Kérdések és válaszok

  • Témaindító Témaindító DeletedUser
  • Kezdés ideje Kezdés ideje
Hali!

Mi a meta, mit érdemes választani? Kb 7 éve játszottam utoljára, nekem ez a mesterség is új :D Amblokk a Kalandor tetszik illetve a Katona, szeretnék jó itemeket találni, emelett erődharcolni is jó lenne..:)
A kalandort sokan utálják. Szerencse és találati esély növelésére már olyan szettek (és buffok) vannak, hogy fel sem tűnik a kalandor bónusza, így szerintem az erődharchoz azt ne válaszd - bármelyik három jobb választás (biztos van amikor jól jön a kalandorbonusz erodharcon, de a többi szerintem jobb). Ha lehetne kasztot váltani, én katona lennék. Az jó erődre és pbre is (de a mai westben már szinte bűn a párbaj...) az Ép és taktika bónusszal nagy előnye van a párbajokban egy katonának :)
 
A kalandort sokan utálják. Szerencse és találati esély növelésére már olyan szettek (és buffok) vannak, hogy fel sem tűnik a kalandor bónusza, így szerintem az erődharchoz azt ne válaszd - bármelyik három jobb választás (biztos van amikor jól jön a kalandorbonusz erodharcon, de a többi szerintem jobb). Ha lehetne kasztot váltani, én katona lennék. Az jó erődre és pbre is (de a mai westben már szinte bűn a párbaj...) az Ép és taktika bónusszal nagy előnye van a párbajokban egy katonának :)

Köszi nektek!!:)

Most Mexicon vagyok, de azt hallottam, hogy nem érdemes új szerverre menni, mert hamar kihal :( Maradjak itt és majd jó lesz, vagy tényleg ez a helyzet?:(
 
Köszi nektek!!:)

Most Mexicon vagyok, de azt hallottam, hogy nem érdemes új szerverre menni, mert hamar kihal :( Maradjak itt és majd jó lesz, vagy tényleg ez a helyzet?:(
Ahogy Freed mondta, V1, Eldo, vagy Fló.

V1-en két nagy vezető: Chris Adams, illetve Achilleus

Flón: XelioX, és Éjtáltos

Eldo (ez lehet téves, nem ismerem): Krisztoph Snow, meg SisterAbigail
 
Katonának milyen mesterséget érdemes tanulnia? Vagy nem számít a kaszt?
Kaszttól független a mesterség.

Ha egy közösség tagja vagy, akkor mindegy a mesterség. Ilyenkor inkább olyat kellene választani, amiből kevés van.

Viszont a többieket semmilyen esetben sem tudod kihagyni, mert elég sok másik mesterségre épülő gyártás van.
 
Köszönöm! Akkor a más mesterség receptjeit amit kapok munkákból, semmi értelme elsajátítanom, jól gondolom?
 
A kalandsor: https://wiki.the-west.hu/wiki/Képzés

Ha az ellenfélre kattintasz, akkor elvezet téged egy másik oldalra: https://wiki.the-west.hu/wiki/Kaland_NPC-k#K.C3.A9pz.C3.A9s

Neki 500 életereje van. Ahhoz, hogy kiüsd vegyél fel olyan tárgyakat, amik sok lövést/vagy/ütőerőt adnak. Illetve egy kevés célzás sem árt.

Témához kapcsolódó, ha azt írja az életereje helyett, hogy másol, akkor azt jelenti, hogy annyi életereje van, mint neked (nem a maximális, az aktuális), illetve a pontjaidat is átveszi.
Az ilyen ellenfeleket kevés élettel, illetve fellépős ruhában lehet legyőzni.
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20210802_065816.jpg
    Screenshot_20210802_065816.jpg
    65,5 KB · Megtekintések: 2
A kalandsor: https://wiki.the-west.hu/wiki/Képzés

Ha az ellenfélre kattintasz, akkor elvezet téged egy másik oldalra: https://wiki.the-west.hu/wiki/Kaland_NPC-k#K.C3.A9pz.C3.A9s

Neki 500 életereje van. Ahhoz, hogy kiüsd vegyél fel olyan tárgyakat, amik sok lövést/vagy/ütőerőt adnak. Illetve egy kevés célzás sem árt.

Témához kapcsolódó, ha azt írja az életereje helyett, hogy másol, akkor azt jelenti, hogy annyi életereje van, mint neked (nem a maximális, az aktuális), illetve a pontjaidat is átveszi.
Az ilyen ellenfeleket kevés élettel, illetve fellépős ruhában lehet legyőzni.
Köszönöm szépen!:)
 
"Kedves Old Bear Hunter,

Köszönjük szépen, hogy kapcsolatba léptél a támogató csapatunkkal. Kérelmedet megkaptuk és igyekszünk mielőbb válaszolni rá, addig is szíves türelmedet és megértésed kell kérjük!"

Tényleg fontos ezt manuálisan elküldeni? Egy automatikus rendszer üzenetként még megértem. De most minden egyes support üzenetre egyenként ezt elkülditek?

Jön az értesítés, hogy válaszolt a support, erre csak ez fogad...
 
"Kedves Old Bear Hunter,

Köszönjük szépen, hogy kapcsolatba léptél a támogató csapatunkkal. Kérelmedet megkaptuk és igyekszünk mielőbb válaszolni rá, addig is szíves türelmedet és megértésed kell kérjük!"

Tényleg fontos ezt manuálisan elküldeni? Egy automatikus rendszer üzenetként még megértem. De most minden egyes support üzenetre egyenként ezt elkülditek?

Jön az értesítés, hogy válaszolt a support, erre csak ez fogad...

Egyrészt a szabályzat alapján tilos bármilyen Support csapat által kapott választ nyilvánosan megosztani.
Ettől eltekintve egyébként jogos a kérdés, mert ilyen esetben érdemi válasz valóban nem érkezik, így félrevezető az erre való értesítő üzenet a játékban.
Továbbá én már azt is felfedeztem, hogy bizonyos esetekben érkezik értesítés (még ilyen érdemtelen válasz esetén is), viszont van, amikor érdemi reakcióról sem jön értesítő üzenet, és ha nem néznék rá, észre sem venném, hogy már jött a válasz.
Vannak hibák a működésben....
 
Vissza
Fent