Kérdések és válaszok

DeletedUser4479

Vendég
Hali

A fekete kincs 2. részében hogy lehet kiütni az Idegent? Milyen ruha, vagy taktikával?
 

DeletedUser17557

Vendég
Üdv!
Segítsetek: Sarlatánként házi pálinkát gyártottam, ami a súgó szerint +20 % energiát ad. Hogyan tudom felhasználni? Ha rákattintok (a füstszűrős cigarettánál ez működik), csak beteszi a viselt felszerelésembe.
Előre is köszönöm a tapasztaltabbak válaszát.
Tisztelettel: Harlekuin
 

Cherrug

Well-Known Member
Üdv!
Segítsetek: Sarlatánként házi pálinkát gyártottam, ami a súgó szerint +20 % energiát ad. Hogyan tudom felhasználni? Ha rákattintok (a füstszűrős cigarettánál ez működik), csak beteszi a viselt felszerelésembe.
Előre is köszönöm a tapasztaltabbak válaszát.
Tisztelettel: Harlekuin
A súgó melyik oldalon írja, hogy 20% energiát adna?
 

DeletedUser

Vendég
Szia.

A tea ad 20% energiát. A házi pálinka csak mellék termék. :) Lehet rosszul láttad a súgóban. :)
 

DeletedUser12080

Vendég
Arizónáról El Doradora miért nem lehet költözni nem tudja valaki? Még vasárnap este beraktam a költözést (!) de ma is Arin található a karakterem. Szerdán írtam a supportnak is akkor azt írták vissza, hogy tegyem ki a költözést és újra be, megcsináltam, azóta se ment át írtam vissza annak a support tagnak és azóta csesznek rá válaszolni. Lesz a költözésből valami vagy egy el lehet felejteni a költözés opciót?
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Arizónáról El Doradora miért nem lehet költözni nem tudja valaki? Még vasárnap este beraktam a költözést (!) de ma is Arin található a karakterem. Szerdán írtam a supportnak is akkor azt írták vissza, hogy tegyem ki a költözést és újra be, megcsináltam, azóta se ment át írtam vissza annak a support tagnak és azóta csesznek rá válaszolni. Lesz a költözésből valami vagy egy el lehet felejteni a költözés opciót?

Amikor én költöztem ariról, akkor is hasonló volt a helyzet, de aztán lásd az eldói karakterem megoldódott. Szerintem a következő frissítéssel biztosan érkezik, majd valami hibajavítás, vagy ha nem is a következővel, de az utánival biztosan, egyébként, már dakotán is láttam panaszt erre a hibára, hogy eldóra zárva a kapu, de csak azt tudom mondani, hogy a fejlesztők érdeke is, hogy kijavítsák ezt az újra felmerülő problémát. :) Igaz, Tisztelt supporterek? :)


Fel a fejjel Krisz!!! :(
 

DeletedUser17478

Vendég
Arizónáról El Doradora miért nem lehet költözni nem tudja valaki? Még vasárnap este beraktam a költözést (!) de ma is Arin található a karakterem. Szerdán írtam a supportnak is akkor azt írták vissza, hogy tegyem ki a költözést és újra be, megcsináltam, azóta se ment át írtam vissza annak a support tagnak és azóta csesznek rá válaszolni. Lesz a költözésből valami vagy egy el lehet felejteni a költözés opciót?

Sajnos pár esetnél a költözés hibás, ezt csak innoék tudják javítani. Dan kiemelten kezeli ezeket az ügyeket és naponta rákérdez, sürgeti Őket. Türelmedet kérjük - bár aktív játékosként tudom, ennél rosszabb nincs - de nem rajtunk múlik sajnos. :(
 

DeletedUser12080

Vendég
De megtudhatnám azért kb. mennyi időre számítsak így 10 nap után? (Esetlegesen tombola előtt az volna a cél...)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17478

Vendég
De megtudhatnám azért kb. mennyi időre számítsak így 10 nap után? (Esetlegesen tombola előtt az volna a cél...)
A nagy - és kalandos - utazásod véget ért. Köszönjük a türelmed - s mindenkinek akinek hasonlóan hozzád beragadt a költözés. Mára megoldódott mindenkinél :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Karácsonyra várható időszakos játék, mint amik szoktak lenni? Pl. Mézeskalácssütő verseny vagy esetleg valami más? :) vagy majd jövőre folytatjátok pl. húsvétkor vagy előbb? :)
 

DeletedUser17478

Vendég
[report=734610985c8dfb2d0b]Párbaj: AdyWest zzoollii11 ellen[/report]
Valaki eltudná nekem magyarázni hogy hogyan tudott kihivni parbajra ha nem is vagyok varos tagja?

Akkor is ki lehet hívni valakit, ha már nem tagja egyetlen városnak sem, viszont még korábban vérdíjat tettek a fejére, illetve az utolsó párbajtól számított 45 percen belül a támadó bárki számára kihívható még akkor is, ha már hotelben alszik, vagy beállt egy erődharcra :)
 

DeletedUser13044

Vendég
Rög akcióról tud valaki valamit? Ukrajnából játszó szövitársamnak elég jó akciót dobtak be. http://prnt.sc/dm5f3j
Lesz itthon is ilyen? Vagy csak én maradok ki belőle valamilyen oknál fogva? (már a halottaknapit se láttam)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem geon vagy havajon dobott 150es akciot.. persze ahol nem tudom felhasznalni. Floridan ahol kene, 2-3 honapja kaptam ilyet, kar hogy most nincs.. nem tudom mi alapjan van ez utemezve, de ha van ralatasa a suppnak, akkor csinalhatnak jobban is a marketinget.
 
Fent