Kérdések és válaszok

-Lótusz-

Active Member
Sziasztok!

Azért ez felháborító, hogy elindul egy feladat tele hibával, várni kell a frissítésre, hiba javításra, nem lehetne megoldani, azt, hogy minden időben klappoljon, vagy a magyar szerver megint csak egy mostoha gyerek?
Itt mindig előjőn valami hiba, vagy nincs fordítás a feladathoz, vagy csak rögért adja a feladatban meghatározott tárgyat (én is azért vettem) vagy nem engedi tovább a játékot. Miért, miért csak itt és csak nálunk?
Bocs, de nagyon úgy néz ki, hogy nálunk a vezetők, szervezők, hunterek, nem állnak a helyzet magaslatán, vagy nagy ívben tesznek rá.
Bocsánat, de ez egy játék, ahová kikapcsolódni járnánk és nem bosszankodni, ha már költünk is rá.
Ezek után további szép napot: -Lótusz- és csak a Georia szerverről.
 

DeletedUser17448

Vendég
Sziasztok! A zöld szoknyát vagy fűzőt hol lehet megtalálni? Néztem különböző városok shopjaiban, de sehol, wiki szerint valami GM Town-ban van, de olyan a wikiben sincs, hogy mi lenne.
 

zsolt 19

Active Member
sziasztok volna egy kérdésem párom is kiszeretné próbálni a westet de egy gépről játszanánk azt valahol jelezni kell hogy ne kerüljünk multizás gyanúba ?
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Másokra gondolok, ha jelzem, dakota is gázos, nem csak magamra, de értem a célzásod -.-
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
ez most ugye csak egy rossz vicc ???

http://prntscr.com/l8dzcu

feltolja valaki az ötös szintre magát és kap cserébe ******* löttyökkel szúrják ki a szemét ???

na jó már tényleg elég ebből........................ o_O
 

Mr. T.

THE DEVIL
vicc volt, ugye azért azt tudod? :) köszi, h jelezted :)

miért lep meg, h ez az ajándék? az lett volna a "csoda", ha nem csempésznek bele valami extrakhmjót..
 

Winnetuu

Active Member
Napokban azt keresgéltem hogy lehet kideríteni hogy mikor regisztráltunk egy adott világra, de nem találtam. Ha valaki tudja kérem árulja el mert csak emlékezetből tudom ami nem biztos :D
 
Fent