Kérdések és válaszok

DeletedUser15763

Vendég
Arra viszont érdemes figyelni, hogy ne legyen túlságosan egyoldalú ez a küldözgetés, mert van egy ilyen szabály: "Tilos továbbá fiókokat létrehozni más fiókok támogatása céljából, vagy bármilyen előnyszerzés céljából. Azokat a fiókokat, amelyeket más fiókok futtatása, támogatása céljából hoztak létre, kitiltjuk."

Itt a lényeg, kell a 3. személy, ebben az esetbe, akkor gond nincs. :)
Pl én simán adnék a testvérem alá 8-10 szettet, csomó terméket h haladjon a kalandokba stb, ami felesleges számomra, és így már ütközne a szabályzatba, amit idéztél. Hiszen azzal jönnétek, hogy túlságosan segítem egyoldalúan, míg ő cserébe nem.
Anno nem véletlenül jelentettük be kankalin idejébe a supnál, ha valakinek a hozzátartozója játszott, így tudtunk védekezni, ha kizárták, és felülvizsgálták még1szer a dolgokat. Különben rinyálhatunk volna fél napot... egy egyszerű felülvizsgálatért...
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
na megcsináltam a kalandot befejeztem az utolsó kívánságát is Henrynek, és szomorúan tapasztalom, hogy nekem se ad címet, de jelét se látom, hogy adna, na most akkor mi lesz a címmel? Megkapjuk mi a következő frissítéssel, akik, már lezártuk a kalandot vagy nem lesz kijavítva a hiba?:(
 

DeletedUser15763

Vendég
na megcsináltam a kalandot befejeztem az utolsó kívánságát is Henrynek, és szomorúan tapasztalom, hogy nekem se ad címet, de jelét se látom, hogy adna, na most akkor mi lesz a címmel? Megkapjuk mi a következő frissítéssel, akik, már lezártuk a kalandot vagy nem lesz kijavítva a hiba?:(

Szerintem írj privátba a supnak, h ők mit mondanak, itt a fórumon elvétve reagálnak...
 

Cherrug

Well-Known Member
Én kollégiumban vagyok tanév közben ott hogy oldható meg ez a szabály? Idáig mink is mindig 3. felet használtunk, ha p.l 1 gépről úgy küldünk egymásnak cuccot v pénzt h bejelentkezek felteszem aztán egyből kilépés haver bejelentkezik és megveszi az szabályszerű?

Ha ez nem rendszeresen (és/vagy egyoldalú), akkor szabályszerű.

Itt a lényeg, kell a 3. személy, ebben az esetbe, akkor gond nincs. :)
Pl én simán adnék a testvérem alá 8-10 szettet, csomó terméket h haladjon a kalandokba stb, ami felesleges számomra, és így már ütközne a szabályzatba, amit idéztél. Hiszen azzal jönnétek, hogy túlságosan segítem egyoldalúan, míg ő cserébe nem.
Anno nem véletlenül jelentettük be kankalin idejébe a supnál, ha valakinek a hozzátartozója játszott, így tudtunk védekezni, ha kizárták, és felülvizsgálták még1szer a dolgokat. Különben rinyálhatunk volna fél napot... egy egyszerű felülvizsgálatért...


3. személy bevonásával is meg lehet szegni a szabályt, kicsit bonyolultabb ugyan rájönni, de akkor már hárman kapnak kizárást. :D A példában szereplő testvéred meg próbáljon meg önerőből fejlődni, mint ahogy mindenki más. :) A bejelentősdi azért szűnt meg, mert sokan azt hitték, hogy be volt jelentve, onnantól kezdve ők bármit megtehetnek. Hát nem.

De ezeket a jelenlegi vezetéssel beszéljétek meg, mert nem tudom most pontosan mi a helyzet.
 

Kenneth G

Kroki-fan
És mi van, ha több személyt is belevonok?
Mindannyian kizárás?
Mert akkor eléggé lecsökkene a szerverlétszám. :D
+ ha Facebookon, Skypeon beszélnénk meg a cserét, akkor lekövethetetlen a bizonyítás. (3. személy esetén)

De akkor egy Natty szett miatt még nem zárnának ki?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser15763

Vendég
3. személy bevonásával is meg lehet szegni a szabályt, kicsit bonyolultabb ugyan rájönni, de akkor már hárman kapnak kizárást. :D A példában szereplő testvéred meg próbáljon meg önerőből fejlődni, mint ahogy mindenki más. :) A bejelentősdi azért szűnt meg, mert sokan azt hitték, hogy be volt jelentve, onnantól kezdve ők bármit megtehetnek. Hát nem.

De ezeket a jelenlegi vezetéssel beszéljétek meg, mert nem tudom most pontosan mi a helyzet.

Nem tudom, hogy az éveid alatt rájöttél-e ilyesmikre, de kétlem. ;) Mint mondtam példa, testvérem nem játszik vele, de másnak igen. :cool: De, ha a helyzet az lenne, h neki kezdene, simán támogatnám, hogy megkedvelje a játékot. :rolleyes:

Előttem szóló kollégát idézve, a mostani vezetők Internet Expolorer szinten reagálnának a problémákra/kérdésekre. :censored:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Cherrug

Well-Known Member
És mi van, ha több személyt is belevonok?
Mindannyian kizárás?
Mert akkor eléggé lecsökkene a szerverlétszám. :D
+ ha Facebookon, Skypeon beszélnénk meg a cserét, akkor lekövethetetlen a bizonyítás. (3. személy esetén)

De akkor egy Natty szett miatt még nem zárnának ki?

Nyilván van olyan, amikor lekövethetetlen, meg amúgyis csak nagyon kirívó esetben büntettem ilyenért. Egy darab szettért szerintem senkit.

Nem tudom, hogy az éveid alatt rájöttél-e ilyesmikre, de kétlem. ;) Mint mondtam példa, testvérem nem játszik vele, de másnak igen. :cool: De, ha a helyzet az lenne, h neki kezdene, simán támogatnám, hogy megkedvelje a játékot. :rolleyes:

Nem is egyszer jöttem rá! :P Én mondjuk nem akkor kedvelek meg egy játékot, ha mindent megkapok, hanem ha meg tudom szerezni.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Írtam a supportnak, ezt mondták:

"
Kérlek benneteket a szabályok betartására. Nem támogathatjátok egymást semmilyen formában. Úgy kell játszanotok, mintha teljesen idegenek lennétek egymás számára. "

De ilyen a szabályzatban nincsen. Aztán ez ügyben megint válaszoltam. Értesített tg-ben, hogy új válasz érkezett, de a választ nem látom a supportban. Hogy is van ez? :D
 

Cherrug

Well-Known Member
Írtam a supportnak, ezt mondták:

"
Kérlek benneteket a szabályok betartására. Nem támogathatjátok egymást semmilyen formában. Úgy kell játszanotok, mintha teljesen idegenek lennétek egymás számára. "

De ilyen a szabályzatban nincsen. Aztán ez ügyben megint válaszoltam. Értesített tg-ben, hogy új válasz érkezett, de a választ nem látom a supportban. Hogy is van ez? :D

Ez így tényleg nincsen benne a szabályban. Esetleg próbálj meg új levelet írni, hogy nem látod a választ.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Ez így tényleg nincsen benne a szabályban. Esetleg próbálj meg új levelet írni, hogy nem látod a választ.

Rekordidő alatt válaszoltak. :P Helyesbített. Bár a szettes kérdésemet akkor is felvetettem.

Uly: DaN-nek írhatunk FoE fórumán westes kérdések ügyében, hamarabb feljön ide. :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Már 4 hét azaz 1 hónap is eltelt, mert 25.-én lett vége a tombolának. :D Sőt 1 nappal több, mint egy hónap, de bétán, már eladhatóak, tehát nem kell, már sokáig várakozni. Gondolom én, ki kell tesztelni az eladhatóságot is, mert először minden oda fut be tesztelésre :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17479

Vendég
Béta szerveren már eladhatóak a legújabb tombolás szettelemek, a következő frissítéssel remélhetőleg megérkezik a többi világra is.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Már csak az a kérdése Mike-nak meg nekem, meg sokaknak mikor következik be a következő frissítés. De aki kíváncsi hamar megöregszik... :)

Állok elébe az öregségnek, mert, már nagyon fúrja az oldalunkat. :D
 

DeletedUser17479

Vendég
Már csak az a kérdése Mike-nak meg nekem, meg sokaknak mikor következik be a következő frissítés. De aki kíváncsi hamar megöregszik... :)

Állok elébe az öregségnek, mert, már nagyon fúrja az oldalunkat. :D

Sajnos erre pontosan mi sem tudjuk a választ.
Amint kapunk róla információt, megosszuk veletek.
 

DeletedUser15763

Vendég
Már csak az a kérdése Mike-nak meg nekem, meg sokaknak mikor következik be a következő frissítés. De aki kíváncsi hamar megöregszik... :)

Állok elébe az öregségnek, mert, már nagyon fúrja az oldalunkat. :D

Bétán hétfőn volt, mivel a hackerke megtámadta őket emiatt valszeg csúszik, de az én tippem jövőhét.
Aki kíváncsi kattintson rá (Második HSZ nem ide tartozik már.):
https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/version-2-41.2943/
 

DeletedUser1539

Vendég
Sziasztok. A support rendszeren belül már több üzenetet küldtem..- eleinte csak a barátküldőnél, később a wikinél, most a fórumnál is jelentkezik belépésnél az a szöveg, hogy a Firefox nem tartja biztonságosnak, ezért nem nyitja meg a weboldalt, mivel felmerül adathalászás lehetősége. Ha rámegyek a továbbira, akkor kitűnik, h. pl. a west.cz oldalát regisztrálták a fórumnál..- s nincs a magyar regisztrálva. A barátküldőnél a FoE vagy valamelyik másik INNO-s játék volt regisztráltnak megadva. Mivel a párom informatikus- aggasztónak találja a felmerülő adathalászás és nem biztonságos kapcsolat miatt ezt a helyzetet. Nem lehetne változtatni rajta? Köszönöm: Brownie
 
Fent