Kérdések és válaszok

Benjamni20

Active Member
Sziasztok, hogyan lehet ezt a gyönyörűséget eltüntetni?
Már kattintottam a kézre, a közleményen lévő kétre, ikszeltem, megbabonáztam, de minden loginnál előjön.
 

Csatolmányok

  • jajdejo.png
    jajdejo.png
    716,5 KB · Megtekintések: 21

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok, hogyan lehet ezt a gyönyörűséget eltüntetni?
Már kattintottam a kézre, a közleményen lévő kétre, ikszeltem, megbabonáztam, de minden loginnál előjön.
Ez hasonló, mint a rög akció. Néha feldobja, hogy növeld már az INNOGames befolyását. (én még sose próbáltam, de lehet, hogy egy meghívott barát eltüntetni)

Ha tényleg minden alkalommal feldobja, akkor esetleg supportra írj.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok, hogyan lehet ezt a gyönyörűséget eltüntetni?
Már kattintottam a kézre, a közleményen lévő kétre, ikszeltem, megbabonáztam, de minden loginnál előjön.
Szia!
A kezelőfelületen lévő barát ikonra kattints, az alsó gombsoron ne pedig a képen lévőre, ahova a nyilacska mutat. Ha továbbra is fennáll a problémád és még nem tűnt el, akkor bátran írj nekünk ezzel kapcsolatban a Support rendszeren keresztül.
 

Benjamni20

Active Member
Igen, azzal is próbáltam, amit írtál, azonban azt követően se tűnt el. Úgy tizen-huszonvalahányadik loginnál eltűnt magától, azóta se jön elő. Köszi a választ.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Jó napot!
Erődharcnál mi a sebzés szorzó? Azon túl, hogy a sebzésedet növeli.
Mi befolyásolja ezt? o_O
Szerk.: dont worry about it
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 779988

Vendég
Miért nem elérhető a lájk funkció a "százezerig elszámolós", illetve a "nevezd meg a következő hozzászólót" alfórumon?
 

Deleted User - 779988

Vendég
More than just likes

Let your users react to posts with more than just a like. They could be laughing, surprised, upset, or more. Setup reactions for any sentiment you want, with a custom icon and color for each reaction. Let reactions contribute to a score to help you identify your most engaging users .

Nem nekem van a legerősebb angolom, de szerintem épp ellenkezőleg, pont lehetne különböző reakciót használni. Legalább is a lehetőség elvileg megvan rá.
 
Fent