Kérdések és válaszok

DeletedUser7534

Vendég
(Egy ilyen benne hagyása szerintem a végjáték kezdetét jelentené az inno részéről. Most a TP rangsorba hozzák be a pay to wint, legközelebb pl a párbajba ? (pl úgy hogy behozzák azt az opciót hogy 50.000 rögért egy általad kiválasztott fegyver egyből 6os szintre ugrik ? :D ) )

Már benne van a párbajoknál elég régóta, kb mióta képesség- és tulpontokat lehet venni rögért. ;)
 

krcsirke

el pollo diablo
Visszavenni nem lehet, mivel nem bug. Aranylevél és xp lötyi kombó nem ritka, csak nem 25%os jön mellé gyakran. Kampányoltam ezzel kapcsolatban legyen változás, majd kiderül elér-e valamit. Maga a p2w opciók megjelenése ily szinten valóban aggasztó, csak remélhetjük nem lesz több, illetve nem várható a vég, ahogy almanadrag* írja.
De azért ezt itt hagyom:
YfQTstC.jpg
 

Kanyim

Veteran Member
Lehet direkt arra játszanak, hogy mindenkinek legyen egy kis öröme még
Ez megközelítés kérdése. Aki féléve gürizik iowán az elsőségért és emiatt megelőznék biztos örömködne... Vagy aki évek óta építi a vacak templomokat hogy elöl legyen a rangsorban azt megelőzik ilyen téren bizti örül... Bár azt is tudom mi zúdul arra aki ilyet meglépett, szóval ő se örömködhet felhőtlenül...

a top1 nek ugyanannyi esélye van kihasználni a lehetőséget mint a top200-nak
Egy új világon (hát még egy 9 napos speeden) ugyebár csak rög játszik be a cirkusz elindulásánál. Nem is kevés kellett hozzá (tény ha van köti is éppen aznap az bizony besegít) és aki ezt nem tudja megengedni az ebből kimarad, lemarad.
 

Kanyim

Veteran Member
Szerintem ennyire nem kell tulreagalni

Ez a túlreagálás nézőpont kérdése. Eléggé vegyesek a megnyilvánulások ebben a témában. Az emberek jó része nem is vágja mi van. Akik képben vannak azok egy része nem érti mi ez a nagy óbégatás, megtörtént, ügyes volt, meg eleve kit érdekel a rangsor, stb.. Az emberek egy másik része viszont keményen ki van akadva és nem kevés indulatot szül ez a téma. Lehet hogy bizonyos helyeken nem, vagy ha valaki várostalan nem érzékeli, de pl minálunk többször is előjött és mindig egyöntetűek voltak a hozzászólások. Maradjunk abban hogy ha egy admin látta volna mindenki ki lenne zárva azokból a beszélgetésekből. Szóval lehet azt mondani hogy túl van reagálva és ne foglalkozzunk vele, de sokan érzékelik miket gerjesztett egy mezei speed világos történés és mi lehet ebből ha rendes világon is bekövetkezik.
 

DeletedUser

Vendég
Én se vagyok lenyűgözve ezzel kapcsolatosan, viszont ha már itt van, úgy vagyok vele, miért ne? Én mindig is azt néztem, hogy minél előbb legyek a ranglistán, emiatt is építek, amióta már az eszem tudom.. Viszont engem egyáltalán nem érintett meg olyan szinten, hogy a több ezer óra, amit építettem, menne a kukába.. Jött egy ilyen p2w opció, ami mindenki számára adott. Én éltem vele, és remélem még lesz lehetőségem később is erre.
 

krcsirke

el pollo diablo
Ahogy nézegetem egyre több a hőzöngés az új cirkusz miatt más országokban is. Ez mondjuk engem nem zavar, csak érdeklődnék, hogy miért nincsen semmi hivatalos reakció az inno oldalán még a béta fórumon se. Frissítés se volt már lassan 1 hónapja ott. És rengeteg a hiba amit javítani kéne, és félbemaradt kaland is van...Ez jelent valamit? Jó lenne a tájékoztatás, hogy érdemes e még "tartós tejet" venni? :D

Ahogy a németeknél olvastam, várható, hogy átgondolják a cirkusz dolgot, reméljük számunkra pozitív irányba.
Illetve következő frissítésnél lehetséges lesz, ha minden igaz az új kalandot, Mágikus világot végre elkezdeni.
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy a németeknél olvastam, várható, hogy átgondolják a cirkusz dolgot, reméljük számunkra pozitív irányba.
Illetve következő frissítésnél lehetséges lesz, ha minden igaz az új kalandot, Mágikus világot végre elkezdeni.


Lehet tudni valami várható időpontot?
 

krcsirke

el pollo diablo
Ahogy nézegetem egyre több a hőzöngés az új cirkusz miatt más országokban is. Ez mondjuk engem nem zavar, csak érdeklődnék, hogy miért nincsen semmi hivatalos reakció az inno oldalán még a béta fórumon se. Frissítés se volt már lassan 1 hónapja ott. És rengeteg a hiba amit javítani kéne, és félbemaradt kaland is van...Ez jelent valamit? Jó lenne a tájékoztatás, hogy érdemes e még "tartós tejet" venni? :D

Úgy tűnik, a józan ész lobbija győzött németen, hála Kanyimnak, hogy ott is terjesztette a hitet a fórumos linkemmel együtt és talált más, hasonló gondolkodású játékosokat, illetve bekövetkezett ott is az új világon egy hasonló gyors menetelés, ami sok embernek nem tetszett.
https://forum.the-west.de/index.php?threads/deaktivierung-des-wanderzirkus.75924/
Röviden: A cirkuszi jutalmakat felülvizsgálják, mivel felborította az egyensúlyt a játékmenetnek, emellett megoldották technikai módon azt, hogy az aktuálisan futó cirkuszok véget érjenek ott ma, kárpótolják azokat, akik emiatt vettek rögöt, hogy cirkuszra költsék, emellett lehető leggyorsabban fognak egy megoldást találni a jelenlegi lötyis problémára.

Gondolom, amíg javítás nem érkezik meg, mesterségesen lenullázzák mindig az építéshez szükséges anyagot, vagy aznap bezárják amint felépült, de ez mellékes.

Lényeg, hogy úgy tűnik lesz változás a cirkusznál, köszönöm mindenkinek a kampányban való segítséget!
 

Kanyim

Veteran Member
Úgy tűnik, a józan ész lobbija győzött németen, hála Kanyimnak, hogy ott is terjesztette a hitet a fórumos linkemmel együtt és talált más, hasonló gondolkodású játékosokat, illetve bekövetkezett ott is az új világon egy hasonló gyors menetelés, ami sok embernek nem tetszett.
https://forum.the-west.de/index.php?threads/deaktivierung-des-wanderzirkus.75924/
Röviden: A cirkuszi jutalmakat felülvizsgálják, mivel felborította az egyensúlyt a játékmenetnek, emellett megoldották technikai módon azt, hogy az aktuálisan futó cirkuszok véget érjenek ott ma, kárpótolják azokat, akik emiatt vettek rögöt, hogy cirkuszra költsék, emellett lehető leggyorsabban fognak egy megoldást találni a jelenlegi lötyis problémára.

Gondolom, amíg javítás nem érkezik meg, mesterségesen lenullázzák mindig az építéshez szükséges anyagot, vagy aznap bezárják amint felépült, de ez mellékes.

Lényeg, hogy úgy tűnik lesz változás a cirkusznál, köszönöm mindenkinek a kampányban való segítséget!

Mi köszönjük hogy anno összedobtad a legelsőt a speed világ alapján betara. Én csak terjesztettem mindenfelé és nyomattam a sódert (betan, angol világon, német világon és persze itt is). Szerintem amúgy pampoghattunk volna mi bármennyit, csak éppenséggel ma a legújabb német világon konkrétan 12-n érték el a 150es szintet hirtelen :D (mondtam hogy a legrizikósabb új világ + gazdag nemzet kombináció)

A cirkuszt blokkolják, de a kérdés hogy a már játékba bejutott dolgokkal mit tudnak csinálni ?
A legújabb német világon sima liba, mert 1 napig élt a cirkusz, ott visszaállítják. De olyan világokon ahol pl 1 hete van cirkusz ?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17053

Vendég
Ha jól értelmezem akkor semmissé válik a sok termékgyűjtés,építés amit eddig csináltunk a mostani vásárnál (gondolok itt Iowára ahol már csak 2 fajta termék hiányzik)....megépítjük és lerombolják...kicsit morbid,nem? :/
 

krcsirke

el pollo diablo
Mi köszönjük hogy anno összedobtad a legelsőt a speed világ alapján bétára. Én csak terjesztettem mindenfelé és nyomattam a sódert (bétán, angol világon, német világon és persze itt is). Szerintem amúgy pampoghattunk volna mi bármennyit, csak éppenséggel ma a legújabb német világon konkrétan 12-n érték el a 150es szintet hirtelen :D (mondtam hogy a legrizikósabb új világ + gazdag nemzet kombináció)

A cirkuszt blokkolják és kiveszik a gyakoriakból a 25% lötyit és a 250 kötis borítékot ez már fix.
A kérdés hogy a már játékba bejutott dolgokkal mit tudnak csinálni ?
A legújabb német világon sima liba, mert 1 napig élt a cirkusz, ott visszaállítják. De olyan világokon ahol pl 1 hete van cirkusz ?

Igen, az ottani top rögös eléggé kiakadt, kb 230 nap alatt lett nulláról 150-es, meglehet érteni, emellett sok más nem rögköltő is kiakadt, hisz eddig ennyire nem volt p2w a játék.
Amíg őket nem érte el, nem érezték ennek a súlyát, de amint kiütött ott a tűz, sajnos a kár elérte őket, nem mondhassák, nem szóltunk :D Mondjuk gratulálok staynek, hogy gyorsan döntött mi a megoldás a cirkuszra ott, szerintem lehető legjobb döntéseket hozta meg.
Bejutott dolgokat elvenni jelen pillanatban nehézkes lenne, így kénytelen lesznek élni szerintem ezzel tovább, amolyan drága tanulópénz, de rákérdek majd erre holnap, ha eszembe lesz, azzal együtt, hogy mi a tervük egészen pontosan.

Ha jól értelmezem akkor semmissé válik a sok termékgyűjtés,építés amit eddig csináltunk a mostani vásárnál (gondolok itt Iowára ahol már csak 2 fajta termék hiányzik)....megépítjük és lerombolják...kicsit morbid,nem? :/

Ha jól értelmeztem a kötvényeket megkapták amit beletoltak ott az építésbe, mivel ez németen történt, itt másképpen is dönthetnek, számunkra jelenleg az irányvonal ami fontos, hisz egy főpiacnál való döntés, illetve az azonnali intézkedések, általában azonos módon érkeznek hozzánk, illetve a cirkusz nyeremények felülvizsgálata globális.
Amint lesz itteni cirkuszokról döntés, biztos főoldalon itt is kiírják, illetve fórumra, chatre, esetleg szerverközleménybe.
Számunkra az a fontos most, hogy belátták, 25%os lötyit előre tenni nem volt bölcs dolog.
 
Fent