Kérdések és válaszok

Kanyim

Veteran Member
Akkor ha jól értelmezem a német világon zajló történéseket...
Valamint ha jól tudom az itteni adminok alapból ellene voltak és az inno válaszára vártak...

https://forum.the-west.de/index.php?threads/deaktivierung-des-wanderzirkus.75924/#post-833198
Ez alapján iowán a cirkuszt folyton visszabontjátok, míg a többi világon véget érnek a cirkuszok ? (nem kéne még akár csak 1 nappal tovább sem engedni a működésüket. Ma szerencsére csak geon van 25%-os lötyi)
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok.

A cirkusznál a bohóc kosztüm hiányát nem akarjátok felvetni ? Ha már a tp lötyi " hibáról " tárgyaltok.. csak úgy mellékesen erre is rá kérdezni.

Köszi.
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok.

A cirkusznál a bohóc kosztüm hiányát nem akarjátok felvetni ? Ha már a tp lötyi " hibáról " tárgyaltok.. csak úgy mellékesen erre is rá kérdezni.

Köszi.
Én nem nevezném hiánynak... egészen biztosan jönni fog majd valahol ha eljön az ideje.
 

krcsirke

el pollo diablo
Akkor ha jól értelmezem a német világon zajló történéseket...
Valamint ha jól tudom az itteni adminok alapból ellene voltak és az inno válaszára vártak...

https://forum.the-west.de/index.php?threads/deaktivierung-des-wanderzirkus.75924/#post-833198
Ez alapján iowán a cirkuszt folyton visszabontjátok, míg a többi világon véget érnek a cirkuszok ? (nem kéne még akár csak 1 nappal tovább sem engedni a működésüket. Ma szerencsére csak geon van 25%-os lötyi)

Ottani új világon az volt a leggyorsabb megoldás, hogy resetelték a cirkuszt, így senki se tudod tovább játszani, mivel ha beállítják aznap zárjon, akkor addig még a lötyi bent maradt volna egész nap. Amit ott beletoltak időközben anyagot resetelés után, megkapják kötiként, cirkusz meg véget ér egyből. Valami ilyesmit értelmeztem.
 

Kanyim

Veteran Member
Ottani új világon az volt a leggyorsabb megoldás, hogy resetelték a cirkuszt, így senki se tudod tovább játszani, mivel ha beállítják aznap zárjon, akkor addig még a lötyi bent maradt volna egész nap. Amit ott beletoltak időközben anyagot resetelés után, megkapják kötiként, cirkusz meg véget ér egyből. Valami ilyesmit értelmeztem.

Igen én is ezt értelmeztem. Úgy blokkolják hogy amikor felépült és másnap megnyitna, akkor éjjel ismét nullázódik. (de ilyenkor mindig kiosztják a termékek után járó kötiket) Míg a többi világon véget ért.

Minálunk is kb hasonlóan kéne eljárni, mivel iowán mindjárt elkészül, míg a többi világon nem kéne tovább bent hagyni. (ráadásul most sok helyen megjelent és kiépülési fázisban van)
 

DeletedUser17053

Vendég
1 kérdés cirkusszal kapcsolatban...
Ha kiveszik a TP lötyit meg a kötvényes borítékot, miért lesz érdemes pörgetni? Mert Lóheréért meg Mojóért senki nem fog 25 kötvényt odaadni, nem beszélve az ilyen +10 munkapontot adó vackokról.
Ha a tp löttyöt kiveszik a gyakoriból akkor valami egyéb jó cucc lehetne benne helyette.
 

krcsirke

el pollo diablo
1 kérdés cirkusszal kapcsolatban...
Ha kiveszik a TP lötyit meg a kötvényes borítékot, miért lesz érdemes pörgetni? Mert Lóheréért meg Mojóért senki nem fog 25 kötvényt odaadni, nem beszélve az ilyen +10 munkapontot adó vackokról.
Ha a tp löttyöt kiveszik a gyakoriból akkor valami egyéb jó cucc lehetne benne helyette.

Nem biztos mindegyik kötvényest kiveszik. Szettládák jelen pillanatban nem rosszak amik elől vannak. Biztos valamit kitalálnak, hogy megérje pörgetni, hisz a pontozó italok még mindig elől vannak, kötvényes boríték lehetőséggel egész jól "csábít".
 

Kanyim

Veteran Member
1 kérdés cirkusszal kapcsolatban...
Ha kiveszik a TP lötyit meg a kötvényes borítékot, miért lesz érdemes pörgetni? Mert Lóheréért meg Mojóért senki nem fog 25 kötvényt odaadni, nem beszélve az ilyen +10 munkapontot adó vackokról.
Ha a tp löttyöt kiveszik a gyakoriból akkor valami egyéb jó cucc lehetne benne helyette.

Nem fogják kivenni, elég ha a 250kötis borítékot és a 25%-os TP lötyit átteszik a 3. kategóriába a "kékek" közé azt csókolom. Így is ott marad a gyakoriak között sok jó cucc. (bár én még a 10%-os lötyis és a 100 kötiset áttenném a 2. kategóriába)

És mi lett azokkal akik így érték el a 150-szintet? visszarangsorolják őket, kitiltják vagy törlik őket? Szerinted melyik lenne igazságos?

Szerintem az inno is most ezen tanakodik :D A német fórumon már megjelentek a hangok hogy az egészet semmissé kell tenni és visszaállítani a cirkusz előtti mentést. Ez az érintett német világon még okés is lenne mert csak 1 napról lenne szó. De ahol pl 1 hetet élt a cirkusz ? Kitiltani biztos nem fognak senkit, inno tette bele, ők csak éltek vele. Egyesével se fogják leellenőrizni az embereket hogy ki mennyit használt fel, meg a zsákokból se fogják kivenni, mert sokaknak volt már előtte is 25%-os lötyije, ezt meg egyesével ellenőrizni minden játékosnál... 2 esetet tartok racionálisnak. Vagy elengedik a dolgot és minden megy tovább csak a cirkuszból kiveszik a dolgokat, vagy visszaállítják a cirkusz előtti állapotba. Én több variációt nem látok.
 

DeletedUser7479

Vendég
Úgy tűnik, a józan ész lobbija győzött németen, hála Kanyimnak, hogy ott is terjesztette a hitet a fórumos linkemmel együtt és talált más, hasonló gondolkodású játékosokat, illetve bekövetkezett ott is az új világon egy hasonló gyors menetelés, ami sok embernek nem tetszett.
https://forum.the-west.de/index.php?threads/deaktivierung-des-wanderzirkus.75924/
Röviden: A cirkuszi jutalmakat felülvizsgálják, mivel felborította az egyensúlyt a játékmenetnek, emellett megoldották technikai módon azt, hogy az aktuálisan futó cirkuszok véget érjenek ott ma, kárpótolják azokat, akik emiatt vettek rögöt, hogy cirkuszra költsék, emellett lehető leggyorsabban fognak egy megoldást találni a jelenlegi lötyis problémára.

Gondolom, amíg javítás nem érkezik meg, mesterségesen lenullázzák mindig az építéshez szükséges anyagot, vagy aznap bezárják amint felépült, de ez mellékes.

Lényeg, hogy úgy tűnik lesz változás a cirkusznál, köszönöm mindenkinek a kampányban való segítséget!

Lehet hogy örültök ennek,de ugyanolyan sokan lesznek azok is,még ha nem többen,akik nem fognak kirobbani az örömtől a hírek alapján...én speciel sajnálom hogy ki fogják venni (vagy amit tesznek majd).Amikor hónapokig sírás volt hogy kezdjen már valamihez az INNO a westen is,bárminek örültek volna az emberek..most hogy alapjaiban felráztak mindent,már nem tetszik nekünk :) Lehet most örülni,aki így szerette volna,de 99% hogy ugyanannyi ember legalább bánni fogja.Hajrá,lehet tovább építeni évekig!Mert az sokkal értelmesebb volt mint a cirkuszból bepótolni... sok sikert,ide sem kell felnézni egy ideig úgy nézem :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Lehet hogy örültök ennek,de ugyanolyan sokan lesznek azok is,még ha nem többen,akik nem fognak kirobbani az örömtől a hírek alapján...én speciel sajnálom hogy ki fogják venni (vagy amit tesznek majd).Amikor hónapokig sírás volt hogy kezdjen már valamihez az INNO a westen is,bárminek örültek volna az emberek..most hogy alapjaiban felráztak mindent,már nem tetszik nekünk :) Lehet most örülni,aki így szerette volna,de 99% hogy ugyanannyi ember legalább bánni fogja.Hajrá,lehet tovább építeni évekig!Mert az sokkal értelmesebb volt mint a cirkuszból bepótolni... sok sikert,ide sem kell felnézni egy ideig úgy nézem :D

Egy új világon igen kellemes, mikor van kb 10-20 fő, aki megteheti, hogy cirkusznál lötyit bányásszon rögért, főleg ha az illetők párbajoznak és erődöznek egy oldalt ;) Sok esélyed van ellenük, németen is ez most a gond, ottani erődharcokon felborul ezzel a balansz. Itt a fő gond nem a régi világokon van, hanem az újakon. Mivel új világok indítása mindig tervben van a játéknál, így megérthető hogy ez az út nem járja (mellesleg olcsóbb így elérni a 150et, mint a töménytelen 15 másodperc + rög).
Nem mellesleg ha egyszer tervben lesz egy szinthatár emelés, hogy a régi embereknek is legyen kihívás, akkor a lötyikkel nem sok értelme lenne az egésznek.
 

DeletedUser10206

Vendég
Hali!

Látom Jürgenéknek megjött az eszük. Én fele-fele arányban örülök is meg nem is, hogy kiveszik. Mojókat nem akarják kivenni? Azoknak végképp semmi értelmük. :)
 

Kanyim

Veteran Member
Itteni cirkuszos admin döntés hogy halad ? Németek ugyebár tegnap eléggé korrekt tempóban reagáltak.. iowai cirkusz meg lassan felépül (meg most valami 3-4 világon is építési fázisban van, többön meg már fel van épülve...)
 

Kanyim

Veteran Member
.Hajrá,lehet tovább építeni évekig!Mert az sokkal értelmesebb volt mint a cirkuszból bepótolni...

Mert annyira korrekt 1 nap cirkuszos kattintgatással behozni 1 év építést mi ?
Ha benne maradna kinyírná az összes építőt, nem lenne értelme behozni a későbbiekben építős szettet, hiszen minek gürizzenek egész évben ha mások néhány cirkusz alatt ugyanott vannak ?

Mindenki mást szeret a játékban, attól nem kell szapulni. Én se értem hogy lehet kibírni az MPI-t, mégse izélem azokat akik több ezret letoltak belőle :D
 
Fent