Kérdések és válaszok

Krisztoph Snow

Well-Known Member
The West Csapat
TW Times szerkesztő
"Ez a szett nem elérhető a bezárandó világokon és a speed szerveren."

A speedet, még csak-csak megértem, mert minek is lehetne megnyerhető ott, de abcd világokon nem mindegy, hogy meg lehet-e nyerni vagy sem, ha úgyis átköltöztethető az adott karakter?

Valamint ez most azt jelenti, hogy idén lesznek bezárandó világok? Csakmert tudom eddig is voltak, de ez konkrétan nem volt eddig kimondva, hogy mikor zárják be az adott abcd szervert...

hmm... mindenesetre érdekes lesz ez a dolog.

gerry soprano

Well-Known Member
"Ez a szett nem elérhető a bezárandó világokon és a speed szerveren."

A speedet, még csak-csak megértem, mert minek is lehetne megnyerhető ott, de abcd világokon nem mindegy, hogy meg lehet-e nyerni vagy sem, ha úgyis átköltöztethető az adott karakter?

Valamint ez most azt jelenti, hogy idén lesznek bezárandó világok? Csakmert tudom eddig is voltak, de ez konkrétan nem volt eddig kimondva, hogy mikor zárják be az adott abcd szervert...

hmm... mindenesetre érdekes lesz ez a dolog.
Krisztoph, arról nem volt szó, hogy a magyar világok közül akár egyet is bezárnának. Bezárandó világ például német 'világ 5'. Szóval a-b-c-d világokon is meg lehet nyerni. :)

Sziasztok!

Hosszas keresgélés után végül arra jutottam, hogy legjobban ide célszerű írni ezzel a témával kapcsolatban. Következő frissítéssel eljutunk végre az áhított 3.0 updatehez. Kérdésem az lenne, hogy várható-e olyan eget rengető frissítés, mint anno a 2.0 volt? Gondolok itt map cserére, új cuccokra, kalandokra (engem annyira nem érdekelnek, de sok ember biztos oda-vissza lenne értük). Ha ezek nem is, várható mondjuk a párbaj/erődharc rendszer átformálása? Rengeteg nagyon briliáns ötletet olvastam CSAK a magyar fórumon. A többiről ne is beszéljünk.. :)
Tudom-tudom ez a német bandán múlik, de rögöt is szívesebben vennék, ha látnék potenciált a játék jövőjével kapcsolatban, bár amíg így haladunk gyorsan el is vetem az ilyen gondolataimat, mivel tegyük fel, hogy belefektetek egy teherautónyi pénzt egy event megnyerésébe, rá pedig 2 évre bezárják a játékot, és küldhetek egy nagy puszit az event nyertes fegyvereimre. :D
Esetleg várható lenne-e kaszt cserére lehetőség, vagy legalább a kalandor kaszt pici felturbózása, mint régebben a munkás. Régebben ígérve lettek fórumos játékok, igen tényleg sokkal több volt mint anno-anno, de olyan játékokra gondoltam mint a régi bónusz kódok (na nem olyan mint ami karácsonykor volt tavaly, hogy 1 perccel már az összes kód "felhasznált" volt :) ). Ilyenek esetleg várhatóak lesznek a közeljövőben?
Szerintem az ilyen dolgok vissza csalogatnák a régi játékos társakat, sőt még lehet újak is megjelennének.

Remélem kapok hasznos választ a kérdéseimre.
Köszönöm előre is!
George

Krisztoph Snow

Well-Known Member
The West Csapat
TW Times szerkesztő
Sziasztok!

Hosszas keresgélés után végül arra jutottam, hogy legjobban ide célszerű írni ezzel a témával kapcsolatban. Következő frissítéssel eljutunk végre az áhított 3.0 updatehez. Kérdésem az lenne, hogy várható-e olyan eget rengető frissítés, mint anno a 2.0 volt? Gondolok itt map cserére, új cuccokra, kalandokra (engem annyira nem érdekelnek, de sok ember biztos oda-vissza lenne értük). Ha ezek nem is, várható mondjuk a párbaj/erődharc rendszer átformálása? Rengeteg nagyon briliáns ötletet olvastam CSAK a magyar fórumon. A többiről ne is beszéljünk.. :)
Tudom-tudom ez a német bandán múlik, de rögöt is szívesebben vennék, ha látnék potenciált a játék jövőjével kapcsolatban, bár amíg így haladunk gyorsan el is vetem az ilyen gondolataimat, mivel tegyük fel, hogy belefektetek egy teherautónyi pénzt egy event megnyerésébe, rá pedig 2 évre bezárják a játékot, és küldhetek egy nagy puszit az event nyertes fegyvereimre. :D
Esetleg várható lenne-e kaszt cserére lehetőség, vagy legalább a kalandor kaszt pici felturbózása, mint régebben a munkás. Régebben ígérve lettek fórumos játékok, igen tényleg sokkal több volt mint anno-anno, de olyan játékokra gondoltam mint a régi bónusz kódok (na nem olyan mint ami karácsonykor volt tavaly, hogy 1 perccel már az összes kód "felhasznált" volt :) ). Ilyenek esetleg várhatóak lesznek a közeljövőben?
Szerintem az ilyen dolgok vissza csalogatnák a régi játékos társakat, sőt még lehet újak is megjelennének.

Remélem kapok hasznos választ a kérdéseimre.
Köszönöm előre is!
George

Várjuk inkább a 4.00-t a játék bezárása helyett...................... :)

jaklee

Active Member
Következő frissítéssel eljutunk végre az áhított 3.0 updatehez.
Most komoly és komolytalan is leszek, kezdjük a komollyal:
Valószínűleg lesz medvevadászat (hasonló, mint az MPI, csak nem 2 csapat van, hanem 1, és egy medve. :D), kasztváltás, 2. szakma, 100+os "alap" szettek. Ja, és telós app a westhez.

Jöjjön a komolytalan:
2.99 után nem jön szükségszerűen a 3.0. Lehet 2.100, stb... :) Ha pedig mégis 3.0 jön de semmi nagy újítás, akkor elég idióta a számozási rendszerük.

Old Mustáros Kéz

Well-Known Member
esetleg az erődharcot helyrepofozhatnák! Egy turbószettel, amivel ha épére vagy pontozva akkor is sebzel 60k-t. A sebzést már az egekbe tolták, valamit ki kéne találni az épére is, mert nem olyan jó buli, amikor 10-15-20k épé eltűnik egy körben. Illetve jó buli. Az iriseknek. Csak aztán meglepődünk, hogy még jobban fogynak a játékosok.. :)

Krisztoph Snow

Well-Known Member
The West Csapat
TW Times szerkesztő
az innó szemszögéből nézve:

"kis butuskák, hát nem azt hiszik, hogy itt 3.0-kor valami drasztikus változást fogunk okozni?! óh de kis aranyosak ezek a játékosok..." :)♥

:D :D :D

Krisztoph Snow

Well-Known Member
The West Csapat
TW Times szerkesztő
az innó szemszögéből nézve:

"kis butuskák, hát nem azt hiszik, hogy itt 3.0-kor valami drasztikus változást fogunk okozni?! óh de kis aranyosak ezek a játékosok..." :)♥

:D :D :D

Persze hozzá kell tennem: Én szeretném azt legjobban, hogy ne így gondolják ott fenn, ahogyan, de hát na... a jelek sajnos az igazamról árulkodnak...

viszont ez, még a jövő zenéje, majd csak kiderül előbb-utóbb mit terveznek.

esetleg az erődharcot helyrepofozhatnák! Egy turbószettel, amivel ha épére vagy pontozva akkor is sebzel 60k-t. A sebzést már az egekbe tolták, valamit ki kéne találni az épére is, mert nem olyan jó buli, amikor 10-15-20k épé eltűnik egy körben. Illetve jó buli. Az iriseknek. Csak aztán meglepődünk, hogy még jobban fogynak a játékosok.. :)
Na igen, illetve amikor ~15k épés kalandorral tér az ember megközelítőleg 6-10 között... Na meg kb. ennyi is találja el, mire kipurcan.

Pogues

New Member
Gondoltam, megcsinálom a
https://wiki.the-west.hu/wiki/A_The_West_a_születésnapját_ünnepli!_(Ismételhető)
kalandot.
Hétfőn az első három munkából meglett az első három gyertya.
Később néhány munka után a negyedik.
Tegnap 100 munka után megadta az ötödiket, aztán a következő 200 egyet sem.
Ma újabb 300 munka nem dobott egyet sem.
Köszönöm, hogy megünnepelhettem a 10. születésnapot, szép ajándék volt.
(És igen, én vagyok a hülye...)

gerry soprano

Well-Known Member
Gondoltam, megcsinálom a
https://wiki.the-west.hu/wiki/A_The_West_a_születésnapját_ünnepli!_(Ismételhető)
kalandot.
Hétfőn az első három munkából meglett az első három gyertya.
Később néhány munka után a negyedik.
Tegnap 100 munka után megadta az ötödiket, aztán a következő 200 egyet sem.
Ma újabb 300 munka nem dobott egyet sem.
Köszönöm, hogy megünnepelhettem a 10. születésnapot, szép ajándék volt.
(És igen, én vagyok a hülye...)
Narancsszedés jobban adja, többen is mondták már ;)