• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Kérdések és válaszok

.XelioX.

Well-Known Member
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mikor lesznek felvíve az új eventes cuccok Wiki-re.
Elég megmosolyogtató, hogy egy külsős platformon, nevezetesen westcalcon, előbb elérhetőek ezek az információk, mint a játék hivatalos tudástárjában.

Lacx

Well-Known Ember
Speed győztes 2022
Angol wikin fent van.
De amúgy felesleges lenne felrakni ide a magyarra is, keris marad a Revere, a Brooks dísznek jó lesz, másra nem. A Bull állítólag jobb mint az eddigi, szóval felesleges számolgatni, ha jobb akkor úgyis azt kell használni.

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mikor lesznek felvíve az új eventes cuccok Wiki-re.
Elég megmosolyogtató, hogy egy külsős platformon, nevezetesen westcalcon, előbb elérhetőek ezek az információk, mint a játék hivatalos tudástárjában.

Sziasztok!

Feldobtam az új szetteket, ha hibát találnátok benne, ebben a témában jelezzétek! :)

gameR29

Veterán
Bandit sem tagja már a magyar csapatnak, így jelenleg wiki szerkesztő nélkül maradtunk. Gerry eltökéltsége pedig példaértékű. :lovetw:
Abban az esetben, hogyha a wiki szerkesztése mindössze a játékba érkező új kalandok, illetve szettek (és egyéb ehhez hasonló apróságokból) wikire való "feltevéséből" áll, szívesen besegítek/besegítenék, feltéve, hogy jelenleg van lehetőség új csapattagok felvételére, jelentkezésére.

Lacx

Well-Known Ember
Speed győztes 2022
3421 bővítmény megtekintése
A The West titkai kaland során kellett használni, hogy megtud melyik munka+termék kombó segítségével találod meg John bilincsét. Kódot
" Az Ezer Igazság Kardja" segítségével fejthetted meg, rajta lévő képességek alapján. 3422 bővítmény megtekintése
Köszi, ezt nem is tudtam, mikor bejött a kaland akkor nem voltam aktív.. mikor meg lezártam akkor meg már wikiről néztem :D
Jól kitalálták azt a részt a kalandban, lehetne több ilyen.

.XelioX.

Well-Known Member
Sziasztok! Az Uniós ruhaszett megvehető lesz még valamikor??? És mennyibe is kerűlt???

Kedves Szani!

Az Uniós tiszt szettje nem lesz elérhető mostanában, mivel a bejövetelekor annyira gusztustalanul erős volt, hogy kipusztította a The West erődharcos állományának minimum a harmadát.
Így érthető szerintem, hogy többet nem akarják behozni semmilyen sale keretein belül, jelenlegi ismereteim alapján.

Fent