Kérdések és válaszok

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Azért küldjük el, hogy jelezzük a játékosnak, hogy megkaptuk az üzenetét azonban bizonyos körülmények/okok miatt nem tudunk egyelőre érdemben válaszolni a kérdésére/megoldani a problémáját.

Akkor érkezik a játékban értesítés, ha a ticketben ki van választva az adott világ. Abban az esetben ha ez nincs megadva ("semmi" van kiválasztva) akkor nem érkezik telegram.
 

-Lótusz-

Active Member
Szép napot!

Bocsánat, de nincs energiám végig olvasni ezt az 1100 bejegyzést. A kérdésem az lenne, hogy a mesterségek mikor lesznek frissítve, mert sehol nem találom az újjonan beépített, elsajátítható dolgokat.
Ilyen az "Egy fából készült tortaállvány" "Pios gyümölcslé" "Egy szívószál és egy desszerteskanál" Szeretném a hozzávalókat kitermelni, de sajna nem megy, mert nem találom a szakmai frissítéseket.

Köszönöm a választ.
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Szép napot!

Bocsánat, de nincs energiám végig olvasni ezt az 1100 bejegyzést. A kérdésem az lenne, hogy a mesterségek mikor lesznek frissítve, mert sehol nem találom az újjonan beépített, elsajátítható dolgokat.
Ilyen az "Egy fából készült tortaállvány" "Pios gyümölcslé" "Egy szívószál és egy desszerteskanál" Szeretném a hozzávalókat kitermelni, de sajna nem megy, mert nem találom a szakmai frissítéseket.

Köszönöm a választ.
A kalandsor leírása mutatja a szükséges termékeket is, és ha egérrel rámész a készítendő tárgyra, úgy is látod, miből mennyi kell

Verseny egy nem mindennapi desszertért
 

DrDobos

Member
Sziasztok!
Valahol van egy kis segítség, hogy nagyjából 30 szintenként felbontva milyen ruhákat érdemes erődre vinni? Sokat segítene nekem :) Előre is köszi!
 

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!
Valahol van egy kis segítség, hogy nagyjából 30 szintenként felbontva milyen ruhákat érdemes erődre vinni? Sokat segítene nekem :) Előre is köszi!
Szia
Szettekben gondolkozz. Bármilyen szett jobb, mint a boltos tárgyak. Azok esetében pedig mindegy a szint.

Esetleg erődharc fegyverben nézhetsz bolti után, de hasonlóan jók a régi szettek fegyverei is is. Pl Natty, Téli.

De ha feltétlen bolti tárgyakban gondolkozol, jelezd.
 

DrDobos

Member
Szia
Szettekben gondolkozz. Bármilyen szett jobb, mint a boltos tárgyak. Azok esetében pedig mindegy a szint.

Esetleg erődharc fegyverben nézhetsz bolti után, de hasonlóan jók a régi szettek fegyverei is is. Pl Natty, Téli.

De ha feltétlen bolti tárgyakban gondolkozol, jelezd.
Hogy oszinte legyek, tényleg teljesen tanacstalan vagyok :D naggggyon reg jatszottam a jatekkal, akkor meg szettek is alig voltak. Az említett 2 szettnek utananezek, hogy hogy lehet oket megszerezni :)

En arra gondoltam amugy, hogyha van 1-2 jó deal bolti ruhakra is, akkor benevezek..:)
 

Hawk Bush

New Member
Sziasztok!
Valahol van egy kis segítség, hogy nagyjából 30 szintenként felbontva milyen ruhákat érdemes erődre vinni? Sokat segítene nekem :) Előre is köszi!


Lépj be városba, ott kérj segítséget. Legtöbb esetben cuccot is adnak, amivel fejlődni tudsz, nagyjából elmagyarázzák, hogy mi a helyzet most a játékkal, aztán eldöntöd, hogy milyen irányba szeretnél menni.

Bolti cuccokkal IS megoldható, de valószínüleg elmegy a kedved az egész játéktól, mert a szettek / buffok exponenciálisan megnövelték a fejlődés gyorsaságát, és folyamatosan le leszel maradva. Pénz miatt ne aggódj, 1001 féle mód van, hogy biztos talpakon állj.

Sok sikert előre is :D
 

DrDobos

Member
Lépj be városba, ott kérj segítséget. Legtöbb esetben cuccot is adnak, amivel fejlődni tudsz, nagyjából elmagyarázzák, hogy mi a helyzet most a játékkal, aztán eldöntöd, hogy milyen irányba szeretnél menni.

Bolti cuccokkal IS megoldható, de valószínüleg elmegy a kedved az egész játéktól, mert a szettek / buffok exponenciálisan megnövelték a fejlődés gyorsaságát, és folyamatosan le leszel maradva. Pénz miatt ne aggódj, 1001 féle mód van, hogy biztos talpakon állj.

Sok sikert előre is :D
A mexikói szett milyen lenne, így 40es szint környékén? Van jelenleg jobb ezen szint környékén?
 
Fent