a tarsolyodban a Sheriffnél meg fog jelenni az Árus kaland. Ezt végezd el, utána tudod a kaland utolsó részét lezárni. Ez a kettő hiányzik, a többi rész készen van már Neked. Hajrá :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
MICSODA ??? AZT SE TUDTAM HOGY TÁVOZOTT..
ohmy.png


BEjelentette egyáltalán ?? :(

De miért és milyen változást hoz ez nekünk játékosoknak, hogy mostantól Lucifer a főadmin? :)

Lehet tudni ezekre a választ?
ohmy.png


Amúgy kb. mennyi ideig volt DaN a főadmin? 2+ év??
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
MICSODA ??? AZT SE TUDTAM HOGY TÁVOZOTT..
ohmy.png


BEjelentette egyáltalán ?? :(

De miért és milyen változást hoz ez nekünk játékosoknak, hogy mostantól Lucifer a főadmin? :)

Lehet tudni ezekre a választ?
ohmy.png


Amúgy kb. mennyi ideig volt DaN a főadmin? 2+ év??


Mindenesetre innen kívánok Neked sok - sok sikert Lucifer és kívánom egyúttal találd meg a számításaid a feladatodban és lelj örömet a teendőid sorában. :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
http://prntscr.com/mh1myn

mit írtatok?

már nem látom...

nem voltam ma és nem láthattam, de gondolom olyan volt, hogy jobb is, hogy nem láttam... netán egyik supporttag törölt egy-két bejegyzést annak tartalma végett?

szeretném én tudni vajon mi volt az?
 
Fent